Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

V Brazílii se děje něco neuvěřitelného!

V našem světě se děje něco, co nemá obdoby, a bude to jen větší, hlasitější a silnější, a je to NEZADRŽITELNÉ! Válka proti tyranii. Válka proti cenzuře. Válka proti elitám. Válka proti jedné světové vládě.

Válka je v říši temnoty. Válka je vedena proti korupci. Jsme svědky prvních erupcí něčeho, co pohltí zemi jako tsunami pravdy. Například v Brazílii propukly celonárodní protesty!

  • v-brazilii-se-deje-neco-neuveritelneho

Proti volebnímu podvodu, který odstranil prezidenta Bolsonara loutkou hlubokého státu, který zrazuje národ, ve prospěch globalistů, a kteří chtějí nakonec řídit svět pouze k jedné světové vládě.

V Brazílii již několik měsíců protestují miliony lidí. Indiáni dokonce vyšli z pralesa, aby Bolsenarovi vyjádřili svou podporu. Proč je asi Bolsenaro lidmi tak milován?

Protože se během COVIDu postavil pevně jako lev proti tyranským nařízením. Média hlavního proudu ho sice zle očerňovala, ale on i nadále hájil základní ústavní práva lidí.

8. ledna vypukl v Brazílii historicky bezprecedentní protest, během něhož nespočet demonstrantů vtrhlo do oficiálních budov, jako je Nejvyšší soud, Senát, Národní kongres atd.

Zdroj: https://jankratky.blog.pravda.sk/2023/01/12/v-brazilii-sa-deje-nieco-neuveritelne/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře