Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Tohle nás čeká od "našich spojenců".

Něco od našich demokratických přátel a sluníčkářů. Už v roce 2002 byl zveřejněn konečný cíl globalizace.

  • tohle-nas-ceka-od-nasich-spojencu

"Tím je homogenizace všech států na zeměkouli. Toho musí být dosaženo smíšením ras s cílem vzniku světlé žíro rasy v Evropě. Proto musí Evropa přijmout ročně jeden a půl milionu přistěhovalců třetího světa. Výsledkem tak bude vznik civilizace s průměrným IQ 90. Tedy lidí, kteří budou příliš hloupí na to, aby chápali, ale dost inteligentní, aby pracovali. 

K dosažení cíle jediného státu, rozumí se USA, má být realizováno čtyřmi kroky. První krok: neomezený proud imigrantů za účelem rozpadu usazených národů a zničení jejich kultur. Žádný stát nesmí bránit přílivu uprchlíků. Speciálně se má zdesateronásobit příliv uprchlíků do Evropy. Národně orientovaní politici musí být umlčeni a musí zmizet ze scény. 

Druhý krok: Neomezenný tok ropy, plynu a jiných surovin. Národy nesmí disponovat nerostným bohatstvím. Veškeré zdroje budou privatizovány a internacionalizovány. 

Třetí krok: Ničím neomezené finanční toky do USA. Žádná vláda nesmí bránit svobodnému pohybu kapitálu a nesmí bránit odcházení zisků ze země. Státy se musí dostat do vzájemné závislosti, aby nemohly existovat samy o sobě. Státy, které se tomu budou bránit, budou nahrazeny loutkovými režimy. Nepřátelé této globalizace budou zničeni.

Čtvrtý krok: Žádný stát se nesmí postavit proti takzvané mírové americké armádě. Úkolem amerických vlád je trvale udržovat takzvaný boj proti terorismu a nikdy neopustit země, kam už jednou vkročila noha amerického vojáka. Strategický cíl je dán jasně: Zničení všech protivníků globalizace."

Neděje se to u nás salámovou metodou už přes třicet let? Skutečně není trvalá  /nikoli dočasná/ okupace cizími vojsky všech států, kde mají NATO základny? Soudruh Vondra nabízí zadarmo mošnovské letiště k okupaci, pardon, trvalému pobytu cizích vojsk na našem území? Přitom tam budou platit americké, nikoli české zákony. Pamětníci, nepřipomíná vám to něco? Už vám dochází, jak je to s takzvanou "něžnou revolucí"?

Zdroj- Česko bez cenzury.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře