Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Šokujúci dokument nemeckej vlády: U alarmujúceho počtu očkovaných sa rozvíja AIDS

(Sean Adl-Tabatabai, Newspunch) Nemecká vláda priznala, že „alarmujúci počet“ ľudí zaočkovaných proti Covid-19 má „príznaky podobné AIDS“.

Podľa nových údajov zverejnených nemeckými úradmi zaznamenalo Nemecko v roku 2022 viac ako 102 tisíc nadúmrtí, čo je o 276% viac než v roku 2020, keď najviac zúrila pandémia.

Správa portálu Expose-news.com uvádza:

 

sokujuci-dokument-nemeckej-vlady-u-alarmujuceho-poctu-ockovanych-sa-rozvija-aids

Keď nemecká vláda zverejnila údaje v januári 2022, začali narastať obavy o účinnosti vakcín proti Covid-19.“

Dáta naznačujú, že u väčšiny jedincov, ktorí boli plne zaočkovaní, sa rozvinie syndróm získanej imunodeficiencie vyvolaný vakcínou, čiže očkovaním vyvolaný AIDS.“

Okrem toho údaje potvrdili, že imunitný systém plne zaočkovaných osôb už degradoval v priemere o 87%. V Nemecku bolo v tom čase podľa správ 70,53% plne zaočkovaných, 2,97% čiastočne a 26,5 % nezaočkovaných.

Aktuálne počty prípadov omikronu v Nemecku boli nasledovné:

  • 186 neočkovaní
  • 1883 zaočkovaní dvoma dávkami
  • 1137 zaočkovaní troma dávkami

Takže neočkovaní mali 186 prípadov z 26,5% populácie, kým plne zaočkovaní mali 4020 prípadov zo 70,53% populácie.

Po prepočítaní na spoločný základ, incidencia omikronu u zaočkovaných bola 57 na 1 percento populácie (830 000 je 1% z 83 miliónov nemeckej populácie). Zatiaľ čo incidencia omikronu u neočkovaných bola len 7,02 na 1 percento populácie.

Inými slovami, v Nemecku mali očkovaní (57,0 / 7,02 =) 8,12-krát vyššiu pravdepodobnosť, že budú infikovaní omikronom ako neočkovaní.

Nemci už prestali zverejňovať dáta o „účinnosti“ vakcín

Kochov inštitút vo svojej týždennej správe z 30. decembra nepredložil svoju normálnu tabuľku o účinnosti vakcín.

Účinnosť vakcíny nie je v skutočnosti meradlom vakcíny, je to miera výkonnosti imunitného systému príjemcu vakcíny v porovnaní s výkonnosťou imunitného systému neočkovanej osoby.

Vakcíny údajne pomáhajú rozvíjať imunitu napodobňovaním infekcie. Keď imitácia infekcie vyvolanej vakcínou pominie, telu zostane zásoba „pamäťových“ T-buniek (druh bielych krviniek) a protilátok, ktoré si budú pamätať, ako s touto chorobou v budúcnosti bojovať.

Takže, keď úrady uvádzajú, že účinnosť vakcín sa časom oslabuje, v skutočnosti tým myslia, že výkonnosť vášho imunitného systému sa časom oslabuje.

Našťastie sa nám podarilo Nemcom pomôcť s informáciami, ktoré Kochov inštitút nedokázal (alebo nechcel) vyprodukovať. Urobili sme to jednoducho vykonaním výpočtu pomocou vzorca účinnosti vakcíny od spoločnosti Pfizer:

Účinnosť vakcíny = účinnosť imunitného systému = (1 – 8,12) / 8,12 = -7,12 / 8,12 = -87,7%

 

Začiatkom januára mali teda plne zaočkovaní Nemci proti omikronu o 87,7% nižšiu imunitu, ako neočkovaní ľudia. To znamená, že priemernému Nemcovi zostalo posledných 12,3% svojho niekdajšieho imunitného systému na boj s vírusmi, baktériami, rakovinou atď.

Panika medzi členmi nemeckej vlády

Ďalšia analýza ukázala, že priemerný plne zaočkovaný Nemec dosiahne do konca januára mínus 100% degradáciu svojho imunitného systému.

Keďže údaje a počet obetí naďalej vyvolávajú obavy verejnosti, nemecká vláda sa ocitla pod tlakom, aby situáciu riešila.

V snahe potlačiť rastúce nepokoje vláda oznámila, že pôvodné údaje boli „nesprávne“ a v analýze došlo k „chybe“. Tvrdili, že plne zaočkovaní jedinci nie sú vystavení riziku rozvoja AIDS a že imunitný systém plne zaočkovaných sa neznížil v priemere o mínus 87%.

Mnohí však boli voči týmto tvrdeniam skeptickí a obvinili vládu, že sa snaží zakryť pravdu. Kritici poukázali na to, že náhla zmena údajov bez akéhokoľvek jasného vysvetlenia alebo transparentnosti vyvoláva podozrenie z utajovania.

Napriek snahe nemeckej vlády upokojiť verejnosť, škody už boli napáchané. Incident otriasol dôverou verejnosti vo vládu a farmaceutický priemysel a mnohí sa zamýšľajú, aký je skutočný vplyv očkovania proti Covid-19.

V priebehu týždňov počas rokov 2021 a 2022 sa situácia v Nemecku postupne zhoršovala.

Podľa oficiálnych údajov nemeckej vlády do 49. týždňa roku 2022 krajina zaznamenala viac ako 102 000 nadmerných úmrtí, čo je ohromujúci nárast z 27 291,6 nadmerných úmrtí zaznamenaných k 49. týždňu v roku 2020.

To predstavovalo 276% nárast nadmerných úmrtí v roku 2022, a to napriek zavedeniu vakcíny, ktorá mala znížiť úmrtnosť v dôsledku údajnej pandémie Covid-19.

Na tomto grafe si môžete pozrieť vývoj nadmerných úmrtí za posledné 3 roky:

Už len tieto čísla by mali verejnosť primäť k pochybnostiam, či vakcína nemala opačný účinok a či sa u plne zaočkovaných Nemcov skutočne rozvinul AIDS.

Vláda a farmaceutické spoločnosti budú samozrejme naďalej popierať akúkoľvek zodpovednosť a trvať na tom, že vakcína je bezpečná a účinná.

Tieto údaje však dokazujú, že musíte zostať skeptickí a naďalej požadovať ďalší výskum a skúmanie dôsledkov experimentálnej génovej mRNA terapie nesprávne nazývanej „vakcína“ podanej miliardám ľudí na celom svete.

Záver

Pretože počet obetí neustále rastie, ukazuje sa, že niečo nie je v poriadku a že je potrebné plne pochopiť skutočný vplyv injekcií proti Covid-19.

Ak injekcie proti Covid-19 spôsobujúce syndróm získanej imunodeficiencie (AIDS) nie sú na vine za to, že Nemecko zaznamenalo v roku 2022 až 276% nárast nadmerných úmrtí v porovnaní s rokom 2020, potom nemecká vláda musí dôveryhodne vysvetliť verejnosti, čo sa to preboha deje!

Zdroj: https://newspunch.com/german-govt-bombshell-alarming-number-of-vaccinated-are-developing-aids/

https://www.badatel.net/sokujuci-dokument-nemeckej-vlady-u-alarmujuceho-poctu-ockovanych-sa-rozvija-aids/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře