Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

ROZHOVOR - Trialog o dezinformacích - Debatní klub

Prof. Ing. Petr Drulák, Ph.D. je zakladatel spolku Svatopluk, je profesorem mezinárodních vztahů na Katedře politologie na Filozofické fakultě Západočeské univerzity v Plzni. Působil jako velvyslanec České republiky ve Francii, náměstek ministra zahraničí a ředitel Ústavu mezinárodních vztahů. Je autorem desítek odborných článků, několika učebnic a monografií včetně prvních českých učebnic analýzy zahraniční politiky, teorie mezinárodních vztahů a metodologie politologického výzkum. V roce 2022 vydává monografii Podvojný svět (Academia) a editovanou knihu Svrchovanost zprava i zleva. Věnuje se politické publicistice zejména v MF Dnes a v internetovém časopise !Argument.

Ivan Hoffman je československý novinář a publicista, který působil v řadě médií hlavního proudu, byl komentátorem a moderátorem v Českém Rozhlase, spolupracoval s Českou televizí, byl také redaktorem Lidových novina dlouholetým komentátorem regionálních Deníků a dnes píše komentáře pro slovenskou Pravdu a Český rozhlas Plus. Také ale před listopadem 1989 publikoval v samizdatu a dnes spolupracuje nezávislými médii, především s Rádiem Universum, Parlamentními Listy a přispívá do časopisu !Argument.

Mgr. Adam Votruba, Ph.D. je etnolog, historik, spisovatel. Studoval na Karlově Univerzitě. Je spoluzakladatelem internetového časopisu !Argument, s nímž publicisticky spolupracuje. Vydal řadu etnologických a historických knih, včetně folklorních sbírek (mj. Pravda u zbojníka, Paradox úroků, Lidová píseň v Čechách). Je také autorem divadelních scénářů (Arizace, Politicky nekorektní hraboš aj.) a dvou básnických sbírek.

 

  • rozhovor-trialog-o-dezinformacich-debatni-klub

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře