Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Rusové postupují na Donbase u Avdějevky a Ukrajinci se s obrovskými ztrátami pořád marně snaží prorazit ruskou obranu na Záporožské frontě !!!

1)
Bojovníci Pjatnašské brigády a 10. tankového pluku 1. AK 8. gardové armády Jižního vojenského okruhu Ozbrojených sil Ruska postoupili 600 metrů severně od průmyslové zóny Avdějevka a vstoupili do zalesněné oblasti.

  • rusove-postupuji-na-donbase-u-avdejevky-a-ukrajinci-se-s-obrovskymi-ztratami-porad-marne-snazi-prorazit-ruskou-obranu-na-zaporozske-fronte

video:

https://vk.com/video-35660695_456380287

2)
Záporožská fronta:

70. gardový motostřelecký pluk 42. motostřelecké brigády drží pevně obranu jemu svěřeného úseku fronty společně se sousedními jednotkami ruské armády.

Na záběrech je vidět kolonu ukrajinských obrněných vozidel, která se snaží prorazit podél zalesněných oblastí a současně střílí z děl. Nepřítel hoří, údery našich protitankových děl a dělostřelectva se ukázaly jako přesné.

Další epizoda obsahuje záběry úderů na zákop VSU, nepřátelské pěchoty, která se snaží evakuovat raněného. Je vidět, že nepřítel je dezorientovaný, akce spíše připomínají chaotický pohyb otřesených civilistů než jasnou práci na záchraně raněného.

Na videu je také vidět dvojice našich šturmoviků, kteří střílejí z ručních zbraní uvnitř nepřátelského zákopu. Kolik takových protiútoků naší pěchoty bylo na Záporožské frontě během manévrové obrany - to se nedá spočítat".

video:
https://vk.com/video-57424472_456315065

3)
Ruský letecký útok na Avdějevku - mikroobvod Chimik !!! Živí ukronacisté tu nejsou žádoucí !!! Ukrajinská armáda je tu denně rozemílána na prach !!!

video:
https://vk.com/video-57424472_456315067

4)
Boje u Avdějevky: naše útočná jednotka ukázala bývalé ukrajinské pozice.

V rychlém sledu naši bojovníci obsadili opěrný bod 110. brigády ukroarmády. Ve skutečnosti ho nepřítel raději opustil bez boje, protože se obával obklíčení.

Jak je vidět, ukrajinské jednotky byly na boj důkladně připraveny: kvalifikovaně uspořádaný systém zákopů, palebných stanovišť a betonových desek. To vše však bylo jednoduše opuštěno.

video:
https://vk.com/video-35660695_456380151

5)
Všichni nacisté prchli z průmyslové zóny Avdějevka do závodu Avdějevské Koksovny !!!

Nyní se ruští bojovníci, kteří šturmovali promku připojí k jednotkám, které již od noci útočí na Koksovnu !!!

Mimochodem, i tam se to ukronacistům již sype, ráno jsme tam vzali skoro 150 ukrajinských zajatců, včetně důstojníků, a bylo dobyto několik budov, takže máme v Koksovně již "předmostí"...

video:
https://vk.com/video-50332460_456401202

+ BONUS -------------------

Demoralizovaná ukrajinská armáda se v noci na dnešek dala na útěk! Rusové slaví velké vítězství!

Včera brzy večer začali prominentní ruští vojenští reportéři nejprve šířit “zaručené” zprávy, že dvě elitní kyjevské obrněné brigády, 53. a 110., se na doněckém bojišti pustily prudce do sebe, a začaly se mezi sebou hašteřit, která z nich má bojovat a bránit betonové pevnosti v jihovýchodní průmyslové zóně třicetitisícového města Avdijivka, a obviňovat se navzájem z podlé zbabělosti.

Výsledek prudké hádky Ukrajinců o vojenské kompetence na sebe nenechal dlouho čekat, a už v noci Rusové nadšeně hlásili, že Ukrajinci, po 8 letech nepřetržitých zuřivých bojů, dnes v noci, bez boje, vyklidili, jeden ze dvou největších betonový pevnostní komplexů, které na doněcké frontě od roku 2014 vybudovali.

Celý článek ZDE: https://www.michalapetr.com/map-1841-demoralizovana-ukrajinska-armada-se-v-noci-na-dnesek-dala-na-utek-rusove-slavi-velke-vitezstvi/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře