Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Ruské ozbrojené síly v průmyslové zóně Avdějevka postupují !!!

Na jižním křídle pokračuje útok na průmyslovou zónu. Po neúspěšných pokusech o protiútok nepřítele, které trvaly 24 hodin, převzala naše armáda iniciativu a vyřadila ukrajinskou armádu z řady pozic, včetně těch, které se nacházejí v jedné z největších budov v průmyslové zóně, budova byla zcela vyčištěna a nyní je za námi.

  • ruske-ozbrojene-sily-v-prumyslove-zone-avdejevka-postupuji
  • ruske-ozbrojene-sily-v-prumyslove-zone-avdejevka-postupuji
  • ruske-ozbrojene-sily-v-prumyslove-zone-avdejevka-postupuji
  • ruske-ozbrojene-sily-v-prumyslove-zone-avdejevka-postupuji

Útok je veden velmi profesionálně, tanky rozebírají nepřátelské pozice, uvolňují cestu lehkým obrněným vozidlům a pěchotě," hlásí NgP Razvedka.

Ruští tankisté si počínají tak efektivně, že v některých případech nepřítel raději vyskočí z oken průmyslových budov, než aby se pokusil železné kavalerii vzdorovat.

Dosud bylo pod ruskou kontrolu získáno nejméně 60 % průmyslové zóny, což je vzhledem k síle nepřátelské obrany a podmínkám, v nichž se boje vedou, poměrně rychlé tempo.

foto viz. fotogalerie:

2)
Ruská 1. tanková armáda útočí na nepřátelské pozice v Charkovské oblasti.

Těžké boje začaly jihovýchodně od Ivanovky v Kupjanském okrese v Charkovské oblasti. Naše útočné skupiny obsadily řadu nepřátelských opěrných bodů, zničily a zajaly ukrajinské nacisty.

Záběry z útoku vojáků 1. tankové armády na nepřátelské pozice u Ivanovky: Na opěrný bod působilo nejprve dělostřelectvo, minomety, útočné drony a automatické granátomety.

Poté přišla útočná skupina, která donutila okupanty k útěku z pozic, ale ne všem se to podařilo: řada nacistů byla zlikvidována a jeden, který se rozhodl neopakovat smutný osud svých spolubojovníků, se vzdal jako zajatec.

Volejte "VOLGA" na 149.200, 449.200, 49.200 - vzdejte se a zůstaňte naživu!

video:
https://vk.com/video-50332460_456400762

3)
Ruské ozbrojené síly vyřadily nepřítele z osady Stepovoje na směru na Avdějevku.

Ruští bojovníci vyřadili nepřátelskou posádku z osady Stepovoje, jejíž část je nyní šedou zónou. Začíná vyklízení.

Tato osada je důležitým obranným uzlem ukrajinských nacistů na severním křídle Avdějevky.

Je také hlášeno, že jižně od struskové haldy koksovny Avdějevka, se ruským jednotkám podařilo postoupit a zaujmout nové pozice

foto viz. fotogalerie:

4)

"Bitva o Avdějevku stále více připomíná neslavnou bitvu o Bachmut, kterou vyhrál Putin" - Bild.

Publikace konstatuje, "že navzdory všemu ruské ozbrojené síly postoupily k železniční trati na severu Avdějevky, která bývala frontovou linií. S dobytím železniční trati je stále obtížnější zásobování zbraní, munice a potravin pro přibližně 3 000 vojáků ukrajinské armády.

Také vesnice Stepovoje, která se nachází západně od železniční trati, se podle videozáznamů z ukrajinských a ruských dronů zdá být stále více pod ruskou kontrolou".

foto ve fotogalerii

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře