Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Dr. Mercola: Globalistická elita podporuje stravu plnou brouků – a kanibalismus

3 srpna, 2022

Dr. Joseph Mercola, Kanibalismus

Ve zkratce...

WEF již několik let propaguje myšlenku, že bychom si měli zvyknout jíst brouky a pít regenerované odpadní vody. Kromě toho se v poslední době objevují články obhajující kanibalismus. Jak daleko to může dospět? Více v článku od dr. Mercoly.

  • dr-mercola-globalisticka-elita-podporuje-stravu-plnou-brouku-a-kanibalismus
  • dr-mercola-globalisticka-elita-podporuje-stravu-plnou-brouku-a-kanibalismus
 
 
 

Originál článku publikován ZDE: 3. srpna 2022

STRUČNÝ PŘEHLED PŘÍBĚHU

  • Světové ekonomické fórum (WEF) si představuje potravinový systém, který nebude zahrnovat živočišné potraviny a nebude vyžadovat velkou plochu půdy. WEF již několik let propaguje myšlenku, že bychom si měli zvyknout jíst brouky a pít regenerované odpadní vody. Obojí se nyní zavádí
  • Deník The New York Times ve svém článku z července 2022 posunul dystopické prognózy WEF na zcela novou úroveň a oznámil, že nastal čas uvažovat o kanibalismu.
  • Výklad: Chtějí, abyste věděli, že až ten čas přijde, můžete sníst svého souseda. – WEF a jeho spojenci vyrábějí nedostatek potravin, který v některých oblastech může přejít ve skutečný hladomor.
  • Kromě toho, že se v poslední době objevují knihy a televizní pořady, které oslavují kanibalismus, existuje „umění“ pěstování lidských steaků v laboratoři a veganské maso, které má chutnat jako lidské maso. V roce 2019 také jeden švédský profesor obhajoval kanibalismus jako udržitelnější alternativu k pojídání brouků.
  • Velkou část údajné „inspirace“ pro propagaci nepřirozené stravy prý tvoří snaha zachránit planetu. To je sice obdivuhodné, ale je důležité si uvědomit, že „zelená“ agenda – tak jak je v současnosti propagována – není ničím jiným než zastrašovací taktikou, která má lidi přimět k tomu, aby přijali životní podmínky, které by jinak byly nepřijatelné, jako je například konzumace stravy z brouků, pití regenerované odpadní vody a dokonce zřejmě i kanibalismus.

Světové ekonomické fórum (WEF) a jeho globální spolupracovníci opakovaně „předpovídají“ budoucnost s ohromující přesností, někdy i několik let dopředu, a když se předpovědi vyplní, tváří se, jako by s tím neměli nic společného.

Stojí za to připomenout, že zakladatel WEF Klaus Schwab na setkání v Davosu v květnu 2022 jasně prohlásil, že budoucnost se jen tak nestane, ale že ji „postavíme my“, čímž měl na mysli sebe a ostatní účastníky setkání. Nenechte se tedy mýlit, oni skutečně věří, že mají právo rozhodovat o osudu světa a že vy ani já do toho nemáme co mluvit.

Tento osud byl v červnu 2020 oficiálně oznámen pod heslem „Velký reset“ samotným Schwabem.1 Tento plán „budování lepšího“ zahrnuje kompletní reorganizaci a restrukturalizaci všech částí společnosti, včetně financí, průmyslu, vzdělávání, „sociálních smluv“, energetického sektoru a potravinového systému.

Pokud jde o potravinový systém, WEF si představuje potravinový systém, který nebude zahrnovat živočišné potraviny a nebude vyžadovat velkou plochu půdy. Ve skutečnosti WEF již několik let propaguje myšlenku, že bychom si měli zvyknout jíst brouky2,3,4 a pít regenerované odpadní vody. Jako jeden z příkladů uveďme, že v polovině října 2018 WEF napsal na Twitteru:5

„Dobré jídlo: proč možná budeme brzy jíst hmyz.“

https://otevrisvoumysl.cz/wp-content/uploads/2022/08/word-image-300x188.jpeg 300w" data-lazy-sizes="(max-width: 680px) 100vw, 680px" data-lazy-src="https://otevrisvoumysl.cz/wp-content/uploads/2022/08/word-image.jpeg" data-ll-status="loaded" sizes="(max-width: 680px) 100vw, 680px" srcset="https://otevrisvoumysl.cz/wp-content/uploads/2022/08/word-image.jpeg 680w, https://otevrisvoumysl.cz/wp-content/uploads/2022/08/word-image-300x188.jpeg 300w" style="box-sizing: border-box; border: none; height: auto; max-width: 100%; vertical-align: middle; border-radius: 0px; box-shadow: none;">

Brouci, splašky a kanibalismus – plány globalistů pro vás

Mnohé předpovědi WEF se nyní rychle mění ve skutečnost a jeho agendy jsou samozřejmě jeho mediálními spojenci oslavovány jako skvělé a nezbytné. Například v únoru 2021 časopis Time6 trval na tom, že bychom opravdu měli jíst více brouků, abychom zachránili planetu, a v květnu 2021 agentura Bloomberg oznámila, že „budoucnost vody je v recyklovaných odpadních vodách a všichni je budeme pít“.7

Kalifornie již zahájila přechod od záchodů k vodovodním kohoutkům.8 23. července 2022, The New York Times9,10 pak posunul dystopické prognózy WEF na zcela novou úroveň a oznámil, že nastal čas uvažovat o kanibalismu:

„Chelsea G. Summersové se naskytl obraz: přítel, kterého omylem srazí auto, rychlá práce s vývrtkou a jeho játra servírovaná po toskánsku na toastu. Tento výplod její zvrácené představivosti přiměl paní Summersovou k napsání románu „Jistý hlad“ o kritičce restaurací s chutí na (mužské) lidské maso.

Ukázalo se, že kanibalismus má svůj čas a místo. Paní Summersová a další na stránkách některých knih, z nichž se v poslední době zvedá žaludek, a na televizních a filmových obrazovkách naznačují, že tato doba je nyní … Zvládnete to?“

Alex Beggs, autor NYT, který píše také pro časopis o jídle Bon Appétit, dále uvádí několik nedávných televizních pořadů a filmů, v nichž se kanibalismus objevuje v romantizujícím světle. Jak jinak vymýt lidem mozky – zejména mladým lidem – aby přijali nepřijatelné, když ne tím, že to budou opěvovat prostřednictvím kouzelné televize? A funguje to. Diskusní fórum na Redditu věnované seriálu Yellowjackets stanice Showtime má 51 000 členů.

„Napětí seriálu spočívá v tom, že víte, že kanibalismus přijde, ale kdy? A proč?“ Beggs píše. Seriál bezpochyby odráží napětí, které elitáři tohoto světa chtějí, aby se skutečně objevilo v reálném životě.

„O čem to proboha mluvíte?“ ptáte se možná. Řeknu to na rovinu a nebudu chodit kolem horké kaše: WEF a jeho spojenci vyrábějí nedostatek potravin, který v některých oblastech může přerůst ve skutečný hladomor, a chtějí, abyste věděli, že až ten čas přijde, můžete sníst svého souseda.

Zachráníte tak planetu i sebe. Kanibalismus je pro svět „výhra“, tak nebuďte hákliví. Sakra, možná si to dokonce užijete a nemusíte se trápit zbytečnými výčitkami svědomí. Stále jste dobrý člověk.

To je podprahové poselství vysílané prostřednictvím článků, knih a televizních pořadů, které normalizují kanibalismus, a není to náhoda. Musím vám připomínat, že zástupkyně šéfredaktora NYT Rebecca Blumensteinová je členkou WEF?11 Ona ví, co se chystá.

A pak jsou tu samozřejmě kontroloři faktů, kteří trvají na tom, že NYT „nezveřejnil článek, který normalizuje kanibalismus“,12 což je v podstatě důkaz, že to tak bylo. Ti z nás, kteří jej četli, pochopili jeho nevyřčený účel. New York Times také napsaly oslavné ódy na Marinu Abramovičovou, jejíž „umění“ zahrnuje grafické odkazy na kanibalismus.13

Laboratorně pěstovaný lidský steak

Kromě knih a televizních pořadů, které oslavují kanibalismus, existuje i laboratorně pěstovaný lidský steak a veganské maso, které má chutnat jako lidské. Začněme tím prvním, v prosinci 2020, steak vypěstovaný z lidských buněk byl představen jako „umění“ v Muzeu designu v Londýně.14

Tvůrce „steaku Ouroboros“ – odkazu na starověký alchymistický symbol hada, který pozře svůj ocas a znovu se z něj zrodí – tvrdí, že instalace je kritikou masného průmyslu a vznikla po roce stráveném „představováním si, jak by změna klimatu mohla ovlivnit budoucnost spotřeby potravin“.15

Rozčílilo ho prý, že se „pozornost rychle soustředila na obvinění, že propagujeme kanibalismus“. Deník The New York Times tehdy napsal:16

„Ouroboros Steak“ zkoumá, ale nepropaguje autokanibalismus jako satirický pohled na rostoucí poptávku po masných výrobcích na celém světě, která, jak vědci varují, pravděpodobně přispěje k emisím uhlíku a snížení biologické rozmanitosti.

Tvůrci doufali, že šokování diváků tímto návrhem vyvolá zkoumání odpovědnosti za životní prostředí a průmyslu čistého masa, který se propaguje jako výrobce potravin „bez zabíjení“, ačkoli většina společností se ve velké míře spoléhá na fetální hovězí sérum získané během porážky březích krav pro kultivaci buněk.“

I když měli tvůrci možná čisté úmysly, konečný výsledek je stále něčím, co prospívá zvráceným záměrům globální elity. Za zmínku také stojí, že hospodářská zvířata chovaná regenerativním způsobem, nikoliv v koncentrovaných provozech pro výkrm zvířat (CAFO), mají ve skutečnosti velmi pozitivní dopad na klima.

Snaží se normalizovat kanibalismus? Rozhodně

Společnost BiteLabs, která jde v myšlence lidského steaku ještě dál, tvrdí, že prodává řemeslný salám vyrobený z laboratorně vypěstovaných celebrit.17 Podle svých internetových stránek hodlá odebírat bioptické vzorky od celebrit, izolovat svalové buňky a poté pěstovat maso celebrit pomocí patentovaného bioreaktoru.

Laboratorně vypěstované maso se pak suší, dozrává a koření podle italské tradice. Není jasné, zda se k výrobě salámu přihlásily nějaké celebrity, ale společnost se zdá být skutečná. Newyorský server Grub Street o tomto startupu napsal článek v roce 2014.18 V lednu 2022 na něj navázal server IFL Science19 , který poznamenal, že „je naprosto možné“ vytvořit salám z masa klonovaných celebrit.

Mezi další příklady pokračující snahy o normalizaci kanibalismu patří článek z roku 2018, který pojednává o prospěšnosti krevní plazmy dospívajících,20 prý má omlazující účinky. 

Objednávka 2,5 litru prý v té době stála asi 8 000 dolarů. Trochu předvídavě byl do roku 2022 zasazen film „Soylent Green“, v němž si hlavní hrdina uvědomí, že vládou rozdávané jídlo je vyrobeno z lidí.21 A pak je tu Katy Perry (níže).

Celý článek ZDE:https://otevrisvoumysl.cz/dr-mercola-globalisticka-elita-podporuje-stravu-plnou-brouku-a-kanibalismus/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 nowak 2022-08-05 20:24
Víte,s tou pitnou vodou je to skutečnost už delší dobu.Už někdy v roce 2005 mi jeden Turek,co žil v Západním Německu říkal,že tam čistí kanalizační vodu a vracejí ji do vodovodního systému.Dále k myšlence ...že oni vědí,že budeme jíst brouky a budeme kanibalové, katolická církev ví,že do roku 2027 PŘIJDE změna na celé planetě Zemi,velmi bolestivá ZMĚNA!Oni si myslí,že můžou všechno,ale opravdu se mýlí,velice! Sodoma a Gomora,také "věděli a chtěli",kde jsou dnes,neví ani archeologové!
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře