Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Hrozivější zbraň, než je kvantová genetika, neexistuje.

Genetik Petr Garjajev (doktor biologických věd) dokázal, že stačí sejmout (vzít otisk) vlnového vyzařování libovolné bakterie nebo viru a přenášet energetickou kopii - vlnového dvojníka prostřednictvím přenašečů mobilních sítí na obyvatelstvo.

U ozářených to bude vyvolávat úplně stejné symptomy, jako u přímo fyzicky nakažených. Na ozáření tedy organizmus reaguje stejně. Podle jeho slov, hrozivější zbraň, než je kvantová genetika, neexistuje.

Po publikaci svého objevu vědec neočekávaně zemřel ...

  • hrozivejsi-zbran-nez-je-kvantova-genetika-neexistuje
  • hrozivejsi-zbran-nez-je-kvantova-genetika-neexistuje
  • hrozivejsi-zbran-nez-je-kvantova-genetika-neexistuje
  • hrozivejsi-zbran-nez-je-kvantova-genetika-neexistuje
  • hrozivejsi-zbran-nez-je-kvantova-genetika-neexistuje
No a co se na FB nestalo? Můj příspěvek byl okamžitě FB označen takto:  
 
K vašemu příspěvku jsme přidali upozornění
 
Příspěvek obsahuje informace, které nezávislí ověřovatelé faktů vyhodnotili jako nepravdivé... Příspěvky lidí, kteří opakovaně sdílí nepravdivé informace, se v kanálu vybraných příspěvků můžou ukazovat níž, ať je ostatní vídají míň.

V naprosté většině případů zásadně nesdílím informace, o něž bych se již předtím nezajímal a nediskutoval je do nejrůznějších stran. Nevím, do jaké míry mám či nemám v této otázce pravdu, ale jsem přesvědčen, že nic jiného než hledání, osobní nebo z okolí zprostředkovaná zkušenost a svobodná diskuse k odhalení pravdy nevede! No a jelikož mi toto riziko, tedy riziko umělého navozování nežádoucích zdravotních stavů, např. prostřednictvím zneužití mobilních sítí, přijde v naší době, především po našich nedávných zkušenostech, jako extrémně nebezpečné, tak jsem tam svůj odkaz dal znovu a přidal k němu tyto své dva komentáře.
 
Nikomu nic nenutím, nicméně jsem hluboce přesvědčen, že mezi technologickým světem, který je nám masmédii a dalšími oficiálními institucemi předkládán jako realita a tím, co se odehrává a využívá na našem mocenském pozadí, je propastný rozdíl! A tady ty mé komentáře:

1/ To je velmi zajímavá informace! Jinými slovy říká, že můžete mít příznaky jakékoliv virózy a přitom nebýt nakažení. Ale proč se o tom zmiňuji. Během covidové plandémie se o tomto mnohokráte diskutovalo, především v souvislosti se sítěmi 5G.

2/ Ano, vím, kam to mé sdílení FB zařadil. Ale přitom to jsou už velmi staré informace, již před nejméně 15-ti lety se veřejné prodávaly přístroje, které nastavením frekvence byly schopny vyléčit chřipku. Veřejně jsou dostupná frekvenční zařízení, která vás zbaví parazitů (i když z praxe znám, že to mělo negativní dopad - ten přístroj díky protiparazitické frekvenci sice ve vašem těle jednorázově zabije veškeré parazity, ale následkem toho množství, a jak to organismus neumí najednou zpracovat, dochází k otravě, protože se to ve vašem těle začne vše najednou rozkládat).
 
To není naprosto nic nového, že prostřednictvím frekvenci můžete léčit, stejně jako zabíjet. Rovněž jako lze prostřednictvím frekvencí zásadně omladit a vrátit do původního stavu vaši DNA (Med Beds). Proč si myslíte, že ten ruský vědec tak náhle, po zveřejnění svého objevu, zemřel, a proč si myslíte, že tady to na téhle špindírské platformě (FB) označili za dezinformaci?
 
A mimochodem, proč si myslíte, že rezonanční schopnost vnějšího vyzařování, ať už v pozitivním nebo negativním směru, nelze násobně zvýšit umístěním vhodného rezonančního média do lidského těla? A poslední otázka: Proč byl v covid vakcinách hypervodič a rezonátor Grafen? Já se jen ptám a upozorňuji, nic víc.
 
Dále je to na vás.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře