Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Zelenskyj nečekaně zrušil projev v americkém Senátu !!!

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj nečekaně zrušil svůj plánovaný on-line projev v americkém Senátu, ve kterém chtěl americké činitele informovat o stavu války a přesvědčit je k další finanční podpoře pro Ukrajinu. O zrušení informoval vůdce demokratické většiny v americkém Senátu Chuck Schumer.

  • zelenskyj-necekane-zrusil-projev-v-americkem-senatu

„Mimochodem, Zelenskyj se nemohl připojit k našemu brífinku v 15:00 (21:00 SEČ) - něco se stalo na poslední chvíli,“ uvedl Schumer bez dalších podrobností.

Poznamenal však, že k senátorům promluví demokratický senátor Mark Warner, „který dobře ví, jak zoufale Ukrajina potřebuje pomoc, o kterou ji požádal (americký) prezident“.

Den předtím Schumer oznámil, že Zelenskyj má na uzavřeném brífinku prostřednictvím zabezpečené videokonference oslovit americké senátory, aby je informoval o stavu války na Ukrajině a o potřebě podpory Kyjeva.

PS: Možná si příliš šňupnul a nebyl schopen vystoupit na veřejnosti, nebo je už celkově ve stavu, kdy ho nechtějí ukazovat, či ho už někdo v tichosti odstavil od kormidla ???

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Jaro Jaroslav 2023-12-06 15:16
Zrejme je už po smrti...Čakajme týždeň, pravda vyjde na svetlo sveta!
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře