Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Normalizační komunista Fischer by se k vládě nepustil

 

Blíží se prezidentské volby a kandidáti musí jít ven se svými hlavními hesly, kterými si chtějí „koupit“ pozornost svých voličů. Musíme správně chápat tento show business o naší pozornost. Vůbec nejde o to, kdo skutečně jakých názorů, vlastností, etiky je průchodem a ztělesněním, ale jde o získání voličů. O to jde. Tomu se přizpůsobují i proklamovaná hesla. Mnohdy je to pravdu s podivem, co nám někteří kandidáti na prezidentský úřad podstrkují k věření. Zřejmě si myslí, že český volič je nějaký hloupý a nemyslící tvor, kterého potřebujeme „chytit“ jenom během voleb.

  • normalizacni-komunista-fischer-by-se-k-vlade-nepustil

Kníže Schwarzenberg v předvolebním boji prodává hodnoty vlastenectví s tím, že chce navázat na tradice první republiky a T. G. Masaryka. Komentář není třeba.

Jiný „rybář“, Jan Fischer hraje na dnes módní „antikomunistickou“ notu s tím, že on by komunisty nepustil k vládě, když bude zvolen. Tím usiluje o podporu indoktrinované vystrašené společnosti s možného „rudého nebezpečí“. Co však na celém tomto „zásadovém“, „pravicovém“ a „správňáckém“ postoji tohoto kandidáta je trochu zajímavé? On sám, Jan Ficher vstoupil do KSČ v roce 1980 a vystoupil z ni v roce 1989! A nyní se zaříkává, že on by komunisty do vlády nepustil, neboť podle jeho slov jsou extrémisté. Má jak se říká zřejmě zkušenosti z první ruky ze svého předlistopadového angažmá.

Celý článek, viz zde:

http://www.lidovky.cz/jan-fischer-komunisty-bych-k-vlade-rozhodne-nepustil-p03-/ln_domov.asp?c=A121023_083020_ln_domov_ape

Kdo mohl vstoupit do KSČ v době husákova normalizačního „socialismu“ v roce 1980?

Podívejme se do naší novodobé historie. Po velmi tuhém období  gottwaldovské vlády a tragických 50. let u nás – období komunistické totality stalinistického typu v napojení na Moskvu, nastala u nás a v celé naší společnosti obrozující demokratizující vlna, který vyvrcholila politickými událostmi Pražského jara 1968 a skončila vojenskou „bratrskou“ intervencí tisíci tanky a vojáky našich tehdejších spojenců ve Varšavské smlouvě. Po čistce v řadách KSČ a „odchodu“ reformistů musela KSČ najmout ty „správné kádry“ a opět upevnit svůj totalitní kurz, který nabrala jako reakci na poučení z „krizového vývoje“. V roce 1980 už byla u nás KSČ plně etablovaná v husákovském normalizačním režimu, který už byl opravdu totalitní. V 80. byl komunistický režim u nás současně velmi militantní, v této době vrcholila studená válka. Kdo mohl v roce 1980 vstoupit do řad KSČ? Proč tam vstoupil zrovna současný kandidát Fischer? Z přesvědčení, z prospěchu?

Jak je možné, že nyní takový „komunistický normalizační kariérista a kádr“ hlásá pravicové hesla jako ještě přísnější důchodovou reformu než Nečas a nebo tím, že by současnou KSČM nepustil k vládě? Je to jenom nenadálé „prozření“?

Lidi nejvíc prozradí jejich charakter a jejich životní hodnoty, nikoliv až tak příslušnost k politické straně, nebo vzdělání, nebo jenom rétorika, zejména ta předvolební. Lidé se usvědčují zejména svými skutky. Již Ježíš nás vybízí, že podle skutků je poznáme. Co si máme myslet o takovém kandidátovi, nemusíme dále rozvíjet.

Pokud chceme ve svém čele pokračování „normalizačních morálních kádrů“, kteří jako prostituti hlásají cokoliv, jenom aby se zalíbili mocným a zmanipulovaným, neboť si jako „statistici“ jistě umí „spočítat“, že některé hesla jim dnes umožní „ulovit“ ryby, volme Jana Fischera. Já to nejsem.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře