Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Indická vláda hodlá vrátit Indii název Bhárat.

"Britové přejmenovali Bhárat na Indii. Naše země je již tisíce let známá jako Bhárat. Jedná se o starobylý název země, který se vyskytuje ve starých sanskrtských textech.

  • indicka-vlada-hodla-vratit-indii-nazev-bharat
  • indicka-vlada-hodla-vratit-indii-nazev-bharat

Název Indie byl koloniálním názvem, a tedy symbolem otroctví. Název Indie by měl být z ústavy vyškrtnut," uvedl člen horní komory indického parlamentu.

Poznamenal, že formální pozvánky na večeři G20 byly zaslány jménem prezidenta Bharátu, a nikoliv jménem prezidenta Indie jako dříve.

Na pozadí SVO, která není ničím jiným, než válkou kolektivního západu proti Rusku, se čím dál více zemí v Africe a Asii vymaňuje ze svého koloniálního dědictví a usiluje o skutečnou nezávislost !!!

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Jaro Jaroslav 2023-09-09 00:13
A tu to máte, BHÁRAT je ako z MAHA+BHARATy, VEĽKEJ VOJNY! Písal som ze v 4.veku Slnka vladli svetu červený(!) Indiáni, ktori na konci 4.veku slnka mali nuklearnu vojnu s ich červenými kolonistami v Severnej Amerike Indiáni z Indie a Indiani zo Severnej Amerike sa navzájom nuklearne vyhladili!!! Radioktivne Mohenjo- daro na Induse, a radioaktivne polia a oblasti Severnej Ameriky to potvrdzujú! A teraz, na konci 5.veku Slnka, Medzinarodny žid postavil proti sebe Bielu rasu, ktora sa vyhladí, takisto nukleárne!!! A po Bielej rase,v Zlatom veku zavladne nad svetom Žltá rasa! Vy spolitizovaní tupci, ešte vám to nedošlo že žid na západe, žid za Rus.Putinom v Rusku, a žid v Kyjeve...Caš vám ukáže kto ma pravdu!!!
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře