Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Neonacisté, sorosovci, konzervativci, liberálové a eurohujeři se spojili do jednoho tábora proti Rusku a Číně

Stejně je úžasné sledovat to spojení neonacistů se sorosovci, liberály, konzervativci a eurohujery do jednoho tábora bojujícího proti Rusku. Najednou už neonacistům nevadí, že sorosovci, liberálové, konzervativci s eurohujery dál provádějí v EU politiku podpory masové migrace a multikulturalismu. Najednou sorosovcům, liberálům a eurohujerům nevadí, že ukrajinská vláda staví existenci ukrajinského státu na rasismu a neonacismu. Všichni teď jsou jedno, jeden tábor jenž musí vést jednotnou politiku.

  • neonaciste-sorosovci-konzervativci-liberalove-a-eurohujeri-se-spojili-do-jednoho-tabora-proti-rusku-a-cine

Nádherně je zde vidět jak sorosovci, liberálové, eurohujeři a neonacisté vlastně vycházejí ze stejných základů - jen jedni nenávidí určitou společenskou třídu a druzí nenávidí určitou rasu, ale jinak jsou to "rodní bratři".

Vtipné je i to chování těch, kdož se označuji jako konzervativci/pravičáci, ti naopak sice před voliči kritizují neomarxisty a hrají si na opozici, ale vlastně jsou takovou dobrovolnou "řízenou opozici" vyvolávající dojem svobodné volby. Když je potřeba, tak táhnou s neomarxisty za jeden provaz. A doplňují tak ten protivýchodní tábor.

Nejvíce se mi líbí jak někteří z těchhle lidi ze zvýše uvedených skupin řvou kvůli cenzuře a nesvobodě v Číně nebo Rusku a pak obhajují proč cenzuru a nesvobodu musí zavést oni i zde v EU ...  

 
A zatím co tihle lidé hraji komedií před veřejnosti a vyvolávají dojem "demokracie" tak dál pokračuje masová migrace do Evropy, dále pokračuje islamizace Evropy těmi nejhoršími formami výkladu islámu. 
 
A když veřejně řeknete, že v zájmu nás Evropanů je co nejdříve ukončit válku na Ukrajině. Když řeknete, že bez levných surovin, které nám zatím nabízí pouze Rusko, není možné mít levnou výrobu a ekonomickou prosperitu. Když řeknete, že místo podpory masové migrace je potřeba se zaměřit na podporu naších lidí a naší společnosti.
 
Když řeknete, že muslimové v Evropě buď se musí poevropštit nebo raději odejít z Evropy, aby jednou nedošlo k občanské válce, tak na vás tihle všichni eurohujeři, sorosovci, neonacisté, liberálové a konzervativci zaútočí, že jste ruští švábové a vlastizrádci jejich státního systému.  
 
A tak si tady v té ekonomicky a společensky upadající EU žijeme ... 
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 potkan 2023-03-07 11:41
Co jako chcete od spolčení kalergi €araboafriky výměny obyvatel evropy instalované bilderbergem dědičných kolonialistů obchodu s lidmi kteří kromě šlechty neofeudálů pracují pro globální lichváře. Vezměte to jako shluk slov rétorického cvičení protože v novinách a masmédiích oligarchiády píšou opačně že by se bačové lidských zd(st)rojů rozdali z podstaty místo stříhání i více.. Pravda
https://www.youtube.com/watch?v=tllqGr6iTCQ
https://www.youtube.com/watch?v=unWLay8gyA8
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře