Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

M.Uhrík: V Bruseli už otvorene volajú po útoku na Rusko! Veľká vojna na spadnutie?

Veľká vojna na spadnutie. Vypočujte si to, je to des. Toto Vám v masmédiách neukážu. V Bruseli sa už otvorene a oficiálne diskutuje o plánoch na dobytie a rozdelenie Ruska.

Vraj neexistuje nič také, ako "ruský národ". Vraj ruské nerastné bohatstvo má patriť celému svetu, a nie len Moskve. Reči ako cez kopirák od Hitlera, keď rozprával nutnosti rozšírenia "Lebensraumu" a dobitia Sovietskeho zväzu. Slová, ktoré by boli pred rokom nevysloviteľné zaznievajú dnes úplne otvorene.

Bruselskí štváči navrhujú najprv Rusko sankciami vyhladovať, potom zvnútra cez mimovládky, médiá a opozíciu destabilizovať a následne ovládnuť alebo rozbiť na malé štátiky. Všetci vieme, že Rusi takéto niečo nikdy nedovolia a takéto plány budú najskôr znamenať 3. svetovú vojnu.

Preto apelujem na politikov, držte sa zdravého rozumu! A apelujem aj na Vás, milí občania - nevoľte strany, ktoré volajú po eskalácii vojny. Pretože do tej vojny nepôjdu zomierať politici, ktorí po vojne volajú, ale opäť len bežní nevinní ľudia.

  • m-uhrik-v-bruseli-uz-otvorene-volaju-po-utoku-na-rusko-ve-ka-vojna-na-spadnutie

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#4 Přemysl Javornický 2023-02-03 12:44
Tihle váleční démoni jsou odsouzeni k neexistenci pro své zločiny proti lidskosti nejen za válečné štvaní, ale především za přímou podporu těch nejhorších zločinů proti lidskosti páchaných satanisty a mafiány. Nebojme se ničeho, jsme chráněni mocnými silami Světla. Žádná světová válka nebude. SVO není válka proti lidem či národům, ale proti zločincům v jejich čele a jejich poskokům.
Citovat
#3 Nowak 2023-02-02 18:46
Najděte si na netu: Monk Abel Jasnovydnij.
Jasná zpráva pro prohnilý "Západ"!!!
Citovat
#2 Jan 2023-02-02 17:03
Zadna valka nebude. Rusove cekaji az se UKrajina a EU zhrouti samy.
Citovat
#1 Ewiak Ryszard 2023-02-02 13:47
Zatím můžeme klidně spát. Ale kam jdeme? Dovolte mi připomenout zde fragment starověké vize: "A [král severu = Rusko od druhé poloviny devatenáctého století (Daniel 11:27)] vrátí se do své země s velkým množstvím zboží [1945] a jeho srdce bude proti svaté smlouvě [nepřátelství vůči křesťanům] a bude jednat [to znamená aktivita na mezinárodní scéně] a se vrátí do své země [1991-1993. Kolaps Sovětského svazu a Varšavské smlouvy. Ruské vojsko se vrátilo do své země]. Ve stanoveném čase se vrátí [Ruské jednotky se vrátí na místa, kde byly dříve umístěny. Znamená to také vojenské akce, velkou krizi. Rozpadne se nejen eurozóna, ale i Evropská unie a NATO]. A vstoupí na jih [to bude začátek jaderné války], ale nebude tak jako předtím a jako potom [tyto vojenské akce nepovedou ke globální jaderné válce. Tato válka začne až po návratu krále severu a rozbuškou bude etnický konflikt (Matouš 24:7)]." (11:28, 29) Pak Američané zaútočí na Rusko. (Daniel 11:30a) Bude to vzájemná jatka, mír bude odňat ze země a bude použit meč velké moci. (Zjevení 6:4) Ježíš ho charakterizoval takto: "Děsivé věci [φοβητρα (φοβητρον - něco, co inspiruje strach, hrůzu) také [τε] a [και] mimořádné (týkající se neobvyklých jevů) [σημεια] z [απ] nebe [ουρανού] mocné [μεγαλα] budou [εσται]. (Lukáš 21:11) Některé starodávné rukopisy obsahují slova "a mrazy" [και χειμωνες] (dnes tomu říkáme nukleární zima), a v Mark 13:8 "a nepořádky" (zmatek a nedostatek veřejného pořádku) [και ταραχαι]. Budou také značné šoky (kvůli používání jaderných zbraní), nedostatek potravy a epidemie. "To vše bude teprve začátek porodních bolestí." (Matouš 24:8)
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře