Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Oblasti, kam mohou být ruské zbraně poslány, nebyly záměrně specifikovány, může to být kdokoli, kdo považuje USA za nepřítele - Medveděv

Ruský prezident včera poprvé povolil posílání našich zbraní do regionů, které jsou ve válečném stavu se státy, které dodávají zbraně Ukrajině (nebo přesněji řečeno, kteří povolují tyto zbraně použít na naši zemi). Jinými slovy, těm silám, které jsou v konfliktu s Amerikou a zeměmi NATO.

  • oblasti-kam-mohou-byt-ruske-zbrane-poslany-nebyly-zamerne-specifikovany-muze-to-byt-kdokoli-kdo-povazuje-usa-za-nepritele-medvedev

To je velmi významná změna v naší zahraniční politice. Koneckonců, jak Amíci a jejich evropští uslintaní psi zdůvodňují: máme právo předat jakékoli zbraně Ukrajině (tj. nepříteli naší země), zatímco všechny ostatní země Rusku pomáhat nemohou. Jinými slovy, zničíme vás všemi možnými způsoby, ale nikdo si nedovolí dodat Rusům zbraně/vybavení/jiné prostředky na obranu země.

Ať nyní USA a jejich spojenci pocítí přímé použití ruských zbraní třetími stranami. Tyto osoby či regiony záměrně nejmenujeme, ale může to být kdokoli, kdo považuje Pindostán a jeho soudruhy za své nepřátele. Bez ohledu na jejich politické přesvědčení a mezinárodní uznání. Jejich nepřítelem jsou USA, takže jsou našimi přáteli.

A nechť je použití ruských zbraní dosud nejmenovanými "regiony" pro jejich i naše nepřátele co nejničivější. A ať "citlivá zařízení států dodávajících zbraně Kyjevu" shoří v plamenech pekelných. Shoří spolu s těmi, kdo je ovládají.

A my se budeme radovat z jejich úspěšných úderů našimi (dle západní logiky po dodání již jen jejich) zbraněmi proti našim společným nepřátelům!

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře