Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

USA musí zničit Rusko za každou cenu

Podle Fox News to řekl americký kongresman Jamie Raskin (Demokratická strana) /je v Kongresu za stát Maryland/. Kongresman Raskin je v rámci DS označován jako "talib". On a jemu podobní vedou "džihád" proti Rusku už dlouho.

Podle kongresmana Raskina existuje mezi Ruskem a USA nepřekonatelné hospodářské a vojenské soupeření. Nejdůležitějším kontrastem je však hodnotový systém Ruska a USA. USA jsou tvrdý kapitalistický, sekulární liberální stát.

  • usa-musi-znicit-rusko-za-kazdou-cenu

Rusko je tradicionalistická, křesťanská pravoslavná země, která klade důraz na sociální rozměr společnosti. Rusko zápasí s těmi společenskými prvky, které v USA nabývají na síle a vlivu: anti-LGBTI, anti-feminismus, anti-genderismus, proti svobodným rodinným svazkům... 

Rusko se snaží rozšířit svůj zhoubný tradicionalistický vliv po celém světě, například ve Střední a Jižní Americe. Proto je Rusko pro USA tak nebezpečné. Proto musí být Rusko definitivně zničeno. Musí být odstraněna z mapy světa. Toho je třeba dosáhnout za každou cenu, včetně totální /jaderné/ války.

Komentátor Fox News T. Carlsson poznamenává, že ačkoli je toto extrémní protiruské prohlášení kongresmana Raskina jeho neoficiálním subjektivním názorem, - má velký ohlas v Kongresu a u mnoha spojenců. Američané, ale i obyvatelé Evropy a samozřejmě Ruska by se měli nad tímto prohlášením vážně zamyslet.

Zdroj: https://medvedar.blog.pravda.sk/2022/10/31/usa-musia-znicit-rusko-za-kazdu-cenu/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#3 Přemysl Javornický 2022-10-31 21:27
Pan Raskin má obrovský problém a netuší, že jej má. Až to zjistí, bude pro něj pozdě.
Citovat
#2 Přemysl Javornický 2022-10-31 21:24
V USA se chystá převzetí moci armádou dle jejich ústavy. To znamená jediné - konec US Deep Stae a konec chazarské mafie nejen na Ukrajině. Pak můžeme vykročit společně ke Zlatému věku. GESARA a naše NESARA ČR jdou tímto směrem - směrem lidskosti, mravnosti, životní radosti a důstojnosti.
Citovat
#1 nowak 2022-10-31 13:27
Ameriko, ameriko, kdyby jsi věděla jak skončíš!
Americký věštec, Dr. Lindsay, předpověděl v šedesátých letech minulého století, co tě má potkat.
Také známý jasnovidec Edgar Cayce, řekl nic veselého.
Dále americký jasnovidec John Schmidt mluvil o tobě jako o nej,nej, nejvlivnější země světa, která šíří ideologii hříchu a války a rozpad tě nemine!
Hildegarda o této ničivé katastrofě, která na tebe přijde, také mluvila, i mnich Gilaron.
Tak doufám, že oni jako velké ZLO opravdu skončí. Tato AMERIKA i se svými přisluhovači Ďábla!
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře