Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

E3 odmítá zrušit sankce proti Íránu!

Německo, Francie a Velká Británie včera oznámily, že nezruší sankce vůči Íránu v rámci Společného komplexního akčního plánu (JCPOA), jaderné dohody z roku 2015, v níž Írán výměnou za zrušení ekonomických sankcí a rezoluci Rady bezpečnosti OSN č. 2131, která JCPOA potvrdila, souhlasil také s omezením svého jaderného programu.

  • e3-odmita-zrusit-sankce-proti-iranu

Tři evropští spojenci jménem skupiny E3 ve společném prohlášení uvedli, že zachovají své sankce jako přímou reakci na důsledné a zároveň závažné nedodržování dohody ze strany Íránu, informovala agentura AP. Tvrdily, že Írán porušil sankce tím, že vyvíjel a testoval balistické rakety a posílal bezpilotní letouny do Ruska pro jeho válku proti Ukrajině!

Zdroj: https://jankratky.blog.pravda.sk/2023/09/19/e3-odmietaju-zrusit-sankcie-voci-iranu/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Jaro Jaroslav 2023-09-19 13:45
Kolabujúce krajiny a ich skolabované ekonomiky si môžu strčit ich sankcie do Ratchildovej riti! Mestá v UK sa menia na banicke mestečká plné spiny a Pakošov s čiernymi " osvietencami" ktorí sa doučujú obsluhu smartfónov na chodnikoch a vražajú do ludí ako slepci...Mesta ktpré pred 5 rokmi boli plné života,bankomat ov a slušných obcodov dnes nemajú nič iba vyklady s nápismi : for rent či closing down...Ako môžu povyšovať bezcennú libru nad rubeľ, ked Ruská ekonomika šlape na plné obratky? Je jasné že iba židovskými pyramídovými podvodmi!
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře