Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Odvody, válka, brouci, obilí, léky, Ukrajinská pošta, Macron a spousta dalších aktuálních témat!

Vojenský analytik Martin Koller opět rozebírá aktuální témata. Čekají nás odvody? Na Ukrajině také začali nejdříve těmi cvičnými. Naučí se Češi zase švejkovat? Umíme chytat ruské rakety síťkami na motýly?

Naši lidé mohou být zneužiti jako kanon futer! Jaký je důvod návštěvy "slouhy cizáků" Emmanuela Macrona v Číně? Příprava ukrajinizace poštovních služeb v plném proudu - přivítejte Ukrajinskou poštu. Jak jsme na tom s léky? Proč obilí z Ukrajiny nejí ani myši? Odchod od masa - nejsme ptáci abychom se živili brouky.

Fialova "Zkrocená inflace" neustále stoupá. Globální lichváři si už brousí nože na porcování Evropy. Staneme se v naší zemi nezvanými hosty a otroky v digitálním koncentráku?

Tyto a spousta dalších témat v jednom velkém rozhovoru!

  • odvody-valka-brouci-obili-leky-ukrajinska-posta-macron-a-spousta-dalsich-aktualnich-temat

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#6 miroslav petr 2023-04-22 18:07
jen duševně nemocný ubožák si přeje vlastní smrt...vulgarit a je důkaz primitivity.
Citovat
#5 Martin Bacík 2023-04-22 15:41
pro MIROSLAV PETR: Proč si stěžujete, CO JSTE CHTĚLI ( a nic jste po r. 1989 PROTI... neudělali ), TO MÁTE ! Jednoduché. Je dobře, že tato civilizace ( jako i, žel, ČEŠI A SLOVÁCI ) zanikne. Po právu. Zaslouženě.
Citovat
#4 Martin Bacík 2023-04-22 15:35
pro JARDA K. : Jo...to je také to jediné,co jste dnes ,,schopni" - běžte ty materiály ihned naskenovat a a POSÍLAT A POSÍLAT A POSÍLAT !!! A můžete to posílat dalších 32 let, debile. Kdysi předci a vlastenci a budovatelé BOJOVALI - A VY POSÍLÁTE, hovado.
Citovat
#3 Petr Martinek 2023-04-22 10:19
chyba: Jaroslav Hašek se nenarodil v Lipnici ale v Praze 30. dubna 1883
Citovat
#2 Jarda K. 2023-04-21 16:46
" Aký som nadšený"! Prave mi NHS tu pri Londyne doručila ponuku v Slovencine a aj v Angličtine na Covid- vakcínu, a aby som sa poponáhľal, že po 30.júni uz bude iba pre " vyvoleních", teda vybraných ľudí! A mam dokonca takú ponuku, že ich môžem požiadať o nasadenie si rúška počas celej smrtonosnej opichávačky! A hned sa môžem dátumovo prihlásiť aj na druhú vakcínu= booster! Som celý " bez seba" ze mi ponúkli tuto formu pomalej a bolestivej eutanazie, a tak nemusím do Holandska či Švajčiarska a ešte aj platiť za samovrazdu...Oc h, ten krásny židochazarský Západ na Talmude a fentanyle...Aký to len blahobyt a aké skvelé ponuky od ich zbankrotovanej NHS, kde da čaká na sanitku aj 5- 6 hodín po infarkte ( myokartidite) z vakcinácie! Idem si to dnes zoskenovať a rozpošlem to zopár západným alternatívam, s tým že nie som Rus, ale údajný " spojenec" a Slovák, hoci mám meno ako Rus...
Citovat
#1 miroslav petr 2023-04-21 13:36
pčroč máme u nás jednu ukrajinskou televizi a dvě uzkrajinské rozhlasové stanice? nebyla už někdy v historii naší republiky dvojjazyčnost?
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře