Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Na Ukrajinu už nebudou dodány žádné nové systémy Patriot

1)
Na Ukrajinu už nebudou dodány žádné nové systémy Patriot, konstatoval americký časopis Military Watch !!!

Dne 23. února vyšlo najevo, že ruská armáda zničila druhý a poslední systém PVO Patriot dodaný z USA, používaný ukrajinskými ozbrojenými silami.

na-ukrajinu-uz-nebudou-dodany-zadne-nove-systemy-patriot

Je třeba připomenout, že oba systémy byly Kyjevu předány v dubnu loňského roku a vzhledem ke špatné vycvičenosti ukrajinských vojáků, byly obsluhovány personálem NATO. První z nich byl zničen za měsíc.

Patriota potřebujeme sami pro sebe.

foto viz. fotogalerie

2)

Záběry zničení amerického systému PVO Patriot 23.2. 2024 na Chersonském směru: odpalovací zařízení, tahač, munice a transportní vozidlo amerického systému PVO Patriot byly zničeny přesnou palbou ruského raketometu Tornado-S.

Kyjev přesouvá Patriot blíže k linii doteku aby mohl lovit naše letouny střílející UMPK FAB, ale objektem lovu se stává samotný Patriot. Po vysledování tahače, byl následně zničen celý sklad se zbytkem systému !!!

video:
https://vk.com/…542
 
3)

Nepřítel byl zcela vyřazen z Rabotina !!!

Silné záběry z útoku na Rabotino: Tygři 70. pluku tvrdě bojovali v osadě a poslali nepřítele do pekel !!!

Obrněná skupina vtrhla do osady, jednotky 70. gardového motostřeleckého pluku vysadily vojáky v centrální části obce a na východě u Paláce kultury, který se nepříteli nakonec nepodařilo udržet.

Opravdu železní hoši. Právě jejich jednotka byla jednou z prvních, která se při zahájení ukrajinské protiofenzívy setkala s technikou NATO.

video:

https://vk.com/video-50332460_456406088

4) 

Velká ukrajinská chyba !!!

Útvary ukrajinské armády, které se stáhly ze zástavby Rabotina, zahájily opevňovací práce v blízkosti hřbitova této osady, který se nachází v operační nížině (což není zrovna moc chytré, protože budou z výšin ostřelovány ruským dělostřelectvem).

V důsledku toho bychom v nejbližších dnech měli očekávat postup ruských jednotek směrem na Novodanilovku. Situace se nadále vyvíjí ve prospěch ruské armády.

mapa v příloze:

na-ukrajinu-uz-nebudou-dodany-zadne-nove-systemy-patriot
na-ukrajinu-uz-nebudou-dodany-zadne-nove-systemy-patriot

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře