Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

3. Svetová vojna už začala, no pravdu budú pred verejnosťou tajiť až do posledného momentu

(Mike Adams, Natural News) Tretia svetová vojna sa už začala. Jednoducho vám to nikto nehovorí, pretože vasa vláda a nečestné media sa snažia udržať vás v nevedomosti.

Zostávajúci čas chcú predsa využiť na nahromadenie potravín, munície, zdravotnického materiálu a drahých kovov pre seba, a to sa dá dosiahnuť len tak, že budú čo najdlhšie zadržiavať pravdu o situácii.

Výnimkou môže byť srbský prezident, ktorý teraz verejne varuje, že svet zažije „veľký svetový konflikt“, ktorý sa pravdepodobne začne v najbližších dvoch mesiacoch.

„Aleksandar Vučič vyslovil alarmujúce komentáre počas prvého dňa zasadnutia Valného zhromaždenia OSN v New Yorku,“ uvádza Paul Joseph Watson na Summit.news.

  • 3-svetova-vojna-uz-zacala-no-pravdu-budu-pred-verejnostou-tajit-az-do-posledneho-momentu

Celý citát od Vučiča je:

„Predpokladám, že opúšťame fázu špeciálnej vojenskej operácie a blížime sa k veľkému ozbrojenému konfliktu a teraz je otázka, kde je hranica a či po určitom čase – možno po mesiaci alebo dvoch – vstúpime do veľkého svetového konfliktu, aký sme nezažili od Druhej svetovej vojny.“

NATO je už vo vojne s Ruskom a Putin sa pripravuje na kontinentálny boj

Deje sa to, že psychopatické západné národy – skutoční agresori v tejto vojne – rozpútali nielen „samovražedné sankcie“ proti Rusku, ale vedú aj vojenské operácie Ukrajiny proti Rusku.

To znamená, že NATO je už vo vojne, aj keď to NATO ešte oficiálne neprizná. Ešte horšie je, že lídri NATO otvorene požadujú úplné zničenie Ruska a okupáciu, čiže využitie ruských prírodných zdrojov. To je samozrejme klasický model globálneho vykorisťovania a drancovania, ktorý Západ bežne vykonáva.

(Rozvrátenie, drancovanie, nadvláda. To je model CIA, ktorý sa proti iným národom používa už desaťročia…)

Aktuálna situácia je už dávno za bodom rokovaní alebo deeskalácie medzi Ruskom a Západom. Psychopatickí vodcovia západu sú rusofóbni odporcovia Ruska, ktorí sú odhodlaní vykonať genocídu proti ruskému ľudu, aj keby to znamenalo zničenie ich vlastných ekonomík a poľnohospodárskych dodávateľských reťazcov.

Putin si uvedomil, že s týmito psychopatmi sa nedá racionálne diskutovať ani im veriť, že budú dodržiavať akékoľvek dohody. Rusko si uvedomuje, že musí bojovať alebo zomrieť. To je stav, v akom sa práve nachádzame.

Bohužiaľ, šialenstvo západných národov eskalovalo tento konflikt do stavu, keď ten, kto prvý odpáli jadrové zbrane, bude mať výhodu.

Toto je samozrejme veľmi nebezpečná dynamika a pramení zo skutočnosti, že Západ vo svojej vízii planéty Zem a „Nového svetového poriadku“ opakovane signalizoval, že nepripustí existenciu Ruska.

Rusko má viac ako 30 ročný náskok pred Západom, pokiaľ ide o jadrové zbrane a protivzdušnú obranu

Dôležitým zistením v tomto všetkom je, že jadrový arzenál NATO je zastaralý. Väčšinou beží na dizajne pôvodne skonštruovanom v 70. rokoch 20. storočia, zatiaľ čo ruské jadrové kapacity sú minimálne o dve generácie popredu.

Rusi svoj arzenál modernizovali pomocou hyperklzných návratových vozidiel, únikových manévrov pre interkontinentálne balistické rakety (ICBM) a hypersonických riadených striel, ktoré sú schopné nosenia jadrových hlavíc.

Disponujú tiež vysoko pokročilými systémami protivzdušnej obrany, ktoré môžu dokonca zachytiť a zničiť prichádzajúce ICBM.

Okrem toho Rusko vlastní tajné zbrane „súdneho dňa“ – ďaleko za ich termobarickými bombami – ktoré svet ešte ani nevidel. Pri súčasnej trajektórii eskalácie budú tieto zbrane použité proti Západu bez akéhokoľvek varovania, čo povedie k úplnému zničeniu západoeurópskych vlád, mien a priemyslu.

Nepochybujem o tom, že Rusko už určilo ciele svojho prvého úderu a že medzi tieto ciele patria Londýn, Paríž, Berlín, Varšava, americké námorné flotily a prakticky všetky vojenské základne v západnej Európe. Teraz nás od tejto udalosti delí len jeden štart rakety, ktorý ukončí civilizáciu.

USA a NATO sami seba oklamali, keď si mysleli, že môžu vyhrať jadrovú výmenu s Ruskom. Je to rovnako klamné ako myslieť si, že „muži môžu otehotnieť“ alebo že tlačenie nekrytých peňazí nespôsobuje infláciu. Predovšetkým mozgovo mŕtvy Bidenov režim trvá na tom, že obe tieto absurdity sú absolútne pravdivé.

Počas posledných dvoch desaťročí – a hlavne počas súčasného progresívneho (woke) šialenstva – sa Západ naplno venoval bludnému mysleniu a rozprávkovým príbehom, ktoré nemajú nič spoločné s realitou.

Zatiaľ čo Západ vedie propagandistickú naratívnu vojnu, Rusko vyrába najpokročilejšie jadrové zbrane na svete. Keď sa začne jadrová výmena, o jej výsledku už niet pochýb. Rusko stratí niekoľko miliónov ľudí – oveľa menej, ako stratilo v Druhej svetovej vojne – ale zničí Nemecko, Poľsko, Francúzsko a Veľkú Britániu.

Západná Európa bude uvrhnutá do generácie zúfalstva a temnoty, zatiaľ čo USA utrpia kaskádový finančný kolaps kvôli expozícii voči európskym bankám, menám a dlhovým trhom.

Západní novinári a kleptokrati nie sú schopní vidieť túto realitu a podobne nie sú schopní konať, aby ju zastavili. Sú uväznení vo svojom vlastnom bludnom svete vymývania mozgov a propagandy, ktorý si sami vytvorili, a nejako veria, že môžu prinútiť Rusko, aby kapitulovalo pred šialenými požiadavkami Západu.

Avšak Rusko nie je národ tretieho sveta. Rusko nemožno ekonomicky rozložiť západnými sankciami a Rusko má svoj vlastný domáci dodávateľský reťazec doslova na všetko, čo potrebuje, aby nakŕmilo svojich ľudí, vyrobilo viac zbraní a zarobilo celé imanie na vývoze energií a komodít ochotným obchodným partnerom, ako sú India, Čína, Turecko alebo Irán.

Napokon, Putin neustúpi, pretože je oveľa inteligentnejší ako ktorýkoľvek z kognitívne postihnutých šialencov, ktorí riadia USA, Európsku úniu, Veľkú Britániu alebo krajiny NATO.

V šachovom zápase medzi Putinom a Bidenom by ste pravdepodobne videli Joea Bidena s vibračnými plienkami na diaľkové ovládanie, ktoré mu posielajú signály šachového ťahu cez jeho konečník, a aj tak by nerozumel ich významu.

Vodcovia západných národov sú tak úplne neschopní, že sa nekvalifikujú ani ako „klauni“, pretože dobrí klauni sú v skutočnosti inteligentní, schopní komunikátori, ktorí dokážu rozosmiať ľudí. Z Bidena, Blinkena či Leyenovej sa nám všetkým chce zvracať.

Západ sa hrubo prepočítal so „samovražednými sankciami“, no stále neprizná svoje katastrofické chyby

Za dôkaz neschopnosti západných národov považujte skutočnosť, že ich „samovražedné sankcie“ proti Rusku – pôvodne zavedené s cieľom prinútiť Rusko ku kolapsu meny – mali presne opačný účinok.

Sankcie ničia euro, nie rubeľ, a teraz celá západná Európa čelí zime, temnote, hladomoru a mrazu. Okrem toho je predurčená na „permanentnú deindustrializáciu“ európskeho priemyslu, ktorá už prebieha, s približne 70% odstavených železiarní a výroby čpavku.

Výroba hnojív sa zastavila, plynovod Nord Stream 1 bol zastavený a k tomu všetkému ešte Belgicko hrdo oznamuje odstavenie jadrovej elektrárne práve v čase, keď Belgicko čelí katastrofálnemu nedostatku energie.

Nemecko medzitým investovalo ďalších 8 miliárd eur na znárodnenie spoločnosti Uniper, najväčšieho nemeckého dodávateľa zemného plynu, a ďalších 15 miliard eur, ktoré už boli vynaložené na zabránenie kolapsu Uniperu.

Nemecká priemyselná základňa je vyhladzovaná úžasnou rýchlosťou a nikto v nemeckej vláde nehovorí nemeckému ľudu, že nebude mať prácu, keďže priemysel skolabuje.

Putin musí byť prekvapený rýchlosťou, akou sa západná Európa – a najmä Nemecko – ničí.

Pripomeňme, že Nemecko zničilo západnú Európu už dvakrát: v 1. svetovej vojne a v 2. svetovej vojne. Teraz Nemecko (stále z veľkej časti riadené nacistami) opäť vedie cestu k úplnému zničeniu Európy.

V podstate, Putin ani vôbec nemusí odpáliť jadrové zbrane… stačí mu počkať, kým sa zima rozbehne a o zvyšok sa postarajú zákony termodynamiky a ekonomiky.

Zelení musia byť hrdí: Celé lesy sa rúbu na palivové drevo

Nedávno Mike Adams hovoril s vojnovým korešpondentom Michaelom Yonom, ktorý práve cestoval cez Nemecko (rozhovor s ním bude uverejnený čoskoro na Brighteon.com).

Povedal, že lesy sa v celom Nemecku rúbu (sám to mohol vidieť) v zúfalej snahe ľudí nahromadiť palivové drevo na nadchádzajúcu zimu. Toto je nová parádna „zelená agenda“: rúbanie lesov, u ktorých potrvá desaťročia, kým dorastú.

Budú zelení oslavovať všetky tie vyrúbané lesy, pretože Nemecko aspoň nespaľovalo fosílne palivá? Uvedomuje si niekto, že ekonomika 19. storočia nemôže uživiť obyvateľstvo 21. storočia? Hladomor je dnes už matematická istota.

Na zastavenie tejto krízy stačí, ak sa Nemecko ospravedlní Rusku, zruší ekonomické sankcie a poprosí Gazprom, aby opäť zapol plyn. Ale nie, to sa neodváži urobiť, aj keby státisíce nemeckých občanov hladovali na smrť.

Presne tak, ako Adolf Hitler v roku 1943 hodil hladujúcich a mrznúcich nemeckých vojakov do ruských obranných línií pri Stalingrade, dnešní nemeckí vodcovia obetujú životy svojich vlastných občanov v zúfalej snahe ekonomicky ublížiť Rusku… a ani len to nedosiahnu!

V bitke pri Stalingrade Sovietsky zväz obkľúčil a porazil nemeckú šiestu armádu, ktorá Rusom odovzdala viac ako 220 000 vojakov.

Dnes je Nemecko ochotné obetovať milióny svojich vlastných občanov, čo dokazuje, že samovražedné manévre v nacistickom štýle zostávajú pre Berlín živé a zdravé, dokonca aj niekoľko generácií po katastrofálnom výsledku Druhej svetovej vojny.

Môžete vyhnať nacistické vojská z Ruska, ale nemôžete vybiť nacistické tendencie z nemeckých politických vodcov.

Rusko medzitým sedí na obrovských množstvách lacnej energie, nerastov, výroby ocele, výroby hnojív, úspešných potravinárskych plodín, výroby elektroniky a všetkého ostatného, ​​čo je potrebné na to, aby udržalo civilizáciu na nohách.

Dodnes však neexistuje západoeurópsky politik, ktorý by priznal pravdu o tom, ako sa veci v skutočnosti majú. Škoda, že propaganda nedokáže vykurovať domy, inak by západné médiá boli konečným obnoviteľným zdrojom energie pre celú planétu.

Výsledok tohto všetkého?

Každý, kto žije v západnej Európe, by sa mal pripraviť na ekonomický kolaps, hladomor a jadrovú vojnu.

Ľudia žijúci v Severnej Amerike by sa mali pripraviť na ekonomický kolaps a celosvetový jadrový spad, ktorý naruší úrodu na celé roky.

Tí, ktorí potraviny neskladujú, budú nakoniec jesť rádioaktívne potraviny, ak vôbec nejaké nájdu.

Podľa toho sa pripravte.

Viac informácií nájdete v aktuálnom podcaste Situation Update stránky Natural News na Brighteon.com.

Zdroj: https://www.badatel.net/3-svetova-vojna-uz-zacala-no-pravdu-budu-pred-verejnostou-tajit-az-do-posledneho-momentu/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#3 nowak 2022-10-02 14:18
No co můžeme očekávat v první řadě? Západ nechá něco velkého vybuchnout, dejme tomu Mešitu v Jeruzalémě, nebo v Římě Petrův Dům a svede to na Rusko. Samozřejmě, že o 3 000 mrtvých jím nejde, když. nešlo o dva domy v New Yorku.To musí být daleko víc, aby svět viděl, jak špatné Rusko je! Tato metoda přesvědčí "hloupé hlavy", kterých je stále plno. Tato metoda se osvědčila Hitlerovi a byla nakrásno přijata jeho následovníky v USA. No a pak už to půjde natvrdo! Akorát, věřící katolíci ze Západu nevědí, co bylo proroky řečeno o severni Americe, že z ní zůstane jen pár ostrovů a o Evropě, že lidé v Evropě budou závidět Rusku jejich politický režim a přejdou na něj. Bůh s námi a ZLO pryč, nejlépe do pekla!!!
Citovat
#2 adamkratochvil 2022-10-01 19:14
skoda bude len zivotov vsetkych ludi,nic netusiacich zvieratiek a kvetenstva nie tohto sveta, ktory naprogramovali anglosaski lumpi...
Citovat
#1 adamkratochvil 2022-10-01 19:06
cim skorsie akonci svet v tejto podobe tym lepsie...
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře