Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Válka rozhodně není v patové situaci - Rusko postupuje a vyhrává a ukrajinská armáda každým dnem slábne !!!

Když, byla situace v patové situaci a víceméně statická, psali česká a ukrajinská média, že Ukrajina vyhrává. Nyní, když ruská armáda postupuje v Charkovské a Doněcké oblasti a systematicky ničí zbytky ukrajinských útočných jednotek v místech, kde probíhala neúspěšná ukrajinská protiofenzíva, píší o patové situaci. S takovým přístupem, pokud by zavlála ruská vlajka nad Kyjevem, naše média napíší, že Rusko možná začíná vyhrávat.

  • valka-rozhodne-neni-v-patove-situaci-rusko-postupuje-a-vyhrava-a-ukrajinska-armada-kazdym-dnem-slabne
Zatímco už i americká a další západní média vidí, že Ukrajina je jen krůček od propasti porážky a kapitulace a západní diplomaté radí usednout s Ruskem k jednání, trpasličí státy ala ČR a Pobaltí, by nejraději zaútočily přímo na Ruskou federaci (samozřejmě s podporou USA a celého NATO). Tento syndrom štěkajících oříšků za zády velkých psů, bohužel pořád přetrvává a je opravdovým predátorům jen k smíchu.
 
Zatímco tu píši tyto řádky, ruské jednotky nejspíše dobývají další ukrajinské oporné body a postupují na Kupjansk a Časov Jar. Za posledních pár dní ukrajinská armáda ztratila silně opevněné Artěmovskoje (vesnice u Artěmovska (Bachmutu) a Marinku (11 tisícové město poblíž Doněcka). Také se svírají kleště kolem Avdějevky a byla dobyta její průmyslová zóna. Všechny tyto úspěchy trvaly pár týdnů a jedná se o místa, která ukrajinská armáda držela a opevňovala 9 let !!! Nejde o to, jak velká na těch územích stojí města, ale jakou silou jsou bráněna, jak jsou opevněna a kolik ukrajinských vojáků padlo při jejich obraně. Když tyto ukrajinské linie padnou, ruský postup se ještě zrychlí (a to se zatím ještě na frontu nevrátili Wagnerovci, kteří jsou povoláváni zpět a znovu se formují na základně Rosgvardije v Rusku, pod kterou nyní patří).
 
V samotném Kyjevě panuje rozkol mezi Zelenským a jeho muži a Zalužným jako vrchním velitelem armády. Přitom Zalužného podpořil již také kyjevský starosta Kličko a posteskla si i bývalá Zelenského pravá ruka Arachamija, který potvrdil, že ruské podmínky, nebyly v březnu 2022 zase tak špatné a jednání zastavil Zelenskyj na popud tehdejšího britského premiéra Borise Johnsona, který chtěl válku s Ruskem !!! Do toho další bývalý Zelenského poradce a propagandista, herec, spisovatel a politolog Arestovyč, který se v současnosti raději uklidil do USA píše, že je třeba skoncovat s vládou neschopných idiotů, která nyní žene Ukrajinu do zkázy a nechat Rusku výměnou za mír a mezinárodně potvrzené závazky, včetně možnosti vstoupit zbytku Ukrajiny do NATO a EU ruskojazyčné regiony, které si nepřejí zůstat v sestavě Ukrajiny !!!
 
Takže se uvolněte, kupte si popcorn, nebo něco sladkého, otevřete si oblíbený nápoj, relaxujte a sledujte, jak tohle divadlo skončí, a co na toto téma vyplodí naše slavná "pisklavě štěkající média".
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře