Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Ve Spojených arabských emirátech se Putinovi dostalo velkolepého uvítání

Pompézního uvítání se dostalo ruskému prezidentu Vladimiru Putinovi v Abú Zabí ve Spojených arabských emirátech (SAE), kam ve středu přicestoval na pracovní návštěvu. Podle agentury Reuters Rusové za okázalostí uvítání na letišti nijak nezaostávali. Putinův iljušin, na jehož palubě byl i čečenský vůdce Ramzan Kadyrov, doprovázely po celou cestu čtyři stíhačky Suchoj-35S. Z Emirátů se Putin vydal do Saúdské Arábie.

  • putin-triumfalne-uvitan-v-emiratech-a-arabii-v-cem-tkvi-jeho-uspech

Putina přímo na letišti přivítal podle agentury Reuters ministr zahraničí SAE Abdalláh bin Zajd bin Sultán Nahján, který později přijal šéfa ruské diplomacie Sergeje Lavrova.

Cestu z letiště do prezidentského paláce lemovali jezdci na koních i velbloudech a pěší garda, mnozí s tasenými šavlemi.

Na sloupech pouličního osvětlení visely vlajky Ruska a SAE. Ve chvíli, kdy Putin dorazil do paláce Kasr al-Vatan v Abú Zabí, přelétal nad ním Fursan, vojenský akrobatický tým Emirátů, vybavený dýmovnicemi v barvách ruské trikolóry.

Šlo o důstojnou konkurenci čtyřem ruských suchojům, které doprovázely Putinův Iljušin Il-96.

Prezident SAE Muhammad bin Zajd Nahján během uvítání podle agentury AP nazval Putina, v jehož delegaci byl i nejvěrnější spojenec ruského prezidenta, čečenský prezident Ramzan Kadyrov,„drahým přítelem“ a prohlásil, že ho „velmi rád znovu vidí“.

video:
https://vk.com/video-50332460_456401786

+ BONUS ------------------------------------------

Putin triumfálně uvítán v Emirátech a Arábii. V čem tkví jeho úspěch?

Ruský prezident Vladimir Putin byl dnes trumfálně s pompou přijat ve Spojených arabských Emirátech a Saúdské Arábii. Putin slaví úspěch i u většiny Globálního Jihu.

V čem prestiž Ruska spočívá? Zbláznili se a jsou proruští? Tak může znít otázka v české kotlině. Nikoliv však ve světě. V Česku a ve východoevropském bloku nejsme zvyklí a nepřipouštíme si a neznáme jeden sentiment, který platí, ba dominuje, ve většině nezápadního světa, a který ostatně znají i USA jak své boty. Nejde o proruskost, ale PROTIAMERICKOST, která hýbe postrozvojovým světem, a kterou v Čechách nemáme ohmatánu, ba o ní nemáme páru. Zaměňovat protiamerické za proruské je liché, slepé a svádějící z cesty.

Triumfální ovace a oslavy příletu Putina na Blízký východ jsou oslavy zlomení americké prestiže, americké ekonomické, ideologické a vojenské smyčky. S válkou na Ukrajině Západ umožnil toto vítězství ne Číně, ne Turecku, ne Íránu či někomu jinému, ale právě Rusku. Právě Rusko je dnes vítáno jako vymanitel z půltisícileté anglosaské světové nadvlády, že to rozebírají i americká média.

A nejde o proruskost, ale protianglosaskost; a i kdyby takovým protiamerickým Vymanitelem byl kdokoli - třeba i Česko - bude požívat stejné ovace poskolonálního světa jako Rusko. Žel sice ne v první řadě kvůli svému (ne)hýčkanému češství, ale pro evt. protiamerickost, která hýbe nezápadním světem.

Úzkoprsé kategorizování prozápadní nebo proruský - to platí jen na malém flíčku, kterému se říká východní Evropa. Jako okamžitý důkaz chcete-li, si srovnejte, co píší Novinky a co tisk ve světě v odkazech níže. A věřte si, čemu chcete. Islamizace.cz svou práci odvedla. Na víc neaspiruje.

Zdroj: https://www.islamizace.cz/Articles/2199-putin-triumfalne-uvitan-v-emiratech-a-arabii-v-cem-tkvi-jeho-uspech-.aspx

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 Dusn Janto 2023-12-07 18:16
Vivat Rusko........
Citovat
#1 Janko z hor 2023-12-07 06:52
Uvědomuji si "sračkometi", kteří "diskutuji" na Hovinkách.cz, že tady vůbec nemuseli být, nebýt rusů? Prý se V V Putin bál o svůj život, tak jako doprovod s ním letěly 4 Su35M. To je skoro stejné jako bychom řekli že se PePa na Pražském hradě třese strachy, proto tam na každém rohu stojí napudrování vojáci. Nebo že Nuttelenko je pos.any až za ušima, proto všude jezdi s ochrankou (dokonce i mezi krávy). Inu holt... podle sebe, soudím tebe!
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře