Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Zdá se, že se všem jejich přání splní

Ve Venezuele se začalo střílet. Kamiony s humanitární pomocí byly zastaveny armádou. Byli u toho nějací mrtví  a prý stovky raněných. Incidenty se odehrály na hranicích s Kolumbií i Brazílií.

Zmatené zprávy z médií jsou plné údajně dezertujících vojáků a dojímavých obrázků. Jak už jsem vidlácky říkal už potřebujeme jenom tu hezkou zastřelenou demonstrantku, aby bylo na CNN a BBC co ukazovat. 

  • zda-se-ze-se-vsem-jejich-prani-splni

Maduro asi pořád značnou část armády ovládá. Guaidó je pro jistotu v Kolumbii, protože doma už to bude asi hodně horké, tlak z okolních států je obrovský. Zdá se, že se všem jejich přání splní. 

Maduro zůstane asi u moci podporován armádou a pokud nějak výrazněji povstane lid, nebude muset na nikoho brát ohled a místo sociálních programů bude platit vojákům, aby ho udrželi. 

Guaidó si z Kolumbie bude moci říkat prezident, dostane se mu slyšení v Kongresu a po zbytek života může koordinovat válku proti své zemi. A pro oba dva kohouty na smetišti platí to stejné - i na spáleništi si někdo může přihřívat polívčičku. 

Demonstranti budou mít svůj boj proti režimu. 

Rusko a Čína si svoje pohlídají, zřejmě už to dokonce udělali a venezuelské zlato už je v těch správných trezorech. 

Jediný, kdo se bude mít ještě o hodně hůř je ten chudý obyčejný venezuelský človíček, kterému doteď bylo těžko, ale teď dál už to bude opravdové peklo a bude moci vzpomínat, jak mu za Cháveze nebo Madura byo ještě krásně. Ale tento člověk se v médiích prakticky nevyskytuje, žádný reportér ho nebude citovat, jeho sdělení, ať ho nechají všichni na pokoji, to se do zpráv nedostane. 

Říkám to nerad, ale raději bych, aby se splnila moje předpověď o tom, že Trump sice haraší zbraněmi, ale vojáky stahuje.  Ale teď bych to spíš viděl na moji první předpověď o Venezuele - bude hnusná ošklivá špinavá občanská válka proti které bude boj s Islámským státem vzorem pořádku a spravedlnosti. 

zdroj:https://www.vidlakovykydy.cz/clanky/zda-se-ze-se-vsem-jejich-prani-splni

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře