Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Bude třetí světová válka...?

Ptala se mně slovenská kamarádka ze sociální sítě VK, jestli bude třetí světová válka? Odpověděl jsem jí takto:

Je to hra! Je to podobná situace jako na konci 2.světové války při jaltských jednáních mezi Stalinem, Roosveltem a Churchilem. Prosazují se nové okruhy a sféry vlivu.

Ale ještě teď je z toho třeba vymlátit, tou všeobecnou hysterií, co největší kapitál, proto tohle kolo děsu roztáčí pro veřejnost. Je potřeba odejít s co nejmenší ostudou...

Buď v klidu, až to utichne, postupně zjistíš, že Američané už nejsou ani na Ukrajině, ani v Evropě. Ani ti to nedojde...

  • bude-treti-svetova-valka
Neboj, v Evropě budou pravidla vzájemných vztahů určovat Rusové, nakonec, ale to bude ještě chvíli trvat, to bude ten jednolitý euroasijský celek od Lisabonu až po Vladivostok. A z Ameriky se stane normální regionální země, která bude řešit své vlastní, vnitřní problémy. Američané se stáhnou z celého světa a nebude to trvat dlouho.
 
Máš dojem, že kdybys chtěla někoho napadnout, tak bys to dala veřejnosti vědět i s datem, kdy se to udělá? Takhle se opravdové války nedělají!
 
Hlavu vzhůru, Rusko je v tuto chvíli již opět světovou velmocí a Vladimír je nejvyšší světový šachista!
 
A v českém a slovenském národě je naprostá většina slušných a soudných lidí, bohužel, stále ještě máme na všech vedoucích postech nadiktováno těch pár procent toho nejodpudivějšího, co náš národ kdy zplodil a tihle nás drží v jakési prapodivné hypnóze... Ale i to bude mít svého konce! Probudíme se, i tohle se změní!!!

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře