Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Jsme ohroženi a ve válce, jak řekli Fiala a Göring...

Co říká Fiala a další naší post Göringovští potentáti?: "Jsme ve válce! Na Ukrajině se bojuje za Prahu! Bojujeme za naši svobodu! Braňme naši svobodu - znemožněme jim publikovat, těm kremrolím!

Naši "Chcimírové" jsou prokremelští zrádci! Musíme zbrojit a posílat zbraně na Ukrajinu! Potřebujeme F35 a americké základny! Čeká nás válečná ekonomika! Branná povinnost se vztahuje na naše ženy i muže ve věku od 18-ti do 60-ti let!"

  • jsme-ohrozeni-a-ve-valce-jak-rekli-fiala-a-g-ring
  • jsme-ohrozeni-a-ve-valce-jak-rekli-fiala-a-g-ring
  • jsme-ohrozeni-a-ve-valce-jak-rekli-fiala-a-g-ring
  • jsme-ohrozeni-a-ve-valce-jak-rekli-fiala-a-g-ring
  • jsme-ohrozeni-a-ve-valce-jak-rekli-fiala-a-g-ring
  • jsme-ohrozeni-a-ve-valce-jak-rekli-fiala-a-g-ring
Myslíte, že přeháním, že tohle není jejich zadaný úkol? Ale vždyť to všechno již veřejně řekli, a dokonce opakovaně! Naše zaprodané, protinárodní bestie!  Dobře si přečtěte těch pár vět, které během norimberských procesů pronesl Hermann Goring.
 
Ty tehdejší, nacistické bestie, velmi dobře věděly, že posílají, prostřednictvím prolhané propagandy, svůj národ a další národy na porážku. No a ty naše současné bestie se je, opět v cizím žoldu, snaží jen napodobit! I když, po pravdě řečeno, oproti takovým  "kapacitám", jakými byli Goebels, Göring nebo Hitler, je to již jen třetiřadá kategorie všeho chtivých hňupů!
 
Tedy, ještě jednou, a právě v této naší současné době(!),  si připomeňme Hermanna Göringa, co řekl psychologovi Gustavu Hilbertovi během pohovorů při norimberském procesu:
 
"Lidé samozřejmě nechtějí válku. Proč by proboha měl nějaký farmářský blázen riskovat život, když to nejlepší, co může z války získat, je vrátit se na svou farmu v pořádku? Lidé samozřejmě nechtějí válku. Nikdo si samozřejmě válku nepřeje, ani v Rusku, ani v Anglii, ani v Americe, dokonce ani v Německu.

To je pochopitelné. Nakonec však politiku určují vedoucí představitelé země. A přimět lidi k podpoře politiky je hračka. A je jedno, co to bude - demokracie nebo fašistická diktatura nebo parlament nebo komunistická diktatura."
 
Hilbert odpovídá: "V demokracii je však jeden rozdíl: lidé mají právo mluvit prostřednictvím svých zvolených zástupců. Ve Spojených státech má právo vyhlásit válku pouze Kongres.
 
Göring odpovídá:
 
"To je všechno hezké, ale ať už mají hlas, nebo ne, lidi lze vždycky přimět k poslušnosti. Je to snadné: stačí jim říct, že jsou napadeni. A zároveň obvinit pacifisty z nedostatku vlastenectví a z ohrožení země. Funguje to v jakékoli zemi."
  
A moje poslední otázka otázka pro hloubavého čtenáře: A v čem je to dnes jinak?
 
+ BONUS ------------------------------------
 
A ještě zcela na závěr. Citováno z WIKI, ale kdo ví, jak to skutečně bylo?:
 
Dne 1. října 1946 byl Hermann Göring odsouzen k trestu smrti oběšením. Popravy měly začít v noci na 16. října. Své popravě ale Göring unikl, neboť 15. října ve 22:44 spáchal sebevraždu spolknutím kapsle kyanidu draselného, kterou měl ukrytu na cele pravděpodobně v gelu na vlasy.
 
Jiný zdroj a to agentura AFP, jejíž zpráva vyšla 19. října 1946 v deníku Lidová Demokracie, uvádí, že dva soudní lékaři ohledávající mrtvolu zjistili, že v okolí pupku je hnisavá ranka a drobné podráždění a není tedy vyloučeno, že ampulka s jedem byla zašita zde a nebyla odhalena ani důkladnou lékařskou prohlídkou v Mondorf- Les- Bains v Lucembursku.[8]
 


PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Nowak 2023-05-12 11:23
Kolik ampulek by jsme dnes potřebovali pro zblblé politiky? Ale nic netrvá věčně, i na ně dojde, no až Rusko osvobodí Evropu od fašismu, tak bude velká čistka!!!
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře