Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Potlačování svobody projevu má v Americe téměř většinovou podporu

Téměř každou minutu každého dne vidím ohromující důkazy úpadku Ameriky jako svobodné země. Elon Musk provedl průzkum, zda by měl Twitter povolit prezidentu Trumpovi používat tuto sociální síť. Odpovědělo patnáct milionů lidí.

Z toho 51,8 % respondentů odpovědělo "ano", ale téměř stejný počet 48,2 % odpověděl "ne". Jinými slovy, téměř polovina z 15 milionů uživatelů sociálních médií, kteří na průzkum odpověděli, je proti svobodě projevu bývalého prezidenta Spojených států.

  • potlacovani-svobody-projevu-ma-v-americe-temer-vetsinovou-podporu

Jelikož jsou stejně indoktrinovaní jako oni, nepochybně považují Trumpa za "pussy-grabbera", ruského agenta a vzbouřence a zrušení jeho práva podle prvního dodatku považují za trest. Mnozí z téhož davu chtějí, aby pedofilové byli přejmenováni na "osoby přitahující nezletilé", což je krok k odstranění omezení sexuálních vztahů mezi dospělými a dětmi. Jsou spokojeni s právem pedofilů na svobodu projevu, pokud jde o jejich obhajobu, ale ne s právem prezidenta Trumpa vyjadřovat politické názory na Twitteru.

V případě Juliana Assange, zakladatele Wikileaks, který zveřejnil uniklé informace dokumentující válečné zločiny a lži USA vůči spojencům, můj titulek nejde dost daleko. Velká většina Američanů, a to jak demokratů, tak republikánů prakticky ve stejném procentu, si přeje, aby byl Assange stíhán za to, že dělá to, co mají dělat novináři. Prezident Trump a jeho ministr zahraničí Pompeo odsoudili Assange se stejnou intenzitou jako Nancy Pelosiová.

Členové obou politických stran se domnívají, že svobodný projev, který zpochybňuje oficiální narativy, by měl být potlačován. Ještě více ohromující je, že téměř 100 % amerických tištěných a televizních novinářů chce Assangeho stíhat. Máme zde veškerá americká tištěná a televizní média, která se zříkají své vlastní profese.

Ti, kdo se staví proti svobodě slova prezidenta Trumpa, se pravděpodobně považují za ctnostné, za sůl země. Ve skutečnosti jsou to hloupí, snadno indoktrinovatelní lidé s vymytými mozky, kteří jsou tak špatně vzdělaní, že nechápou, že svoboda slova je pro zachování svobody nezbytná. Jsou tak naprosto hloupí, že nechápou, jaký význam pro jejich vlastní život má skutečnost, že vládnoucí elita dělá vše pro to, aby cenzurovala každého, bez ohledu na to, jak je význačný a odborný, kdo nesouhlasí se lží, z níž se skládá oficiální narativ.

V celém západním světě je pravda rychle uzavírána. Poctiví novináři, jako jsou Glenn Greenwald a Matt Taibbi, jsou vyháněni z tištěných a televizních médií. Lékařům, kteří zachránili životy tím, že léčili pacienty s Covidem ivermektinem a HCQ, místo aby se řídili vražedným vnuceným protokolem, který je nechal raději zemřít, než aby přiznali, že existují léky, které by ohrozily zisky z vakcín, jsou zabavovány lékařské licence, jako by se záchranou života dopustili lékařského zločinu. Vědci, kteří nepřijímají ideologii Woke, že pohlaví si určují sami, nikoliv biologicky, jsou disciplinárně trestáni a propouštěni jako "popírači transgenderu".

Antropologové a sociologové, kteří chápou, že rozmanitá, multikulturní babylonská věž není země, jsou démonizováni. Historici, kteří chápou, že Spojené státy nejsou založeny na "bělošském rasismu", jsou označováni za "bělošské supremacisty" a "hrozbu demokracii". Volby mohou být ukradeny na očích a nikdo to nesmí říct. Případy potlačení voleb nejsou jen několika ojedinělými případy, které lze odmítnout jako anomálie. Jsou plošné.

Takzvaná média mluví jedním hlasem a jsou to samé lži.

Ruské a íránské zpravodajské zdroje, které se nedrží oficiálních západních vysvětlení, jsou v západním světě buď zakázány, nebo jsou nuceny se registrovat jako "zahraniční agenti".

Jinými slovy, západní svět to má zařízené tak, že vše, co není propaganda a lež ve službách oficiálních narativů, je definováno jako "dezinformace". Vládnoucí establishment zřídil "ověřovatele faktů", jejichž úkolem je představovat oficiální narativy jako jediná správná vysvětlení. Mnozí Američané jsou tak naprosto hloupí, že věří, že někdo, kdo si říká "fact checker", jím je. Bylo dosaženo bodu, kdy každý Američan, který podporuje svobodu slova, jako například Elon Musk, je vyhlídkou na vyšetřování jako zahraniční agent.

Potlačování pravdy je cestou k tyranii a 48,2 % uživatelů Twitteru je pro ni.

Američané dnes žijí v matrixu lží. Jejich přesvědčení vyplývá z osmózy v neustále se opakujících lžích. Pravdivé informace se hledají obtížně a tam, kde existují, jsou zavírány. Západní svět žije v románu George Orwella 1984, jen s tím rozdílem, že dnešní vládnoucí elita má mnohem silnější špehovací a trestající mechanismy.

A ty každým dnem sílí.

Zdroj: https://www.paulcraigroberts.org/2022/11/21/the-suppression-of-free-speech-has-close-to-majority-support-in-america

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře