Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Reálne varovanie od prezidenta Putina

Ako sa dalo predpokladať, pre každého, kto nie je vo svete fantázie Austina, Blinkena, Milleyho a Heappyho, Rusi zareagovali rázne. Ruský minister zahraničných vecí Sergej Lavrov povedal, že Rusko je teraz v proxy vojne s NATOm, a varoval, že riziko jadrovej vojny nemožno podceňovať! Prezident Putin vo svojom prejave v ruskom parlamente varoval:

  • realne-varovanie-od-prezidenta-putina
  • realne-varovanie-od-prezidenta-putina

‚Ak sa niekto rozhodne zasiahnuť do prebiehajúcich udalostí zvonku a vytvorí pre nás neprijateľné strategické hrozby, mal by vedieť, že naša odpoveď na tieto prichádzajúce údery bude rýchla, blesková. Máme na to všetky nástroje. Nástroje, ktorými sa nemôže chváliť nikto okrem nás. Ale nejdeme sa chváliť. Ak to bude potrebné, použijeme ich’!

zdroj: https://jankratky.blog.pravda.sk/2022/05/02/realne-varovanie-od-prezidenta-putina/

 

Podpořte CFP QR Kód ŽLUTÁ oranžová

 

Komentáře

Komentáře  

#1 Kluk 2022-05-02 13:29
No, že bych stál o jadernou válku tak to zrovna né. Ale nakopat do pr..le ty co nás k tomu přibližují, tak to klidně jo. Především ty magory co tlačí NATO do konfrontace s Ruskem a také tu "západní" idiokracii. Realita je taková, že světu dnes opravdu vládnou neakceptovateln í imbecilové! Obyčejný člověk si v tomto světě obludných absurdit už připadá jako Alenka v říši divů.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře