Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Medicínsky holokaust proti deťom: Myokarditída po vakcíne má do 5 rokov 50% úmrtnosť

(, Natural News) Dr. Anthony Hinton je konzultujúci chirurg s 30 rokmi skúseností, ktorý pracuje pre Národnú zdravotnú službu (NHS) Veľkej Británie.

Nedávno varoval, že myokarditída súvisiaca s „vakcínou“ proti koronavírusu (Covid-19) má u detí po dvoch rokoch 20-percentnú mieru mortality a až 50-percentnú mieru mortality do piatich rokov.

 

  • medicinsky-holokaust-proti-detom-myokarditida-po-vakcine-ma-do-5-rokov-50-umrtnost

Vo svojom tweete Hinton vysvetlil, že vírusová myokarditída nie je „mierna“, dodajúc, že „je to v podstate mŕtvy srdcový sval“.

Vôbec naznačovať, že myokarditída je akokoľvek mierna, je podobné ako povedať, že je nejaká osoba „trochu tehotná“, dodal škótsky televízny konferenciér a spisovateľ Neil Oliver.

Circulation, lekársky časopis Americkej asociácie srdca, vysvetľuje, že myokarditída vedie do 4,3 roka k 56% mortalite. Gigantocelulárna myokarditída mala do piatich rokov mieru mortality 80%.

Americký úrad pre kontrolu potravín a liečiv (FDA) už odhaduje, že bude 106 prípadov myokarditídy navyše na milión dvakrát zaočkovaných detí vo veku 5 až 11 rokov. Spomeňte si, že podvodom zvolený „prezident“ Biden teraz plánuje zaočkovať vakcínami proti Covid-19 všetkých vyše 28 miliónov detí tejto vekovej skupiny.

(Poznámka redakcie: Slovenský (Menge)Lengvarský objednal 274 dávok detských vakcín (zdroj). V prípade nedostatku je však možné použiť aj vakcíny pre dospelých v tretinovej dávke.)

„A tak (ak si to Bidenova administratíva presadí), ak bude schválená vakcína Pfizer, 106 ďalších prípadov myokarditídy na 1 milión x 28,38 milióna ľudí by po vakcinácii pedstavovalo 3 009 prípadov myokarditídy navyše,“ uviedla organizácia Americkí lekári prvej línie (AFLDS).

Je dôležité si ujasniť, že tento výpočet vykonal FDA s využitím údajov súkromnej databázy „Optum Health claim“.

Táto agentúra nevyužíva na zhromažďovanie týchto výsledkov Systém nahlasovania nežiaducich účinkov po očkovaní (VAERS), čo naznačuje, že čísla sú príliš nízke.

V skutočnosti sa v mesiacoch a rokoch po zaočkovaní veľmi pravdepodobne vyvinie očkovaním vyvolaná myokarditída u omnoho vyššieho počtu než 3009 detí. A všetky tieto úmrtia budú zbytočné, lebo bez očkovania by k nim nedošlo.

„Overiť ich tvrdenia je teda pre verejnosť nemožné,“ dodala AFLDS.

„Takže, čo sa týka odhadu toho, koľko detí s vakcínou vyvolanou myokarditídou bude hospitalizovaných a prijatých na JIS, využívajú dátovú linku vakcínovej bezpečnosti. Prečo treba pri tých odhadoch prejsť na inú databázu?“

Pri schvaľovaní nových liekov funguje FDA ako poslušný služobník Big Pharmy

Odpoveďou, samozrejme je, že sa americká Agentúra pre lieky a potraviny (FDA) a ďalšie vládne inštitúcie snažia utajiť fakty, ktoré nepodporujú používanie očkovania proti koronavírusu u detí (alebo, čo sa toho týka, u žiadnej inej vekovej skupiny).

Pre vytvorenie ilúzie, že očkovania prinášajú benefity, si FDA vyberá dáta z vybraných zdrojov, podporujúcich jej provakcinačný trend. A to teší Pfizer a ďalšie farmaceutické korporácie, ktoré potrebujú akýkoľvek možný impulz na ďalšie presadzovanie svojich toxických tovarov.

Opakujem, že myokarditída je viac než iba dlhodobé následky očkovania na Covid-19. Nemusí sa objaviť hneď a u väčšiny obetí začne byť zjavná až po mesiacoch alebo rokoch.

Ako varuje AFLDS, očkovaniu Pfizeru bude vždy chýbať akékoľvek poctivé posúdenie rizík a prínosov, využívajúce správne dáta. A to je dôvod, prečo sa FDA zmieneným dátam vždy vyhýba a vyberá si radšej tie zmanipulované, ktoré vakcíny vykresľujú v tom najlepšom pozitívnom svetle.

„Analýza rizík a prínosov FDA u mRNA vakcíny od Pfizeru u detí vo veku 5 až 11 rokov je odfláknutá,“ hovorí skupina.

„Pre dosiahnutie vopred stanoveného výsledku, ktorý sa nezakladá na vede, použila prekrútenú logiku (ktorú by odmietol ktorýkoľvek slušný vedecký časopis). Dokument FDA je vymyslený a treba ho okamžite stiahnuť.

Ak bude FDA v tejto grotesknej šaráde pokračovať, spôsobí deťom nenapraviteľné škody a vedenie FDA budú jedného dňa žalované za zločiny proti ľudskosti.“

Určite si prečítajte celú správu na webovej stránke AFLDS.

, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

zdroj: https://www.badatel.net/medicinsky-holokaust-proti-detom-myokarditida-po-vakcine-ma-do-5-rokov-50-umrtnost/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře