Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Pentagón udelil kontrakt pre „Výskum Covid-19“ na Ukrajine 3 mesiace pred pandémiou!

(Ethan Huff, Natural News)

Dňa 12. novembra 2019, teda viac než mesiac predtým, ako sa v komunistickej Číne objavil prvý „prípad“ wuhanského koronavírusu, získala spoločnosť s názvom Labyrinth Global Health Inc. od Ministerstva obrany Spojených štátov amerických lukratívnu zákazku na uskutočnenie „Výskumu Covid-19“.

Majte na pamäti, že v tom čase nikto nevedel, čo je to „Covid-19“, pretože tento oficiálny názov vznikol vo februári 2020, teda až o ďalšie tri mesiace neskôr. Ministerstvo obrany o tom však vedelo a utrácalo doláre amerických daňových poplatníkov na vykonanie „výskumu“.

Ďalšou drobnosťou, ktorá stojí za zmienku, je, že tento „výskum Covid-19“ sa mal uskutočniť na Ukrajine, ktorá je v súčasnosti v centre globálnej mediálnej hystérie ohľadom nedávnej invázie Ruska.

  • pentagon-udelil-kontrakt-pre-vyskum-covid-19-na-ukrajine-3-mesiace-pred-pandemiou

Ukazuje sa, že zmluva amerického ministerstva obrany s Labyrintom bola súčasťou oveľa väčšieho kontraktu „Programu znižovania biologickej hrozby na Ukrajine“, ktorý vrhá na celú situáciu nové svetlo.

(Súvisiace v angličtine: Nedávno bolo odhalené, že laboratóriá na výrobu biologických zbraní prevádzkované Pentagonom na Ukrajine manipulovali s koronavírusmi netopierov už pred plandémiou.)

Ďalším partnerom v tom všetkom nebol nikto iný ako spoločnosť EcoHealth Alliance Petra Daszaka, ako aj spoločnosť Metabiota Ernesta Wolfea. Obe tieto spoločnosti boli zapojené do programu biologických zbraní, ktorého podrobnosti sa každým dňom viac a viac odhaľujú.

Americká vláda je plná parazitov z „tieňového štátu“ (Deep state), ktorí míňajú doláre daňových poplatníkov na globálne programy biologických zbraní

Podľa webovej stránky americkej vlády „USA Spending“, ktorá sleduje informácie o federálnych výdavkoch, americký „tieňový štát“ k 12. aprílu 2021 už minul ohromujúcich 3,63 bilióna (3 630 miliárd) dolárov vrámci svojej „reakcie na Covid-19“.

Odvtedy vláda USA určite minula ešte viac, pretože táto nekonečná hromada peňazí „boja proti vírusom“ dosahuje obrovské náklady, ktoré sú takmer nepredstaviteľné.

Na webovej stránke „USA Spending“ je k dispozícii aj funkcia „Vyhľadávanie kontraktov“, ktorá zobrazuje ďalšiu zákazku udelenú ministerstvom obrany spoločnosti s názvom Black & Veatch Special Projects Corp., ktorá sa nazýva „globálna inžinierska, obstarávacia, konzultačná a stavebná spoločnosť špecializujúca sa na rozvoj infraštruktúry.“

Táto zmluva bola uzavretá pred rokmi, konkrétne dňa 20. septembra 2012 a na webovej stránke je opísaná ako „odborné, vedecké a technické služby“.

„Je zrejmé, že je to veľmi vágny popis a toho, kto na ňu narazí, to s najväčšou pravdepodobnosťou nebude zaujímať,“ informoval portál Daily Exposé (UK). Ale hlboko v detailoch je niečo, čo by malo zaujímať každého.“

„História zákazok“ pre zmluvu obsahuje kartu ‚Podzákazky‘ s podrobnými informáciami o príjemcoch, dátume konania, sume a veľmi stručným popisom pre 115 transakcií.

Väčšina čiastkových zákazok je mimoriadne všedná za veci ako „laboratórne vybavenie pre Kyjev“ alebo „kancelársky nábytok pre Kyjev“.

„Je tu však jedna čiastková cena, ktorá vyniká medzi ostatnými, a bola udelená spoločnosti Labyrinth Global Health Inc. za ‚dokumentáciu rukopisov SME a výskum Covid-19‘.“

V tejto časti sa plne odhalilo, že „tieňový štát“ v USA vedel o covide dávno predtým, ako to vedel zvyšok sveta, a posielal peniaze spoločnostiam, ktoré na Ukrajine robili „výskum“.

Na to, aby spoločnosť Black & Veatch viedla tento „Program znižovania biologických hrozieb na Ukrajine“, sa minulo niečo medzi 21,7 milióna až 116,6 miliónov dolárov, aj keď spoločnosťou uvádzaný účel s takýmito činnosťami nemá nič spoločné.

Podľa svojej vlastnej definície „poslania spoločnosti“ nie je firma Labyrinth vhodná na takéto činnosti, keďže sama o sebe tvrdí, že ide o „malý podnik vlastnený ženami s hlbokými odbornými znalosťami a osvedčenými výsledkami podporujúci iniciatívy vedeckého a medicínskeho pokroku“.

Viac podrobností o tejto téme je k dispozícii v článku na portáli Daily Exposé. No a najnovšie plandemické správy nájdete na stránke Pandemic.news.

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

zdroj: https://www.badatel.net/pentagon-udelil-kontrakt-pre-vyskum-covid-19-na-ukrajine-3-mesiace-pred-pandemiou/

 

 

Podpořte CFP QR Kód ŽLUTÁ oranžová

 

Komentáře

Komentáře  

#1 P.A.Semi 2022-04-20 20:24
18.10.2019 bylo ve Wuhanu zahájení takové Vojenské Olympiády (Wuhan Military World Games), kam přijeli i nakažení Američtí "sportovci" roznášet Covid, a ten samý den 18.10.2019 jen asi o pár hodin od zahájení té "Olympiády" dělal slavnostní spuštění Covidu Bill Gates a John Hopkins University na Event 201 ... Není to náhoda...
https://en.wikipedia.org/w/index.php?title=2019_Military_World_Games&oldid=983343939#Controversies
πα½
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře