Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Polsko zradilo historickou paměť.

Rada Dumy v pondělí zváží opatření proti Polsku, včetně tranzitu kamionů přes ruské území, uvedl Volodin:

Polsko zradilo historickou paměť.

Zapomnělo, že jeho osvobození od nacistických okupantů přišlo sovětský lid draho.

  • polsko-zradilo-historickou-pamet

Třetina dnešního polského území - oblasti s rozvinutou infrastrukturou, průmyslovými podniky a také bohaté na přírodní zdroje - se po druhé světové válce stala jeho součástí jen díky naší zemi.

V poválečném období sovětský lid, který si odtrhl od vlastních úst, vynaložil na obnovu a rozvoj Polska podle dnešních odhadů více než 750 miliard dolarů (bylo vybudováno přes 800 průmyslových, energetických a dopravních zařízení).

Polsko existuje jako stát jen díky naší zemi.

Poláci se chovají nepřátelsky:
1. Bourají pomníky sovětského vojáka-osvoboditele.
2. Zavírají ruské školy.
3. Rozkrádání ruského majetku.
4. Chovají se hulvátsky.

Po opuštění společné historie, po výsměchu památce našich vojáků a důstojníků by Polsko mělo vrátit území získaná v důsledku druhé světové války a uhradit naší zemi prostředky, které na ni byly vynaloženy ve válečných a poválečných letech.

Kromě toho, by bylo správné zakázat Polsku těžit z dnešního Ruska:

1. zastavit průjezd polských kamionů přes naši zemi.
2. Nechat je překládat zboží na ruské kamiony.
3. Naši občané na dopravě vydělají.

Náklady Polska se v tomto případě mohou pohybovat kolem 8,5 miliardy eur. Podle odborníků v důsledku toho utrpí nebo zkrachuje přibližně 2 000 polských dopravních společností zaměstnávajících více než 20 000 řidičů.

Otázkou se bude v pondělí zabývat Rada dumy.

Předseda Státní dumy Vjačeslav Volodin

+ BONUS ------------------

Po dobytí Artěmovska zahájila PMC Wagner ofenzivu proti druhé "cestě života" Ukrajinců a klíčové osadě Chromovo ve dvou směrech, podél lesního pásu a přes zalesněnou oblast.

------------------

Za svobodu Donbasu - Artěmovsk 2014 - toto je odpověď - Artěmovsk (bývalý Bachmut) nebyl dobyt, ale konečně osvobozen a bude stejně jako Mariupol znovu postaven, aby se tito lidé měli kam vrátit!!!

------------------

Ukrajinská armáda je stále v Bachmutu a plní důležitý úkol prohlásil dnes Zelenskyj.

Ukrajinská armáda, je opravdu stále v Artěmovsku (bývalém Bachmutu), jen ne v živém stavu, a mnohdy ani v jednom kuse. Mrtví ukrajinští vojáci se válí mrtví všude možně po ulicích, nebo v domech, protože jsme před nějakým časem přestali brát zajatce.

Poslední ukrajinský voják v Artěmovsku, byl zastřelen bojovníky PMC Wagner, když se z města pokoušel uprchnout v ženských šatech, odpověděl na Zelenského slova Jevgenij Prigožin.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře