Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Nemůžete porušovat pravidla společnosti, do které sami nepatříte.

Děje se něco velmi zásadního. Vzniká realita, která po všech vyžaduje naprostou poslušnost a oddanost. A ti, kteří nejsou ochotni se tomu přizpůsobit, z ní budou nakonec vyloučeni.

  • nemuzete-porusovat-pravidla-spolecnosti-do-ktere-sami-nepatrite

Zdá se, že je nejvyšší čas vytvořit ještě další realitu, ve které budou moci žít ti, kteří chtějí něco jiného…

Na internetu jsem našla úvahu, která přesně vystihuje, co se teď děje: “Oni se rozhodli “vyčlenit nás ze společenského života”. Vystrčit na okraj… už to chápete ? Nepatříme k nim ! Jsme mimo…OUT !

A já za tohle děkuji. Díky tomuhle všemu jsem si uvědomil, že ačkoliv celou tuto společnost vnímám jako nemorální a zvrácenou, sám respektuji její pravidla a podílím se tak na jejím chodu. A teď konečně cítím volnost. Byl jsem vyloučen! A jako vyloučený, respektuji jen vlastní pravidla. Společnost už mě nezajímá, tak jako nezajímám já ji. Byl jsem odvrhnut, ale zároveň zbaven okovů. Je čas budovat společnost novou.

Ta původní, označená textilem poslušnosti mě prostě nezajímá, včetně všech jejích zákonů a pravidel. Nemůžete porušovat pravidla společnosti, do které sami nepatříte. Nejsou to totiž vaše pravidla.No není to krásný pocit ? Uvědomit si krásu světa, do kterého skutečně patříte ? Vystupte také z davu a pojďme spolu budovat lepší svět. Navzájem si pomáhat, navazovat nová přátelství a vztahy. Na ten starý svět se nezlobte, ani s ním nebojujte. On tu není pro nás, byli jsme vyloučeni”

Butch Hudson
(Převzato z webu carokrasna-duse.cz) 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře