Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

USA v Argentině "naplánovaly tzv. "konfiskaci novorozenců"

OPRAVDU STRAŠNÉ!!!!! USA v Argentině "naplánovaly tzv. "konfiskaci novorozenců". Projekt odebírání dětí probíhal během vojenské diktatury - tzv. Špinavá válka (1976 - 1983), kterou USA podporovaly finančně i jinak.

  • usa-v-argentine-naplanovaly-tzv-konfiskaci-novorozencu

Děti byly odebírány a kradeny z rodin, které měly "nevhodné" komunistické smýšlení a kritizovaly USA. Těhotné ženy mizely z ulic, byly kradeny z domů (cca 30 000). Děti pak byly dávány do cizích vojenských rodin a vychovávány v duchu obdivu a lásce k USA a k VOJENSKÝM REŽIMŮM!!!! Bylo ukradeno jedno argentinské pokolení. Těhotné ženy byly unášeny a umístěny do speciálních lágrů, kde ležely se zavázanýma očima a připoutané na posteli.

Nikdy své děti neviděly. Děti byly porozeny, matky zabity a vyhozeny z letadel do Atlantiku. Ne všechny však zemřely a nyní se v tisku objevují důkazy. V Argentině vzniklo obrovské hnutí babiček (bývalých maminek) proti tomuto zvěrstvu - MATKY ARGENTINY. Ženy vymyslely způsob, jak dohledat ukradené děti skrze DNA.

Nejprve hnutí začalo pouhých 5 žen, které chtěly vědět, kde jsou jejich sestry, které zmizely, když byly těhotné. Hnutí se postupně velmi rozrostlo. Ženy chtějí otevřít archívy, aby zjistily, kam byly umístěny jejich děti.

USA to však odmítá.... je důležité to vědět, protože podobná zvěrstva se v historii opakují na různých místech... dnes se stala Ukrajina novou Mekkou pro Američany, kteří požadují adopci!!!!! Matky na celém světě však chtějí jen jedno: žít se svými rodinami a vychovávat své děti.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře