Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Demokratická elita" a její metody

Minulý týden stanul před soudem kandidát na prezidenta Andrej Babiš. V závěru soudního jednání více než dvě hodiny za obrovského zájmu novinářů, přednesl svou závěrečnou řeč. Ačkoliv řada médií dělala ze soudní síně on-line reportáže a tvářila se, že poskytuje kompletní zpravodajství, není tomu tak. Při informování o závěrečné řeči Andreje Babiše se ukázalo to, co se obvykle tvrdí o profesním souručenství lékařů, učitelů anebo i politiků.

A sice, že: „Vrána vráně oči nevyklove.“ Tentokrát své profesní souručenství potvrdili novináři. Asi proto, že u soudu zazněly informace, které obnažují jejich propojení s pětikoaličními politiky a jejich cynickou manipulaci s informacemi o zdravotním stavu člověka, o kterém informují a dělají rozhovory. A syn Andreje Babiše trpí podle lékařů
i soudních znalců paranoidní schizofrenií.

Ta se projevuje bludy, halucinacemi a poruchami jednání, zmateným myšlením a oslabením vůle. Mimochodem, manipulace s psychiatrickými diagnózami byla jednou z nejoblíbenějších metod StB.

  • demokraticka-elita-a-jeji-metody
  • demokraticka-elita-a-jeji-metody

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 B 2023-01-16 09:23
Chci připomenout i Kalouska - toho křesťana z KDU-ČSL, t,č. v TOP09 : ten stojí také za zneužitím tohoto nemocného Babišova syna. Vůbec, Kalousek je normální hyena, odporný tvor ! Nejsem příznivcem Babiše, ale Kalousek je překonává všechno !!!
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře