Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Google a YouTube zavedú Sorošovu schému „overovania faktov“ pre šírenie oficiálních lží

(Ethan Huff, Natural News) Začiatkom roku 2023 spustí Medzinárodná site na kontrolu faktov (IFCN) krajne ľavicovej organizácie Poynter Institute nový Globálny fond na overovanie fakrov (Global Fact Bankový prevod Fund).

Tento fond budú spolufinancovať aj spoločnosti Google a YouTube (obe patriace materskej firme Alpabet), ktoré doň vložia grant vo výške 13,2 milióna dolárov.

Iniciatíva spojená s Georgom Sorošom má za cieľ zintenzívniť globalistickú krížovú výpravu proti „dezinformáciám“ v online priestore. Zapojená do nej bude sieť 135 „fakty-overujúcich“ organizácií Poynter Institute, ktoré pochádzajú zo 65 krajín a pokrývajú 80 jazykov.

  • google-a-youtube-zavedu-sorosovu-schemu-overovania-faktov-pre-sirenie-oficialnich-lzi
  • Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

„Globálny fond na overovanie fakrov pomôže overovateľom faktov rozšíriť existujúce operácie alebo spustiť nové, ktoré skvalitnia informácie, podporia dôveryhodné zdroje a znížia škody spôsobené dezinformáciami na celom svete,“ hovorí skupina.

Plánom je, aby každá členská organizácia za poskytnuté peniaze „začlenila nové technológie, vytvorila alebo rozšírila digitálne stopy, optimalizovala verifikačné nástroje a zvýšila svoje kapacity na prehĺbenie zapojenia publika prostredníctvom inovatívnych formátov rozprávania príbehov, ako sú audio, video alebo podcasty“.

Podľa výkonného riaditeľa IFCN Baybarsa Örseka „svet potrebuje overovanie faktov viac ako kedykoľvek predtým“.

(Súvisiace: Pamätáte si, keď „čudný“ agent pracujúci pre Soroša presadzoval úplné zvrhnutie Spojených štátov po psychooperácii pod falošnou vlajkou Georgea Floyda?)

Ak sa vedecké poznatky neustále menia, ako sa dá vôbec definovať „dezinformácia“?

Za predpokladu, že skutočne ide o úprimné hľadanie pravdy (nápoveda: nejde), ako IFCN a jej členské organizácie plánujú vyhodnocovať neustále sa meniace informácie, aby identifikovali dezinformácie?

Vezmime si napríklad „vakcíny“ proti Covid-19. Od začiatku nám bolo povedané, že nezastavia šírenie ochorenia ani nezabránia infekcii. V najlepšom prípade jediné, čo robia, je zmiernenie symptómov – a dokonca aj toto tvrdenie sa dnes už zdá byť nepravdivé.

Platformy sociálnych médií ako Facebook a Twitter odmietli uznať obmedzenú schopnosť očkovania proti covidu čokoľvek dosiahnuť. A veda za nimi, dokonca aj z oficiálnych zdrojov, sa počas priebehu pandemického podvodu niekoľkokrát zmenila.

Jedného dňa sa niečo považuje za „dezinformáciu“. Ďalší deň je to vedecký konsenzus. Inými slovami „dnes hoax, zajtra pravda“. Ako to teda IFCN plánuje riešiť?

Pravdupovediac, IFCN sa nezaujíma o pravdu. To, na čom má záujem, je presadzovanie progresívnej agendy, čo v prípade covidu znamená nespochybniteľnú podporu všetkých opatrení presadzovaných tyranmi, teda rúšok, sociálnych odstupov a očkovania.

„Poynterov inštitút napojený na Soroša a jeho bábková organizácia PolitiFact notoricky uprednostňujú liberálnych progresívcov a nenávidia konzervatívcov, pričom nesúhlasné názory a dokonca aj nepohodlné fakty vrhajú do potláčaného alebo cenzurovaného očistca,“ uvádza sa v jednej správe.

„Kontrolór faktov“ obhajoval Andrewa Cuoma (bývalý guvernér New Yorku) počas „fiaska s pľúcnymi ventilátormi“.

Tiež tvrdil, že neexistuje absolútne žiadny dôkaz, ktorý by potvrdzoval, že Joe Biden je pedofil. Ďalej vytvoril zoznam „spoľahlivých spravodajských zdrojov“, ktoré uprednostňovali liberálno-progresívne médiá a vyhýbali sa vyvracaniu tvrdení tejto skupiny médií o pohraničiaroch bičujúcich nelegálnych imigrantov prekračujúcich hranice.“

Ďalšou liberálno-progresívnou propagandou, ktorú ako „pravdu“ propagujú ľudia napojený na IFCN sú napríklad:

  • príbeh o Trumpovom „povstaní“ 6. januára 2021
  • myšlienka, že výsledky amerických prezidentských volieb v roku 2020 neboli sfalšované
  • tvrdenie, že zbrane a nie zločinci zabíjajú ľudí

No a teraz sa Google a YouTube spájajú aj proti pravde aj tým, že sa združia so Sorošom a jeho agendou proti pravde.

Reakcie ľudí na najnovšiu iniciatívu Google a YouTube

„Toto je 21. storočie, prvý skutočný informačný vek,“ napísal jeden z komentujúcich.

„Každý návrh zákona od zákonodarného zboru a každý príkaz podpísaný exekutívou musia byť niekde legálne vyvesené. Tieto dokumenty môže vidieť každý občan s prístupom na internet.

Väčšina vedeckých prác je tiež k dispozícii online, takže ak sa v novinovom článku uvádza niečo, čo je v rozpore s oficiálnymi dokumentmi, spravodajský článok je nesprávny a už ho možno fakticky overiť aj bez potreby Soroša,“ dodala táto osoba.

Najnovšie správy o veľkých technologických spoločnostiach a tyranii proti slobode prejavu nájdete na stránke Censorship.news.

Zdroj: https://www.badatel.net/google-a-youtube-zavedu-sorosovu-schemu-overovania-faktov-pre-sirenie-oficialnych-lzi/

https://www.naturalnews.com/2022-12-05-soros-fact-checker-scheme-implemented-google-youtube.html

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře