Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Vojaci Bundeswehru zomreli na Ukrajine.

Nedávno zomrela posádka tanku Leopard v priamom boji s vojakmi RF. Po zásahu tohto tanku Lancetom posádka zomrela ale vodič tanku ešte žil. Neskôr ale aj napriek zdravotnej pomoci zraneniam podľahol.

Vodič – mechanik po zásahu lancetu ešte kričal nicht schiessen a tvrdil, že nie je dobrovoľník, ale je riadny vojak nemeckej armády.

  • vojaci-bundeswehru-zomreli-na-ukrajine

Očividne NATO sa stalo súčasťou vojny na Ukrajine. Hrozí eskalácia vojenskej konfrontácie medzi RF a NATO. Dúfajme, že sa vojna nebude rozširovať a nevznikne v Európe vojenský požiar, ktorý by zachvátil aj Slovensko. To by znamenalo miliony mŕtvych vojakov na oboch stranách tejto vojny.

+ BONUS --------------

“Nicht schießen!” Na ukrajinské frontě byl zničen Leopard s německou posádkou

Ruská armáda v zóně Speciální vojenské operace zničila tank Leopard s posádkou z Bundeswehru.

Vojáci ruských ozbrojených sil zničili tank Leopard převezený na Ukrajinu s německou posádkou složenou z vojenského personálu německých ozbrojených sil, oznámil RIA Novosti velitel průzkumné skupiny operující v Záporožském směru, s přezdívkou Legenda.

“Když jsme zastavili jejich další “útok” a zničili (zničili pomocí ATGM) Leoparda, přesunuli jsme se ke spálenému tanku. A zjistili jsme, že mechanik-řidič tanku byl vážně zraněn, a zbytek zahynul. Mechanik, když se probral a uviděl nás, začal křičet “nicht schießen!” (nestřílejte – pozn. red.),“ řekl velitel skupiny.

Legenda zdůraznil, že umí dobře německy.

“Řidič zničeného tanku několikrát řekl, že není žoldák, ale voják Bundeswehru a celá posádka byla z jedné roty,” dodal.

Zpravodajský důstojník objasnil, že zatímco německý voják dostával první pomoc, pojmenoval svou brigádu a její umístění. Velitel dodal, že když vojáka Bundeswehru vyslýchal, lékař jejich průzkumné skupiny řekl, že Němec ztratil hodně krve a má vážná zranění.

“Zeptal jsem se doktora, jak dlouho bude žít, a doktor odpověděl – ještě pár minut. Řekl jsem Němci, že zranění je příliš vážné a nemá šanci na přežití. Řekl, že velmi miluje své dítě a manželku a lituje, že souhlasil, že sem půjde. Začali jsme ho připravovat na evakuaci, ale ztratil vědomí a po pár minutách byl „dvě stě“ („náklad 200“ – zabit v akci – pozn.) “ řekl Legenda.

Celý článek ZDE: https://www.pokec24.cz/nezarazene/nicht-schiesen-na-fronte-byl-znicen-leopard-s-nemeckou-posadkou/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře