Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Majitel Seznam.cz zrušil omezení zobrazování reklam. Nové podmínky znamenaly cenzuru, napsal

Ivo Lukačovič se stal terčem masivního útoku multikulturalistů a byl po tíhou kyberšikany nucen začít omezit otevřenost svého twitterového účtu. Důvod? V krátkém prohlášení uvedl, že zruší změny obchodních podmínek.

  • majitel-seznam-cz-zrusil-omezeni-zobrazovani-reklam-nove-podminky-znamenaly-cenzuru-napsal

Mediální pozornost si vynutily plánované změny obchodních podmínek seznamové aplikace Sklik, díky které se na různých webech zobrazují reklamy smluvních partnerů Seznam.cz. Firma podle své mluvčí dala vědět, že se reklamy nebudou zobrazovat na serverech, kde se uvádí zkreslené či lživé informace. Média v tomto smyslu zmiňovala především skupinu webů, které jsou kritické například k islámu či migrační politice.

Rozhodnutí firmy oslavoval například Bohuslav Sobotka (ČSSD) a Jiří Ovčáček rozhodnutí označil za cenzuru. Jemu nyní dal zakladatel a majitel Seznam.cz Lukačovič za pravdu.

“Dozvěděl jsem se, že nové obchodní podmínky mohou dopadnout i na weby, které mají “pouze” jiný politický názor. Tak jsem tu cenzuru zrušil.” Twitter Ivo Lukačoviče

Na Twitter Lukačoviče zaútočili multikulturalisté takovým způsobem, že si změnil způsob zveřejňování na soukromý. Ve skupinách multikulturalistů se to hemží návody, jak zatížit servery Seznam.cz daty a jinými výzvami ke kybernetickým útokům. Vadí jim, že skrze reklamu přes Sklik vydělávají servery jako AC24 nebo ParlamentníListy.cz.

zdroj:http://www.stop-multikulti.cz/majitel-seznam-cz-zrusil-omezovani-zobrazovani-reklam-nove-podminky-znamenaly-cenzuru-napsal/

_

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 damirr@volny.cz 2017-08-13 18:00
Kdejaký idiot z multikulti a často s "vš" vzděláním chce poroučet co se smí a co ne. Ať už konečně tahle verbež táhne k čertu i se svým vzděláním. Idioti nepatří do naší společnosti. A cenzury ať si dělají u sebe a na svém "písečku". Jenomže naše školství je už prolezlé idioty všeho druhu. Ať středoškolské, či vysokoškolské. A tak máme i idioty mezi rektory.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře