Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Kolektivní Západ včetně Česka a Slovenska podpořily při hlasování v OSN glorifikaci nacistů a neonacistů

5. 11. 2022

Včera na zasedání 3. výboru Valného shromáždění OSN proběhlo tradiční každoroční hlasování o rezoluci o potírání glorifikace nacismu.

Jak jsme již zvyklí, dvě země podporující fašismus – Spojené státy a Ukrajina – každý rok hlasují proti tomuto usnesení. Na mapě jsou červeně.

kolektivni-zapad-vcetne-ceska-a-slovenska-podporily-pri-hlasovani-v-osn-glorifikaci-nacistu-a-neonacistu

 

Přičemž do roku 2014, od prvního usnesení v roce 2005, proti hlasovaly pouze Spojené státy, ale nyní se modrá na mapě stala také červenou!!! 

KAŽDÝ kdo se předtím zdržel hlasování jako jeden muž začal podporovat nacisty!

Proti rezoluci se tentokrát poprvé postavily takové země jako Itálie, Rakousko, Německo…

Itálie, Rakousko a Německo poprvé v historii nepodpořily ruskou rezoluci OSN o boji proti glorifikaci nacismu. Uvedl Grigorij Lukjancev, zástupce ředitele odboru pro humanitární spolupráci a lidská práva ruského ministerstva zahraničí.

Poznamenal, že se to stalo poprvé.

 

„I když došlo v roce 2011 k rozkolu v řadách Evropské unie, Německo, Itálie a Rakousko prohlásily, že nikdy nebudou moci hlasovat proti dokumentu odsuzujícímu glorifikaci nacismu,“ vysvětlil diplomat.

 

Návrh usnesení nepodpořily ani Británie, Francie, Japonsko, Itálie, Gruzie, Moldavsko, pobaltské země, Maďarsko, Kanada, Austrálie, Japonsko, Česká republika, Slovensko, …

Když je historie vymazána, opakuje se. 

Nacismus v Evropě zvedá hlavu a postupně se legalizuje, takže vše je logické. 

106 zemí hlasovalo PRO dokument, 15 se zdrželo hlasování, 51 zemí hlasovalo proti (převážná část jsou země EU, 27 zemí).

V pátek přijal třetí výbor Valného shromáždění OSN ruský návrh rezoluce. Spoluautory dokumentu jsou Ázerbájdžán, Bělorusko, Venezuela, Vietnam, Kambodža, Severní Korea, Kuba, Laos, Mali, Nikaragua, Pákistán, Sýrie, Súdán, Středoafrická republika, Rovníková Guinea a Jižní Afrika.

Pro dokument s názvem „Boj proti glorifikaci nacismu, neonacismu a dalším praktikám, které přispívají k eskalaci moderních forem rasismu, rasové diskriminace, xenofobie a související nesnášenlivosti“ hlasovalo 106 zemí, zdrželo se 15, 52 zemí hlasovalo proti.

To je skutečné uspořádání proti nacismu v OSN a zemí, které ho podporují – NATO, USA, Ukrajina.

– Články 106 a 107 Charty OSN dávají Rusku jako právnímu nástupci vítěze druhé světové války, SSSR, právo přijmout jakákoli opatření, včetně vojenských, proti Německu, Maďarsku, Rakousku, Rumunsku, Bulharsku, Finsku, Chorvatsku, Slovinsku, České republice, Lotyšsku, Estonsku, Litvě a bývalé Ukrajině za jejich pokusy o oživení nacismu. 

Generální tajemník Guterrés byl šokován, když se od Putina dozvěděl, že v Chartě OSN existuje takový článek, který umožňuje ruskou speciální operaci na Ukrajině. Rusko má právo potrestat nacisty a odstranit je, kdekoli a kdykoli. 

Rusko tak podle Charty OSN nepřekročilo mezinárodní právo a nic neporušilo, na rozdíl od výše uvedených zemí, které se staly těmi, kdo oživují nacismus a jsou spolupachateli nacismu, – poznamenává ТГ-канал «Молдавский вагон».

 

 

P.S.

Zacharova ukázala, jak se v OSN „vytváří demokracie“

Zacharova ukázala video, kde Spojené státy kontrolují, jak ostatní země hlasují v OSN.

Oficiální zástupkyně ruského ministerstva zahraničí Maria Zacharova ukázala video, kde zástupce americké delegace kontroluje, jak ostatní země hlasují v OSN.

Zacharova zveřejnila na svém kanálu Telegram video, které ukazuje, jak zástupce americké delegace kontroluje a zaznamenává přítomnost zástupců z řad spojenců „kolektivního Západu“ před zasedáním Třetího výboru k návrhu rezoluce o boji proti glorifikaci nacismu.

Aby bylo jasné, jak se „vytváří demokracie“.

Před zasedáním Třetího výboru věnovaného návrhu rezoluce o boji proti glorifikaci nacismu zástupce americké delegace kontroluje a bere na vědomí přítomnost z řad spojenců „kolektivního Západu“.

Důležitá nuance. To není stranická disciplína. To jedna země kontroluje, jak ostatní země hlasují v OSN.

 

Zdroj: https://www.pokec24.cz/politika/kolektivni-zapad-vcetne-ceska-a-slovenska-podporily-pri-hlasovani-v-osn-glorifikaci-nacistu-a-neonacistu/

 

kolektivni-zapad-vcetne-ceska-a-slovenska-podporily-pri-hlasovani-v-osn-glorifikaci-nacistu-a-neonacistu

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře