Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Krátký film: 5G – Apokalypsa od Saši Stonea – Odborníci se dostávají ke slovu

Dokumentární film „5G – vyhlazovací událost“ od filmového producenta Saši Stonea byl promítán již minulý rok v plné délce na Kla.TV. Kla.TV nyní opakuje zkrácenou verzi tohoto velice poučného videa. Film ukazuje dramatická fakta a udává svědecké výpovědi proslulých osobností. Mark Steele v něm například říká: „Musím vám lidé říci, že 5G je zabijákem. Jsem Mark Steele a pro ty, kteří o mě dosud neslyšeli, jsem jedním z předních světových odborníků na zbraňové a head -up-display systémy.

  • kratky-film-5g-apokalypsa-od-sasi-stonea-odbornici-se-dostavaji-ke-slovu

Jsem expertem, neboť jsem tyto systémy vynalezl.“ Poslechněte si nyní další výbušné výpovědi m. j. od Barrie Trowera, bývalého specialisty královského námořnictva pro vývoj mikrovlnných zbraní. Výňatky z filmu od Saši Stonea, „5G – Apokalypsa – Vyhlazovací událost“: Je důležité chápat, co 5G způsobuje a co říkají, že způsobuje. IEEE píše v jednom dokumentu o formaci záření, že tyto technologie ve druhé světové válce vařily oči jako vejce.

My musíme ale chápat, že to jsou vojenské zbraně, jsou to útočné frekvence. To je vše, co je třeba o tom vědět. Je to mučení pomocí mikrovlnného záření. Přesně to je to! Mark Steele: „Musím vám lidé říci, že 5G je zabijákem. Jsem Mark Steele a pro ty, kteří o mě doposud neslyšeli, jsem jedním z předních světových odborníků na zbraňové a head-up-display systémy. Jsem odborník, neboť jsem tyto systémy vynalezl.“ Thomas Joseph Brown: „…. a nyní se ukazuje, že to je to samé záření, které je ve zbraňových systémech používáno k rozptylování lidských shromáždění.“ Mark Steele: „Jsou to velmi silné zaostřovací čočky a to umožní 5G udělat 3D-kartu tvého domu.

Frekvence 868 MHz je specificky nasazovaná pro monitorování bojového pole, neboť sub -gigahertzové-záření je schopné s lehkostí projít masivními betonovými zdmi. Je to systém získávání cílů. „Fázované skupinové antény“ jsou radarem bojového pole, který je extrémně dobrý v tom, aby identifikoval cíle v bojovém poli a vyřadil je z provozu. A nejen to, může napadnout tebe jako individuum, jako cíl. To znamená, že každý detektiv, který se zabývá nějakým případem, každý právník, každý aktivista, který se zabývá něčím kontroverzním, bude tímto potencionálně smrtelně ohrožen.

Tyto antény, které budou připojeny nad pouličním LED-osvětlením, jsou maskované jako kontrolní systém a jsou v podstatě zbraňovými systémy pro bojové pole. První fázovaná skupinová anténa byla pojmenována „Mamut“. Byla postavena Němci ve 2. světové válce a používána k tomu, aby identifikovala přilétající spojenecká letadla. Vývoj od té doby masívně pokročil. “ Barrie Trower: „….Tím jsem pochopil vedení války mikrovlnami a jak se tím dá škodit lidem a jaké škody to způsobí. Mikrovlny byly tehdy – až do dnešních dnů – používány jako zbraň. Je to skvěle maskovaná zbraň.

A jestli se vládě nebude líbit určitá skupina lidí, například dámy, které v Greenhamu protestovaly proti americkým raketám, byly sestřeleny mikrovlnami. V Severním Irsku jsme stříleli mikrovlnami katolíky, abychom je učinili nemocnými. Je to děláno všude na světě. Je to zbraň, u které člověk nepozná, že byl postřelen, neboť dávka je velmi malá – což je nebezpečnější než vysoká dávka. Je to velmi malé dávkování, a může trvat rok – ale s mikrodávkovanými mikrovlnami lze vyvolat neurologická poškození a rakovinu. Můžeme protivníkovi způsobit nemoc. Je to perfektní zbraň pro vlády.“ Thomas Joseph Brown: „Když se nyní podíváme na 5G, 60 Gigahertzů: To jsou aktivní frekvence zbraňových systémů, které jsou používány proti masám lidí, drží to lidi zpátky.

Nespaluje to kůži. Ale 60 Gigahertzů je frekvence absorpce kyslíku, neboť od sebe odděluje elektrony. My dýcháme O2, pár atomů kyslíku. Pokud budeme bombardováni 60 Gigahertzovým zářením, scvrkne to náš příjem kyslíku a ohrozí náš životní systém.“ Max Igan: „S pátou generací je to něco úplně jiného. Už to není ani ta samá technika. Přestupujete na vojenskou milimetrovou techniku. Jestliže se na tuto technologii podíváme, k tomu bychom si měli prohlédnout několik publikací od DARPA (Defense Advanced Research Projects Agency), co s tím můžete dělat: psychologicky, monitorování, řízení lidských mas, ,Active Denial System´. Všechno, co si lze představit, můžeme s 5G dělat.

Všechna vojenská použití, která mají elektromagnetické prvky, můžete s 5G činit. A roztáhnete jej po celé ploše nad obyvatelstvem. “ Hlasatel v rádiu: „Vážené dámy a pánové, prezidente Spojených států Amerických!“ Dwight D. Eisenhower (bývalý prezident Spojených států Amerických – proslov na rozloučenou 1961): „Dobrý večer krajané! Na úrovních vlády se musíme ozbrojit proti nežádoucímu vlivu – zda úmyslném nebo neúmyslnému – vojensko průmyslového komplexu. Potenciál pro katastrofální zneužití existuje a bude dále přetrvávat. Nesmíme nikdy připustit, aby toto kombinované břemeno ohrozilo naše svobody a náš demokratický proces.“

Sacha Stone: „Souvislost mezi Chemtrails a 5G?“ Mark Steele: „Je to všechno spojené. Kovové částice dovolí 5G-anténám tě identifikovat a dokonce tě pozorovat ve tvém domě ´24/7´.“ Sacha Stone: „V posledních letech jsme pomocí chemtrails – a je to venku – těmito částicemi byli kropeni po celé roky. Naše těla jsou od toho zmáčena, přinejhorším proniknuta. Tyto částice, říkáš, vytvářejí jakési fosforeskující zdání, tak aby byly rozpoznatelné v našich domech, v bunkrech, jedno kde. 5G bude schopná tě najít všude, neboť tyto částice fungují jako jakási anténa, případně maják pro tyto technologie.“ Mark Steele: „To je přesné.“ Thomas Joseph Brown: „Po 20 let testoval John (John Patterson) digitální systémy, a během času pochopil nebezpečí elektromagnetického záření.

Roztrhává to bioelektrické pole tvého těla, například tvůj mozek, tvůj nervový systém, jak tvoje svaly komunikují.“ Max Igan: „Tito lidé byli námi zvoleni, aby řídili infrastrukturu zodpovědným způsobem. To je jediný účel existence pro vlády, pokud vůbec nějaký účel mají. A jestliže to nedělají, potom nemají žádné ospravedlnění své existence, jsou nepoužitelné. Potom musíme my infrastrukturu zbourat. Ale nemůžeme se stát žádnými násilnickými doma školenými teroristy, nýbrž je třeba dát lidem najevo, že tyto věže lidem škodí. Nepotřebujeme nic pro pásmovou šířku a oni to nedělají, abys mohl rychleji stahovat filmy, nýbrž proto, aby tím mohli sledovat všechno, co děláš. Tím krmí hodnotový systém pro občany až do té míry, kdy kontrolují, co si myslíš.“ Claire Edwards: „Stávající radiační zátěž je podle Olle Johanssona z Karolinska-Institutu ve Švédsku jedna pětina.

To je o 18 nul vyšší než přirozené záření. Vysoce nebezpečné působení elektromagnetických polí na biologický život bylo prokázáno v tisících studií od roku 1932. To poukazuje na to, že se řítíme do globální zdravotnické katastrofy, která bude horší, než ta způsobená tabákem a cigaretami. 5G je vytvořena proto, aby koncentrovala a zaměřila elektromagnetické záření, které je 100 krát vyšší než nynější, je srovnatelné s tím od zbraňových systémů a pracuje se řízenou energií. Existuje mezinárodní petice, která byla podepsána 237 vědci z oboru elektromagnetických polí ze 41 zemí, kteří prosí OSN, obzvláště WHO, aby neodkladně rozpracovala přísnější směrnice pro větší radiační ochranu, které budou povzbuzovat k bezpečnostním opatřením a poučovat obyvatelstvo o značných zdravotních nebezpečích.

Obzvláště o rizicích pro děti, plody a jejich vývoj.“ Mr. Blanshan: „Naše petice mluví také o zhruba dvaceti tisících satelitů, které mají být umístěny v nižším orbitu. S těmito satelity bude 5G signál dosažitelný z každého úhlu Země. “ Sacha Stone: „Okay, SMART technologie: Chytrý metr, chytrá auta, chytré karty – to není přiliš chytré, co? Co znamená SMART, „chytrý“? “ Mark Steele: „Všechno, co dostane přípojku ´smart´ znamená tajné technologie pro vojenské ozbrojení osídlených oblastí, to znamená ´SMART´. Každý kousek smart-technologie byl vyvinut buď pro nasazení na bojišti, nebo pro monitorování. Je zřejmé, že tyto produkty musejí být využitelné komerčně, aby si je lidé vzali do svých domovů. Jsou to radarové antény, fázově řízené radarové skupinové antény. Tento radarový signál zabije všechny včely, každou biologickou strukturu. Učiní dobytek a půdu neplodnými. Potom bude země bezcenná. Sedláci vymřou. Komunita bude napadena. Pokud nebudeme produkovat žádné jídlo a zabijeme všechny včely, budeme mít vážné problémy.“ Sacha Stone: „Souhrnně můžeme říci, že miliardová 5G výstavba naší přátelské vlády je instalací zbraně maskované jako komunikační metoda.“

Mark Steele: „To je přesně ono. Navíc je to ekologický terorismus. Nemá vůbec žádnou cenu zabít svoje obyvatele, zničit možnost produkovat jídlo, zabít všechny včely. Financovatelé mají hezké číslo na kusu papíru, ale ve skutečnosti krajinu zmrzačí demence, diabetes, duševní a jiné nemoci. Ohnisko, zdroj může být a bylo pomocí vědy již identifikováno. “ Sacha Stone: „Setkal jsem se s buněčnými a molekulárními biology, krevními mikroskopisty, vývojáři zbraní, aktivisty a vědci a všechny jejich názory vedly k jednomu závěru: 5G je s absolutní jistotou konečná hra. Je to událost vyhlazení, která bude přivedena do našich domů, do našich škol a ulic, až do našich buněk lidského těla. Je to tak obrovské nebezpečí, že se to dá stěží popsat. Až bude 5G zapnuto, pak bude spojeno s velmi mnoha satelity na oběžné dráze a milión antén na zemi bude chytat signál, a rozdělí pak signál do stovek miliónů menších antén a pouličních osvětlení a ve tvém domě, o čemž dneska ještě nic nevíš.

LEDky ve tvém domě již obsahují nanotechnologii, která 5G signál zachycuje. A to signál rozdělí všude. Exploduje signál do miliard fotonů, které všechno zasáhnou najednou. Je to maskovaná technologie. Je to neviditená věda. Ale to znamená jednoduše řečeno menších antén a pouličních osvětlení a ve tvém domě, o čemž dneska ještě nic nevíš. LEDky ve tvém domě již obsahují nanotechnologii, která 5G signál zachycuje. A to signál rozdělí všude. Exploduje signál do miliard fotonů, které všechno zasáhnou najednou. Je to maskovaná technologie. Je to neviditená věda. Ale to znamená jednoduše řečeno, že budeš všude ve tvém vlastním domě viditelný a zaměřitelný. Všude na povrchu Země tě mohou najít a zaměřit jako cíl. Budeš pro neviditelné pány viditelný, každý z nás, v každém čase.“

Pro tadesco přeložila andrea | Zdroj: Kla.TV

zdroj: https://tadesco.org/kratky-film-5g-apokalypsa-od-sasi-stonea-odbornici-se-dostavaji-ke-slovu/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře