Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Marshallův plán pro Afriku?

Najnovšie sa OSN zaoberá problematikou, ako by mal svet pomáhať Afrike. Už sa zabudlo na to, že neuplynulo ani 150 rokov od čias, keď pobrežné západoeurópske štáty na čele s anglickým kráľovstvom pľundrovalo africkú zem.

  • marshallov-plan-pre-afriku

Ako kolónie ich okupovali a nielen to, ale neľudskými metódami ničili národ Afriky. Všetky tieto štáty a najviac Anglicko bohatlo na úkor africkej chudoby. Teraz naši poniektorí pätolízači západu, ako hlupáci dávajú príklad Anglicka akí sú bohatí národ a porovnávajú životnú úroveň Anglicka so Slovenskom.

Však my sme boli podobnou kolóniou Rakúsko-Uhrorska po menom Felvidék, ako Slovensko nazývali a aj doposiaľ nazývajú Maďari. Teraz, keď Afrika potrebuje pomôcť, tak aj Slovensko sa má podieľať na tom?. Slovensko nekolonizovalo Afriku, preto nech teraz vracajú Afrike zbohatlíci západoeurópskych štátov a Anglicka, ktoré kolonizovalo pred časom aj Indiu, Bangladéš, Indonéziu, taktiež aj Austráliu a Nový Zéland, včítane mnohých ostrovov Pacifiku.

Ešte aj Gibraltár, ktorý je na španielskej pôde, ovláda Anglicko na čele s tou starou haraburdou kráľovnou. Taká India sa od Anglicka oslobodila iba v roku 1947, tak čo myslíte, čo tam robili Angličania? Doposiaľ anglické lordstvo a ich potomkovia majú zabezpečený komfortný život z cudzích rúk na dlhé obdobie. V OSN je potrebné sa postaviť a ozvať sa, nech vracajú späť vydrancované zisky z Afrických baní a africkej prírody. Lenže naši vládni predstavitelia majú zatienené mozgy, opantané západom a taktiež Američanmi, ktorí pred časom vyplienili obyvateľstvo Afriky, keď milióny Afričanov zabíjali a brali ako otrokov na práce do Ameriky.

Už na to zabudli naši vládni predstavitelia na čele s prezidentom? Kedy a ako budú splácať tieto dlhy Afričanom? Tým, že ich naženú do Európy a donútia aj stredoeurópske štáty, ktoré v Afrike nikdy kolónie nemali, teraz Afriku finančne podporovať? Lenže sme Slováci takí s prepáčením poserovia, že sa neodvážime hubu otvoriť. Stále sa len prispôsobujeme, lebo vraj preto, že sme malá krajina. Ale malé krajiny sú aj Fínsko, Nórsko a tí sa tak neklaňajú ako naši politici.

zdroj: http://miramar.blog.pravda.sk/2018/12/19/pomoc-afrike/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 epshark@seznam.cz 2018-12-20 09:40
Pomáháním Africe jenom škodíme. Nedává to smysl. Pomůže se několika málo lidem, ale problém Afriky to nevyřeší. A pomoc, která se do Afriky posílá vládám, se většinou k potřebným ani nedostane. Buď ji politici rozdají svému kmeni, nebo skončí rozprodána na černém trhu.
https://www.epshark.cz/clanek/994/nepomahejte-africe-skodite-ji
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře