Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Dáta z Pfizeru aj reálneho sveta dokazujú, že covidové vakcíny spôsobujú masové vymieranie  

(Ethan Huff, Natural News) V porovnaní s predplandemickou úrovňou zomierajú každý týždeň na celom svete desiatky alebo dokonca stovky tisíc ľudí navyše. A všetky dostupné dôkazy poukazujú na to, že vinníkom sú „vakcíny“ proti Covid-19.

Nadmerné úmrtia, ako ich nazývajú, naďalej stúpajú takmer v každej priemyselne vyspelej krajine, ktorá pretláčala očkovanie svojho obyvateľstva. Deje sa tak vo Veľkej Británii, Európe a Severnej Amerike – na všetkých miestach, kde sa uskutočnilo masové očkovanie.

Čísla sú trochu skákavé, v závislosti od toho, ktoré súbory údajov používate, keďže vlády si dali nadprácu a snažili sa zakryť pravdu. Hlbšie skúmanie dát však začína ukazovať pravdu.

data-z-pfizeru-aj-realneho-sveta-dokazuju-ze-covidove-vakciny-sp-sobuju-masove-vymieranie

Neočkovaní ľudia medzitým zostávajú nažive a vo väčšine prípadov sa im darí dobre, zatiaľ čo u ich „úplne zaočkovaných“ náprotivkov sa naďalej rozvíja VAIDS (vakcínou vyvolaný AIDS) alebo zomierajú na „syndróm náhleho úmrtia dospelých“, známy tiež ako SADS.

„V každom mesiaci od začiatku roka 2022 čiastočne očkovaní a dvakrát očkovaní 18- až 39-roční ľudia zomierajú častejšie ako neočkovaní 18- až 39-roční,“ uvádza portál Exposé News .

„Troma dávkami zaočkovaní 18- až 39-roční ľudia vo Veľkej Británii mali úmrtnosť, ktorá sa v decembri 2021 výrazne zhoršila po masovej kampani na preočkovanie.“

V dôsledku následkov covidových vakcín zomiera množstvo bábätok

Ďalším trendom, ktorý sa vyskytuje po celom svete v krajinách s najväčšou mierou zaočkovanosti, je nadmerný počet úmrtí novorodencov. Po druhýkrát za sedem mesiacov v marci mŕtvi novorodenci dosiahli kritickú úroveň, ukazujú údaje.

V marci bolo zaznamenaných ohromujúcich 4,6 úmrtí novorodencov na 1 000 živonarodených detí, čo je 119-percentný nárast nad očakávanú úroveň. V septembri 2021 bol zaznamenaný ešte väčší vrchol 5,1 úmrtí novorodencov na 1 000 živonarodených detí.

Škótske verejné zdravotníctvo (PHS) začalo vyšetrovanie, ktoré sa konalo v utajení. Jeho záver? Bábätká zomierajú v dôsledku „faktorov mimo náhodných variácií“ – no vakcíny spomenuté neboli.

V Nemecku, na Taiwane a inde pôrodnosť podobne klesala, buď kvôli tomu, že plne zaočkované ženy nemohli otehotnieť, preto, že deti zomierali krátko po narodení alebo preto, že očkované ženy potratili.

Písali sme o tom nedávno v článku: Nastal brutálny pokles pôrodnosti: Potvrdzuje sa vakcinačná genocída!

Pfizer aj úrady o všetkom vopred vedeli

Takzvané dokumenty spoločnosti Pfizer to riešia. Ukázalo sa, že hlboko v údajoch sa uvádza, že viac ako 90 percent tehotných žien po očkovaní covidom príde o svoje deti.

Mimochodom, keby nebolo súdneho príkazu, tieto a ďalšie kritické odhalenia v dokumentoch spoločnosti Pfizer by nikdy neuzreli svetlo sveta, respektíve až v roku 2076.

zdroj: https://www.badatel.net/data-z-pfizeru-aj-realneho-sveta-dokazuju-ze-covidove-vakciny-sposobuju-masove-vymieranie/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Zvědavý 2022-08-18 15:58
Nejsem očkován a nikdy bych se proti umělému koronaviru nenechal umělou geneticky upravenou vakcínou očkovat. Nejlepší je posilovat přirozenou imunitu a nic se člověka nechytne a ještě si posílí sebevědomí.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře