Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Šílený plán Bidenovy administrativy pro boj s palestinským terorismem

Bassam Tawil

11. dubna 2023

Bidenova administrativa je přesvědčena, že nejlepší způsob, jak zmírnit napětí mezi Izraelem a Palestinci, je umožnit Palestinské samosprávě (PS) naverbovat více policistů do palestinských bezpečnostních sil na Západním břehu Jordánu.

Podle nedávných zpráv navrhli činitelé Bidenovy administrativy plán "poskytnout 5 000 Palestinců komando výcvik v Jordánsku" a poté je rozmístit do oblastí pod kontrolou Palestinské samosprávy. Těchto 5 000 policistů by tak přineslo s sebou do palestinských měst a vesnic – kde již téměř každý Palestinec má zbraň – 5 000 dalších automatických pušek.

  • sileny-plan-bidenovy-administrativy-pro-boj-s-palestinskym-terorismem

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Jarda K. 2023-04-12 12:55
Zaujímavý článok, kde sú domorodí Palestinci okradnutí o ich územie nazvaný ako " teroristi" a zidochazari ako mierumilovné holubice čo sa bránia terorizmu...Jed iné žid a angložidovska zgerba žije na ukradnutých a okupovaných územiach! Izrael, USA,Canada,Aust rália a Nový Zéland, pričom britsky židoanglán si narokuje na Severné Írsko, Malvíny a iné kolónie ako Gibraltar, Panenské osyrovy atď... To sú tí skutoční terorosti!!!!
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře