Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Sexuální obchodování s lidmi: Ghislaine Maxwell- nejočekávanější soudní proces

(Foto: Ghislaine Maxwell, Jeffrey Epstein)

Předtím, než se budeme věnovat aktuálnímu vývoji situace kolem nadcházejícího soudního procesu s Ghislaine Maxwell, pojďme se podívat na některé vazby jejího otce Roberta Maxwella a další souvislosti.

Robert Maxwell

Robert Maxwell se narodil v chudé ortodoxní židovské rodině v Československu. V pozdějším věku se vypracoval na nakladatelského magnáta ve Velké Británii.

Poté, co čestně sloužil ve druhé světové válce, se stal mocným a využil svých konexí, které získal díky spojenecké okupaci, a v roce 1951 koupil své první nakladatelství a pojmenoval ho Pergamon Press.

Během následujících 40 let vybudoval z Pergamon Press multimediální impérium. Během této doby působil také šest let jako poslanec parlamentu za Labouristickou stranu, a to od roku 1964.

  • sexualni-obchodovani-s-lidmi-ghislaine-maxwell-nejocekavanejsi-soudni-proces

Během jeho mandátu ho jeho vlastní vláda a britské ministerstvo zahraničí považovaly za trojitého agenta. Sloužil KGB a izraelské zpravodajské službě Mosad.

Krátce před Maxwellovou smrtí se bývalý zaměstnanec ředitele izraelské vojenské rozvědky Air Ben-Menashe obrátil na řadu zpravodajských organizací v Británii a USA s tvrzením, že Maxwell byl agentem Izraele.

V roce 1986 Maxwell informoval izraelské velvyslanectví v Londýně, že Mordechai Vanunu prozradil jaderné schopnosti Izraele dvěma novinám. Vanunu byl poté unesen Mosadem a propašován do Izraele, kde byl usvědčen z vlastizrady a odsouzen na 18 let.

Během pohřbu Roberta Maxwella, samozřejmě v Izraeli, se ho zúčastnilo šest bývalých a současných šéfů tajných služeb Mosadu, smuteční řeč pronesl i tehdejší premiér Yitzhak Shamir, který prohlásil: „Pro Izrael udělal víc, než se dnes dá říct.“

Maxwellova smrt byla velmi podezřelá, jeho tělo bylo nalezeno v Atlantickém oceánu poté, co se říkalo, že spadl přes palubu své jachty „Lady Ghislaine“… Někteří spekulovali, že Mosad už nemohl riskovat, když Maxwell čelil četným dluhům a britská rozvědka se k němu již blížila jako k trojitému agentovi.

Po Maxwellově smrti se zjistilo, že ještě za svého života z penzijních fondů svých zaměstnanců zpronevěřil téměř 600 milionů dolarů. Byl známým pravidelným přispěvatelem do izraelského obranného, vědeckého a vzdělávacího systému. Byl pohřben na Olivové hoře v Jeruzalémě.

Toto je jen stručná charakteristika Roberta Maxwella. Existuje řada vazeb na společnosti, které nejsou uvedeny, například Bain & Co, Oxford Univerzity, několik mediálních vydavatelských společností.

Mitt Romney nikdy nebyl Trumpista

Malá odbočka na dokreslení vztahů. Willard Mitt Romney je americký politik a podnikatel, který od ledna 2019 slouží jako mladší senátor Spojených států za Utah. Byl kandidátem Republikánské strany na prezidenta Spojených států ve volbách v roce 2012. Je znám svým negativním postojem k Donaldu Trumpovi. Je označován na RINO (republikánem jen dle jména). V článku z roku 2012 se píše: US volby 2012: Majetek Mitta Romneyho byl vybudován s pomocí Roberta Maxwella a Jacka Lyonse. Nedává teď větší smysl, proč nikdy nebyl trumpista?

Když v roce 1984 Willard Mitt Romney založil společnost Bain Capital – oddělenou od Bain & Company, více než třetina „startovacích“ peněz ve výši pocházela od bohatých cizinců, skrytých za společnostmi registrovanými v Panamě, která je proslulá daňovými výhodami a neobvyklým bankovním tajemstvím. Mezinárodní vysoké finance vždy stály za zisky z off-shoringu a vývozu amerických pracovních míst – ale ještě hrozivější jsou obvinění z narkobaronství, narkoterorismu, nelegálních černých operací, organizovaného zločinu, rozkrádání důchodů – a spiknutí, která.

Prvním Romneyho investorem byl londýnský finančník Sir Jack Lyons, který investoval 2,5 milionu dolarů prostřednictvím krycí společnosti z Panamy, kterou založil úlisný švýcarský finanční manažer, nadálé skrývající svou identitu. Lyons byl později odsouzen v nesouvisejícím skandálu s podvody na burze.

Dalším prvním investorem byl Robert Maxwell – agent Mossadu, zloděj špionážního softwaru Promis, boss mezinárodního organizovaného zločinu, obchodník se zbraněmi a britský vydavatelský magnát – který investoval 2 miliony dolarů. V roce 1991 se záhadně utopil v moři poté, co se snažil vytřískat ze svých šéfů z Mossadu stovky milionů dolarů, které ukradl z penzijních fondů svých zaměstnanců.

Ale dost o Robertu Maxwellovi. Těchto pár informací stačí pro představu, kdo byl otec Ghislaine Maxwell.

Ghislaine Maxwell - soudní proces

Kdo je Ghislaine Maxwell?

Dcera britského nakladatelského magnáta Roberta Maxwella začínala jako britská společenská smetánka a milenka Jeffreyho Epsteina. S použitím logiky si většina lidí může dát dohromady, že byla Epsteinovou spojkou.

Jakým obviněním čelí?

Maxwellová byla obviněna ze svádění nezletilých osob, obchodování s dětmi za účelem sexu a křivé výpovědi. Byla jí zamítnuta kauce, protože hrozí nebezpečí útěku.

Kdy se koná její soud?

Výběr poroty začal minulé úterý, úvodní argumentace jejího procesu začnou 29. listopadu. Federální soudy neumožňují televizní přenosy soudních procesů. Bude však zřízena telefonní linka, na kterou můžete zavolat a soudní jednání si poslechnout.

Názor: Tento případ je obrovský, je kolem něj spousta médií, takže v průběhu soudního procesu bude neustále aktualizován. Již nyní vidíme denně velké množství článků o Ghislaine.

Proč nejsou dva "komplicové" Ghislaine Maxwell obžalováni společně s ní? Oběti miliardářského pedofila se ptají, proč nejsou souzeni i další, kteří působili jako "svůdci a náboráři".

Oběti miliardáře a pedofila Jeffreyho Epsteina se ptají, proč nejsou spolu s Ghislaine Maxwell souzeny i další ženy, které působily jako „svůdkyně a náborářky“.

Ještě tento měsíc bude proti Maxwell svědčit jedna z žen, které podle obětí spolupracovaly s Epsteinem.

Vyšlo najevo, že totožnost těchto dvou dalších žen je chráněna a že údajně spolupracují s americkou vládou. 

Update k soudnímu procesu

Americký soudce nechal Ghislaine Maxwell předvolat k soudnímu procesu znalce na „falešné vzpomínky“

Soudkyně Allison Nathan povolila Ghislaine Maxwell předvolat psychologa, který se specializuje na to, jak se vzpomínky mohou časem zkreslit, aby svědčil u soudu s ní v případu obvinění ze sexuálního zneužívání.

Rodina Ghislaine Maxwell žádá OSN o její propuštění z vězení

Proč se američtí občané obracejí na OSN? Dvojí občanství? Rodinný podnik panikaří?

Sourozenci Ghislaine Maxwell se nyní obracejí na OSN s peticí, aby nechvalně proslulou obviněnou sexuální násilnici propustili z vězení až do soudního procesu, a to po nejméně čtyřech neúspěšných žádostech o propuštění na kauci.

Petici, která byla v pondělí předložena pracovní skupině OSN pro svévolné zadržování, podali podle kopie poskytnuté listu The Post mezinárodní právníci v trestních věcech François Zimeray a Jessica Finelle jménem tří sester a tří bratrů Gislaine Maxwell.

Panika

Sourozenci Ghislaine Maxwell těžce panikaří.

Přesně proto tak tvrdě tlačili na své kumpány v médiích ohledně „podmínek“ jejího pobytu ve vězení.

Nemohou svou sestru dostat z vazby a chápou, jak špatné to ve skutečnosti je. I ta prosba k OSN je docela zajímavá, Maxwellovi skutečně věří, že stojí nad americkými zákony, a myslí si, že mohou využít svých globálních konexí a šikanovat justici za její propuštění.

Musí tam být HODNĚ elitních jmen, která teď kontaktují členy rodiny, aby zjistili, jak jejich úsilí pokračuje. Pro Ghislaine to nevypadá vůbec dobře.

"Chytil jsem bažinu, chytil jsem je všechny"

Viděli jsme spoustu společných fotografií všech těchto lidí. Clintonovi s Epsteinem a Ghislaine. Obamovi a Bidenovi. Bushovi a Clintonovi.

Všichni mají jedno společné:
Všichni si myslí, že stojí nad zákonem.

Kariérní zločinci. To oni říkají svým mediálním spojencům, co mají říkat.

Velkým problémem, kterému teď všichni čelí, je, že jeden z nich je ve vazbě a oni opravdu nevědí, co dělat a jak to zastavit.

Až bude Ghislaine odsouzena na 120 let za obchodování s lidmi a bude snít o inn & out cheeseburgerech, pár těch jmen, aby si jeden užil, nebude tak těžké vyslovit.

Trump už nám řekl: „Chytil jsem bažinu, chytil jsem je všechny.“ Všechno následující už je teď určeno k veřejné lince příběhu pro širokou veřejnost.

Připomenutí: „Chytil jsem bažinu. Chytil jsem je všechny. Uvidíme, co se stane. To nemohl udělat nikdo jiný než já. Já jsem chytil všechnu tu korupci, která se děla, a nikdo jiný to nemohl udělat.“

Video ZDE: https://rumble.com/vpp1lb-trump-chytil-jsem-bainu.-chytil-jsem-je-vechny..html

zdroj: https://bezpressu.news/zpravy-z-usa/nejocekavanejsi-soudni-pripad-obchodovani-s-lidmi-ghislaine-maxwell/?fbclid=IwAR1trTgfHxXOT-741dUZ6QKttdIUzHcZs3e5tVivBUxR7dL_vxn5kUQo_hY

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře