Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Dr. Andreas Noack: mRNA vakcína Covid-19 obsahuje hydroxid grafenu působící v těle jako žiletka

Díky N.Morganovi za zveřejnění. Zde je přidán přepis videa a jeho pokračování – loučení manželky. Dr. Andreas Noack byl čtyři dny poté, co své video 23. listopadu poprvé zveřejnil, pravděpodobně zavražděn. Zemřel 27.11., video bylo nejspíše natočeno několik dní předtím, 18. listopadu. Jak říká jeho žena ve videu, práce jejího manžela musí pokračovat. Protože každý, kdo se nechal naočkovat, bude trpět vnitřním krvácením.

Dr. Andreas Noack

„Profesor z University of Almeira, Dr. Pablo Campra studoval vakcíny na přítomnost oxidu grafenu pomocí mikro-Ramanovy spektroskopie. Je to studium frekvencí. Existují frekvenční pásma, dvě z těchto pásem jsou důležitá. Ukazují, že nejde o oxid grafenu, ale spíše o hydroxid grafenu.

  • dr-andreas-noack-mrna-vakcina-covid-19-obsahuje-hydroxid-grafenu-pusobici-v-tele-jako-ziletka
  • dr-andreas-noack-mrna-vakcina-covid-19-obsahuje-hydroxid-grafenu-pusobici-v-tele-jako-ziletka

Rád bych vysvětlil, co je to hydroxid grafenu. Jedná se o jednovrstvé aktivní uhlí. Jsou tam kruhy C6 (našel to ve všech vzorcích). Každý kousek je atom uhlíku. Tohle je v nano měřítku. Tady to trochu rozsekám. Pokud je to 50 nm dlouhé, je tam 500 kroužků v řadě. Toto jsou hydroxylové skupiny (OH) … V oxidu grafenu máte kyslík s dvojitou vazbou a v hydroxidu grafenu máte skupinu OH. Elektrony jsou nezastavitelné (plně mobilní). Kus je 50 nm dlouhý, ale pouze 0,1 nm silný. Tyto struktury C6 jsou extrémně stabilní. Z toho se dají vyrobit brzdové destičky. Není biologicky rozložitelný!

Tyto nano-struktury lze nejlépe popsat jako žiletky. Tyto žiletky se vstřikují do těla. Malé žiletky v nano měřítku – pouze jedna atomová vrstva, relativně široká a vysoká. Jsou to žiletky, biologicky nerozložitelné. OH (hydroxy) skupiny mohou odštěpit proton. Když se proton odštěpí, získá negativní náboj rozprostřený po celém systému. Je to v podstatě kyselina. Díky zápornému náboji se dobře suspenduje ve vodě. Jedná se tedy o žiletky rovnoměrně rozprostřené v kapalině. To je v podstatě ruská ruleta. Na této ženě je to velmi jasně vidět. Rozřezává jí to krevní cévy.

Krevní cévy mají jako vnitřní výstelku epiteliální buňky. Epitel je extrémně hladký, jako zrcadlo. A je rozřezán těmito žiletkami. To je to, co je tak nebezpečné. Pokud vstříknete vakcínu do žíly, žiletky budou cirkulovat v krvi a rozříznou epitel. Jde o to, že toxikologické testy se dělají v Petriho miskách a tam nic nenajdete. Toto jsou ty nejostřejší struktury, které si lze představit, protože mají tloušťku pouze jedné atomové vrstvy.

Je to obrovská molekula, která je extrémně ostrá. Jsem specialista na aktivní uhlí. Převedl jsem oxid grafenu na hydroxid grafenu ve své doktorské práci. Připojil jsem se k přednímu světovému výrobci aktivního uhlí. Po roce jsem měl na starosti nové produkty s aktivním uhlím. Koupili jsme malou společnost poblíž Newcastlu v Anglii; Měl jsem na starosti „nové uhlíkové produkty“ v celé Evropě. Byl jsem aktivní výzkumník.

Pokud provedete pitvu obětí, nic nenajdete. Toxikologové dělají své testy v Petriho miskách. Nedokážou si představit, že existují struktury, které mohou rozříznout krevní cévy. Jsou tam obrázky koagulované krve vytékající z nosu. Lidé uvnitř vykrvácejí. Zejména vrcholoví sportovci, kteří padají mrtví k zemi, mají rychle tekoucí krev – rychlejší cirkulaci. Čím rychleji krev proudí, tím větší škody napáchají ony žiletky.

Pokud to jako chemik někomu vstříknete do krve, už o sobě nyní víte, že jste vrah. Je to nový materiál, toxikologové si toho zatím nejsou vědomi. Najednou dává smysl, že oběti vypadají takto a že vrcholoví sportovci s rychlým krevním oběhem, zcela zdraví, najednou umírají. Vidíte, jak se lidé ihned po očkování zhroutí a dostanou záchvat. Tito lidé měli zkrátka smůlu v ruské ruletě. Velmi pravděpodobně byla injekční stříkačkou zasažena žíla.

Otázka, kterou musíte položit politikům a lékařům, otázka, kterou by lékaři měli položit firmě Pfizer, zní: „Proč jsou ve vakcíně tyto žiletky“?? Nyní chtějí přinutit očkovat děti od pěti let. Ten chlap je Dr. Szekeres, prezident rakouské lékařské rady… [viz video]. Ve Vídni je již možné pomocí „off-label“ propagace imunizovat děti ve věku 5 až 11 let. … Pěkné slovo „imunizovat.“

Takže budeme mít očkovací příkaz, ale není jasné, jaké věkové limity uplatnit.“

(pozn. př.: „Ošetřující lékař může za určitých podmínek při poskytování zdravotních služeb použít registrovaný léčivý přípravek způsobem, který není v souladu se souhrnem údajů o přípravku.“ zdroj: www.nzip.cz)

Čtenář: „Jakou věkovou hranici navrhujete“?

Dr Thomas Szekeres: „Vyhlásil bych očkovací příkaz pro každého, kdo je způsobilý k očkování. V současné době to znamená dospívající od 12 let. Očekáváme, že očkovací příkaz pro děti ve věku 5 let a starší bude mít v příštích několika dnech od evropských agentur zelenou. Jak správně říkáte, současné očkování je „off-label.“

Dr Andreas Noack pokračuje: „Off-label“ znamená, že očkování není schváleno. Ale už to píchají. V tuto chvíli tomu můžete říkat pouze výstřel smrti.

Dr. Szekeres znovu: „Po rozsáhlé konzultaci s pediatrem je to…“

Dr Andreas Noack pokračuje: „Pediatr? Myslíte si, že dětský lékař rozumí tomu, co je oxid grafenu? … Existuje další rozhovor, kde říká, že si myslí, že z lékařského hlediska je „dobré očkovat“ populaci násilím.

Důležitým pojmem ve vědě je disputace. Vědecká debata. Základem medicíny nebo farmacie je chemie. Tenhle doktor nemá o chemii ani ponětí … Jsou vytvořeny (s vakcínami) zcela nové a přírodě neznámé látky. Všichni mluví o mRNA, která má komplexní účinky. Teorie mRNA je složitá. Ale každý chemik ví, co hydroxid grafenu dělá… Poslyšte, příběh o mRNA vakcíně je možná jen pro odvedení pozornosti. Nedovedu si představit, že by mi někdo, jako specialistovi na uhlík, byl schopen podat rozumné vysvětlení, proč tyto uhlíkové žiletky ve vakcíně vůbec jsou.

Tohle je válka

Rozptylují nás pomocí mRNA, ale lidé se hned po injekci nemohou tak rychle zhroutit – Děje se něco jiného. A tento účinek by měl být studován… Tvrdí, že je specialista [ukazuje na Dr. Szekerese]. Rakouští lékaři zřejmě nemají chytřejšího chlapa, než je tento. Je to lékař, který nerozumí chemii, nebo je to zločinec, nebo je to masový vrah? .. Po studii španělského lékaře je oficiální, že ve vakcíně je nano-grafen (hydr)oxid. Je tedy jasné, že se vstřikují „žiletky.“ Takže je tento pán jako doktor nejspíš neschopný.

Pokud chcete popíchat celou populaci násilím, musíte svůj domácí úkol dělat extrémně pečlivě. Protože pokud je v injekci něco špatně, zabijete tím celou populaci země. Musíte zvážit riziko. Jak nebezpečná je korona? Jak nebezpečná je injekce? …Ten chlap se ptá, zda by lidé neměli být před aplikací injekce svázáni, a toto má být ten nejlepší lékař? Jsou lékaři v Rakousku tak neschopní, že nechápou základní chemii, na které je medicína založena? Pak by se měli vzdát licence!

Jakýkoli lékař v Rakousku, který poté, co se tato informace stane veřejnou, bude pokračovat v aplikaci injekcí, je vrah.

(Pozn. terezy: Nejen v Rakousku, ale po celém světě. Každý, nejen zdravotník, kdo aplikuje údajnou vakcínu proti údajnému covidu, je vrah!)

Nejsem „nějaký chlápek“ co dělá do uhlíku; Mám v tomto oboru doktorát. Pracoval jsem pro největšího světového výrobce aktivního uhlí v oblasti nových uhlíkových produktů. Byl jsem jediný odborník v Evropě. Jsem v podstatě jediný Evropan, který navštívil jiné odborníky v Pittsburghu [Pennsylvánie, USA]. Poté jsem založil vlastní společnost s aktivním uhlím. Dokázal jsem, aby se papír změnil na pryskyřici a poté přeměnil na membrány s aktivním uhlím. Tímto spáleným papírem byste si mohli pořezat ruce. Bylo to extrémně ostré. Mám dobrou představu o tom, co dělá hydroxid grafenu.

Je to ruská ruleta. … Trefíte se do žíly nebo ne? … Zůstává ve svalu? Pak je méně toxický. Ale pokud narazíte na žílu a dávky obsahují různá množství GHO, pak musíte vědět, že řežete lidi zevnitř. A je to vysoce inteligentní jed, protože normální toxikolog, který pracuje s Petriho miskami ho nemůže najít, protože se jed nehýbe. Toxikologové prostě neočekávají žádné mini-nano holicí strojky. Ale jako chemik mohu říci, že jsme si naprosto jisti, že tam hydroxid grafenu je. Jsou to žiletky v nanoměřítku. Nyní chtějí tyto žiletky o velikosti nano vpichovat dětem.

Chci, aby Dr. Szekeres vysvětlil, co tyto „žiletky“ v těchto injekcích způsobují. A musí to vysvětlit i svému šéfovi panu Schallenbergovi. Pravděpodobně je poradcem rakouského premiéra pana Schallenberga (Alexander Schallenberg již není rakouským premiérem, pozn. př.). Za výběr správných poradců zodpovídá pan Schallenberg, který je právníkem. Pokud uvalí tento očkovací příkaz na celé Rakousko, musí vybrat správné poradce. Je právník, medicínu sice nezná, ale je jeho úkolem vybrat kompetentní konzultanty a je plně zodpovědný, když nevybere správně.

Jako chemik ručím za to, že se jedná o nano žiletky… Brzdové destičky můžete vyrobit z karbonových struktur, které vydrží navždy. Tento materiál má nulovou biologickou rozložitelnost. V těle zůstane navždy. I když lidé nepadnou mrtví k zemi okamžitě, postupně to rozřízne krevní cévy. Zničí to srdce. Všechny ty infarkty? Všechny ty mrtvice? Jako lékař se musíte ptát: „Odkud to všechno přišlo?“ Pokud pochopíte, že se to vše sktřikuje do těla, bude vám hned jasné, proč se všechna kardiovaskulární onemocnění objevují. Srdce je rozříznuté. Mozek je rozřezaný. Krevní cévy jsou rozříznuty. Tyto grafenové struktury (aka jednovrstvý uhlík nebo jednovrstvý grafit) jsou tak stabilní. To ví každý chemik. Nejsou rozložitelné.

Struktura je 50 nm dlouhá a 0,1 nm tlustá. Samozřejmě je to břitva. Každý chemik to ví. Epiteliální buňky jsou z dobrého důvodu extrémně hladké, ale při takovém rozřezání zhrubnou a věci se na ně přilepí. To si teď může píchnout každý idiot… a když narazí na žílu…..

Jeho žena říká: „Brzy budou moci aplikovat injekci také lékárníci.“

Dr Andreas Noack: „Pro mě je to ruská ruleta. Zde je Petriho miska. Normální toxikolog testuje pomocí Petriho misky. Tento materiál (vakcína) je z nějakého důvodu prohlášena za „experimentální vakcínu,“ zkrátka nevědí, co to udělá. Každý očkovaný subjekt musí podepsat, že přebírá plnou zodpovědnost. Než budou všechny smlouvy se společností Pfizer zveřejněny, tak to potrvá 50 let. Co je v těchto smlouvách? Proč 50 let?

V Německu nebo Rakousku neznám nikoho s mou odborností. Přední německý uhlíkový specialista Dr. Hartmut von Kienle byl mým mentorem po dobu jednoho roku. V tomto oboru jsem psal diplomovou práci. Založil jsem svou společnost v tomto oboru a vyhrál jsem soutěž podnikatelského plánu ve Wolfsburgu. V soutěži jsem vyhrál 87 500 Liber. Obdržel jsem rizikový kapitál ve výši 3 miliony Liber (90 mil. Kč). Na vývoj těchto nových karbonových produktů jsem měl 10 vývojářů. Vím, o čem mluvím.

Jakýkoliv chemik je nyní vyzýván, aby mnou řečené vyvrátil nebo vyjádřil jiný názor…..

Jeho žena říká: „Ano, prosím. To by bylo zajímavé.“ … Dr Noack pokračuje: „Všichni jste zváni. Řekněte mi, pokud se mýlím. Sir Karl Popper vysvětlil základy ‚vyvrácení vědeckých hypotéz‘. Popper řekl, že je lepší zabíjet teorie než zabíjet lidi. …. Předpokládá se, že bude provakcinována CELÁ POPULACE. Přesně jak říká Karl Popper… pokud budete pokračovat v jízdě na této vražedné teorii, musíte být extrémně opatrní. Jsou mezi prvními, kdo uložil očkovací příkaz (politici). Zabíjejí celý rakouský národ. A zodpovídá se za to pan Schallenberg. Potřebuje správné poradce. …

Měli jsme kdysi Rakušana, který přinesl utrpení a smrt do Evropy. Žádám vás, abyste toto video sdíleli na všech kanálech. Pan Schallenberg potřebuje tisíce nebo stovky tisíc dopisů. Musí vědět, že vakcína je břitva, prostředek k zabíjení! A pokud to ví a přesto v tom pokračuje, je masovým vrahem. Půjde v Hitlerových stopách. Tohle už musí vyjít ve známost! Jsem připraven s kýmkoli o tomto materiálu mluvit. Jako chemik říkám, jsou to žiletky, ne vakcína. A všímám si, jak málo doktorů vůbec ví něco o chemii a přitom dělají chemii v těle. U malých dětí. U těhotných žen. A nyní i vy doktoři víte, na čem se podílíte, a pokud budete pokračovat v píchání injekcí, jste vrazi.

Jděte ven.. Napište to, dejte to svému lékaři, dejte to svým politikům.

(k politikům) Pokud budete pokračovat, slibuji vám, žádný soud na světě vás nezachrání. To co provádíte, je masová vražda. Zodpovědnost má Rakousko. Začali s očkovacím příkazem. A vy, pane Schallenbergu, potřebujete ty nejlepší konzultanty, a pokud nedokážete vybrat ty nejlepší, jste nekompetentní a musíte rezignovat. Totéž s ministrem zdravotnictví… Jak jste kompetentní? Jste připraveni násilím vstříknout celému rakouskému lidu žiletky, které prakticky nejsou biologicky rozložitelné.

Přeložila adri | Zdroj: B.I.News

zdroj: https://tadesco.org/dr-andreas-noack-mrna-vakcina-covid-19-obsahuje-hydroxid-grafenu-pusobici-v-tele-jako-ziletka/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře