Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Zkušenosti mi ukázaly, že pan Dušek má pravdu.

Původně jsem se nechtěl vyjadřovat k tomu, co se stalo. „Vím“ svoje. Zkušenosti mi ukázaly, že pan Dušek má pravdu. Můj otčím rakovinu tlustého střeva měl. Zvládl ji poté, co pochopil, že se trápil (pro to co se trápil) naprosto „zbytečně“. To jeho trápení mělo pro něj reálný základ. Až chvíle (den) před operací a usebrání se pochopil, že jaká marnost se trápit pro něco, co pro jiného „trápením“. Nechci se rozepisovat, tak jen takto heslovitě.
Chemo zvládl na jedničku a bez další recidivy cca 10let. Dorazilo ho až C19 očkování. Kdy mu otekly nohy, dostal bércové vředy, loupala se mu kůže jako hadovi, a nakonec rakovina jater. Je to tři týdny, co zemřel. Ale i ono jeho očkování mělo smysl. Nikdo z nás asi nikdy nepozná celý příběh. To ví jen ten, čí příběh je. A i otčím ví, proč.

  • zkusenosti-mi-ukazaly-ze-pan-dusek-ma-pravdu

A co bych k tomuto článku doplnil?
Asi to, že se zde píše o prenatálu. Zde je nutné si uvědomit, jak složité je to období. Kdy dítě žijící a rostoucí v matčině lůně vnímá a prožívá vše, co prožívá matka. Bolest, žal, smutek, zlost, nenávist, ztrátu důvěry, když ji otec dítěte řekne, že ono není jeho. Pocity ztráty domova, když ženu vyženou její rodiče z domova jen proto, že otěhotněla. Opovržení okolí – kamarádů, kamarádek, když chodí sama bez muže, co ji opustil. A to jen drobnost, co jsem napal. Jak se říká prd do šumavských hvozdů. Je toho mnohem a mnohem více.

Co dítěti nakonec zůstane v podvědomí. Prvním nádechem „vše zapomene“. Už je „vědomé“. Ale to, co je v jeho podvědomí skryté, jej celý jeho život ovládá a manipuluje, aniž by si to uvědomovalo. Paní to ve svém dopise hezky popsala. Je-li si někdo plně vědom sebe sama, vědomí, kým je, nemá pocity viny, samoty. Protože ví, že je jedinečný a dokonalý takový jaký je. „Nezáleží“ mu na okolí. Jenže položme si otázku: „Kdo z nás je a žije při plném vědomí si sebe sama. Vědomí, kým je?“
Odpovím za Vás. Nikdo, vč. mne samotného.
Doufám, že se jednou na této planetě budou potkávat sebevědomý muž a sebevědomá žena. Vzešlí ze sebevědomých rodičů a budou tvořit v plnosti lásky sebevědomé děti neposkvrněné negativními prenatálními emocemi.
Kdy to bude?
Kdy se to stane?
Za deset let? Za sto let? Za tisíc let? Anebo bude muset tato civilizace padnout, pro svoji nemorální a destruktivní činnost? Aby se pro toto sebevědomé pokolení našlo, v rámci inkarnace, místo na této planetě?
Kdo ví...
Kdo ví...
Za sebe nám všem už skoro, skoro, skoro :) :) sebevědomým držím palce a zároveň i této nové sebevědomé civilizaci, vzešlé z nás samotných. Z našich zkušeností. jak to být "nemá" to už víme. Nyní je čas zkusit něco nového. Co už existuje a o čem víme, že přichází...
V. Suchý stále v srdci svobodný pán z Kunzova a Radíkova.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#3 Přemysl Javornický 2023-07-24 12:58
A propos, když už máme dar fyzického těla, tak o něj pečiujme stejně jako o svou lidskou duši a vědomí. Když tak činíme, budem dlouho žít a stíháme připravit funkční systém zcela odlišný od toho současného i od těch nedávno či dávno minulých.
Citovat
#2 Přemysl Javornický 2023-07-24 12:21
Dušek pouze vyslovil názor, že jeho zkušenost může být obecnější. Já mohu povrdit, že zásadité prostředí lidského organismu a současně optimismus a lidství v duši a vědomí jsou účinnou hradbou proti všem patogenům, nejen proti důsledku překyselení organismu a nízké energii vyčerpávané neustálými boji s kýmkoli i se sebou, která pak nestačí na boj s patogeny. Optimismus a hodně vitamínu B9 kyseliny listové, k masu kyselé zelí a se sladkostmi přibrzdit a jen střídmě (doslazovat stévií, když už).
Citovat
#1 oldo 2023-07-24 09:05
Zobecňovat na základě jedné zkušenosti může jenom stejný blb jako Dušek.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře