Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Svědectví o zločinech proti lidskosti v Izraeli

Ve zkratce...

Poslechněte si svědectví ženy, která žije v Izraeli, o tom, jak teď vypadá život někoho, kdo v Izraeli není očkovaný proti covidu.

Přepis:

Zdravím vás, tohle video bude v angličtině, protože chci vám, lidem z celého světa, popsat, co se teď děje v Izraeli. Chci vám říct, jak dnes vypadá život neočkovaného člověka v Izraeli. My Izraelci máme pocit, jako bychom se probudili do noční můry, kdy náš život byl zničen… probudili jsme se do noční můry, ve které nás naše vlastní vláda unesla a která nás zaprodala, abychom byli pokusní králíci pro experimentální vakcínu. Chtějí, abychom bez otázek darovali svoje tělo a svoji duši.

  • svedectvi-o-zlocinech-proti-lidskosti-v-izraeli
 

Stali jsme se největším klinickým experimentem vakcíny v historii v rozsahu celé země. Představte si to… Když se dobrovolně přihlásíte na experiment, obvykle máte právo na to, souhlasit nebo nesouhlasit, ale tady se nás nikdo neptal. Dávají nám najevo, že není správné a není v pořádku dělat to, co jako člověk chcete dělat, a že když se nebudete účastnit v tomto… vakcinačním experimentu, jste zločinec… jste ve skutečnosti zločinec ve své vlastní zemi. Tohle je šílené. Izraelská vláda funguje jako teroristická organizace a nutí lidi, aby si nechali dát tyto experimentální vakcíny, jejichž budoucnost není známá, a jejichž lékařské výsledky také stále nejsou jasné.

V médiích nám lžou. Říkají nám, že vakcína prošla schválením úřadu FDA, což není pravda. Tohle schválení je pouze nouzové. Momentálně uzavírají vzdušný prostor. Jsme ve vězení ve vlastní zemi. Nelze jít pryč ani sem přijít. Žádné lety… jsme vězni ve vlastní zemi. Jako když se dělá experiment… uzavřete všechny krysy, abyste viděli, co se děje. Není tu žádná transparentnost pro lidi. Všechny vládní diskuze o koronaviru jsou před občany utajené… už 30 let se to děje, a má být v pořádku si vzít tyto vakcíny.

Máme věřit vládě poté, co před námi ukrývá tyto zásadní informace, o tomto experimentu. Ve smlouvě s Pfizerem, a to už 30 let… Dohoda byla podepsaná před dvěma lety, ještě před koronou. Tohle je šílené. Přišli jsme o každý kousek důvěry, kterou jsme vůči vládě a této zemi měli. Jsou tak nezodpovědní, provádět tento experiment na těhotných ženách. Dokážete si to představit?! Dávají vakcínu těhotným ženám, aniž by znali lékařské důsledky. A teď mluví o tom, že budou očkovat děti. Umíte si to představit?! Pokud odmítnete svoje dítě nechat očkovat, pokud to odmítnete, vaše děti brzy nebudou moct chodit do školy. Tohle je, co nám říkají. Nutí nás… odebírají nám naše lidská práva. Všechna naše lidská práva, svobody… nemůžeme volně chodit na ulici, všude jsou policisté. Žádáme o pomoc všechny světové organizace za lidská práva.

Tohle je fašistické chování, vymývání mozků skrze média. Chci, abyste vy, lidé světa, věděli, že polovina populace… téměř 5 milionů lidí, jak se nám tvrdí, nevíme to jistě… ale tvrdí, že 5 milionů lidí bylo v Izraeli očkovaných. Většina z nich… a tohle si poslechněte… většina z těch lidí je přinucena si ji vzít, a neberou si ji dobrovolně. Nechtějí si ji vzít. Nutí lidi, aby se vzdali své svobody a kontrolou nad svým tělem kvůli nedostatku volby… je to sociální a vládní znásilňování. Vládní znásilňování… říkají nám, že buď se necháme očkovat, nebo nebudeme moct chodit do práce. Nebudeme moct chodit do práce… jste druhořadý občan, pokud se nenecháte očkovat. Rozdělují nás. Nemůžete chodit do obchodů… nemůžete chodit do některých obchodů, pokud nejste očkovaní. Nemůžete chodit do supermarketů a sednout si na oběd, pokud nejste očkovaní.

Jestli se Vám líbí překlady, zvažte přispění na jejich tvorbu, děkuji.

Tohle je šílené, lidi! Teď je to v naší zemi v Izraeli, zítra to bude ve vaší zemi. Zítra to bude na vašem místě. Pokud nejste očkovaní, nemůžete tady pracovat a žít. Jako lidé nemáme žádná práva. Z Izraele se stalo diktátorství. A to kvůli této falešné epidemii a viru, na který mají lidé míru zotavení 98 %. Tohle je šílené a to v každém ohledu! Lžou nám o počtu úmrtí. A lžou o důvodech úmrtí. Každé úmrtí a každé onemocnění označují za covid… nemocnice dostávají 22 tisíc šekelů (146 tisíc Kč) za každé úmrtí na covid. Chci, abyste věděli, že spousta lidí v Izraeli je teď obětí poškození a vážných vedlejších účinků a umírají na vakcínu, ale média ta fakta utajují. Média ta důležitá fakta utajují.

Mnoho lékařů, kteří prodali svoji duši Satanu, ďáblovi, dostávají příplatky od Pfizeru. Lékaři, kteří říkají pravdu, a kteří bojují za lidská práva, jsou umlčováni nebo dostávají vyhazov. Tohle je klinický, násilný, sociální experiment. Sociální experiment… Vedou lidi k tomu, aby proti sobě navzájem byli násilní. Je to jako hon na čarodějnice, hon na lidi, kteří se nenechali očkovat. Říká se jim, že oni jsou důvodem, proč Izrael je stále v krizi. Úroveň násilí na neočkovaných lidech každým dnem stoupá. Myslím si, že brzy někoho zavraždí, jen protože se ten dotyčný nenechal očkovat, protože vás přesvědčí, že my jsme nepřítelem země. Jsme stíháni. Jen protože si stojíme za svými právy.

Nazývají nás nekompromisními (extrémními) lidmi. Extrémisty. A takto temnota funguje… temnota funguje tak, že si vás vychová a ukazuje vám v předstihu každý plán, který chtějí uskutečnit. A to takovým způsobem, aby obešli vědomou mysl a pronikli přímo do nevědomé mysli, jen aby získali váš nevědomý souhlas, aby mohli říct, že jste souhlasili. Ale to nefunguje na probuzených lidech. Jak říkají, my jsme nekompromisní. Máme jiný mechanismus… vědomí, do kterého se jim nepodařilo proniknout. A oni se toho bojí… vážně se toho bojí. Naučili jsme se metody a studovali jsme systém. Vystoupili jsme z matrixu silní, odolní vůči hypnóze a ovládání mysli. A s pochopením této snahy o myšlenkové inženýrství. Co ostatní lidé vnímají jako strach a hrůzu, pro nás je to vtipné. Je to transparentní, je to urážka naší inteligence. My jsme nekompromisní lidé.

A chci vám něco říct… nikdy se nevzdáme. Nikdy se nevzdáme. Smrti se vůbec nebojíme, protože víme, že naše duše je věčná. My jsme nekompromisní… nejsme ztraceni v iluzích hmoty, protože tento svět je dočasný. A protože jsme napojeni na přírodu a zemi. Jsme nekompromisní lidé, a neprodáme svoji duši a tělo za čočkovou polévku. Jsme lidé pravdy, jsme zásadoví lidé, jsme bojovníci. Jsme bojovníci za spravedlnost, svobodu a jsme svobodné duše. Nás nemůžete přesvědčit pomocí svých manipulací pod rouškou solidarity a veřejného blaha.

My jsme první lidé, kteří se přihlásí a pomohou, pokud jde o pravdu… ale víme jednu věc. Satan vždy zneužívá dobré vlastnosti lidí navzájem proti sobě. My jsme nekompromisní lidé. Nás nepřesvědčíte, že je to pro naše vlastní zdraví. Tohle není pro naše zdraví. Když naše vlastní zdraví je ta poslední věc, která vás zajímá. Jde hlavně o peníze, kontrolu a to jste mnohými způsoby už prokázali. My jsme nekompromisní lidé. Nenaletíme těmto levným populistickým trikům a tomuto lékařskému fašismu, když se zásadní informace před námi utajují, a to už 30 let. Neustále nám lžete a my nemáme žádnou víru ve vládu. Už nikdy více! My jsme nekompromisní lidé a nevzdáme se, nebudeme dávat informace o našem soukromí a našem těle a naší mysli jakékoliv korporaci, autoritě, osobě, státu nebo zemi.

Naše tělo a mysl je pouze naše, a tak to bude navždy. Stojíme pevně na zemi a vyzýváme vás: Tak se ukažte! Jsme připraveni bojovat za naše životy! Jen nás vyzkoušejte! A říkám vám, lidé světa, že tohle se dnes děje v Izraeli, v naší zemi. Zítra to bude ve vaší zemi. Tak se probuďte a mluvte o tom s ostatními! Neprodávejte svoji svobodu. Jste svobodní lidé. Prosím, prosím… sdílejte tohle video se všemi, které znáte. Lidé musí vědět, jaké zločiny proti lidskosti se teď v Izraeli dějí. Z celého srdce vám děkuji. Všechny vás objímám. Děkuji.

Překlad: David Formánek

Zdrojhttps://otevrisvoumysl.cz/svedectvi-o-zlocinech-proti-lidskosti-v-izraeli/

Na video se můžete podívat ZDE: https://rumble.com/ves5a5-svdectv-o-zloinech-proti-lidskosti-v-izraeli.html

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře