Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

O chystaných soudních žalobách | „Tohle je jen začátek velkého hnutí”

Reiner Fuellmich (Brusel, 23. 1. 2022)

Ve zkratce...

V tomto krátkém rozhovoru s německým právníkem Reinerem Fuellmichem před demonstrací z 23. 1. 2022 v Bruselu se dozvíme o chystaných soudních žalobách v souvislosti s covid pandemií a velkých plánech do budoucna.

  • o-chystanych-soudnich-zalobach-tohle-je-jen-zacatek-velkeho-hnuti

Přepis:

Tazatelka: Tohle je Reiner Fuellmich, mluvili jsme spolu právě před chvílí a chci shrnout, co jste řekl ohledně vašich aktivit a ostatních právníků, které znáte a se kterými spolupracujete. Takže abych to shrnula, řekl jste, že něco se děje v Kanadě, v Německu a teď se děje ještě něco v jižní Africe a v Indii. Mohl byste nám říct v hlavních bodech, co se teď děje s žalobami v těchto zemích?

Reiner: Dobře, je to víceméně vedlejší důsledek naší práce vyšetřovací skupiny ohledně koronavirové pandemie. Protože poté, co jsme se dozvěděli všechnu důležitou pravdu od těch svědků jako je Dr. Mike Yeadon, bývalý exprezident Pfizeru, Prof. Luc Montagnier z Francie, Catherine Austin Fittsová, což je bývalá asistentka ministra pro rozvoj bydlení v USA, dr. Robert Malone který vynalezl mRNA technologii. Poté co jsme od nich slyšeli jejich svědectví, tzn. vedli jsme s nimi svědecké rozhovory, mnoho právníků z celého světa se s námi zkontaktovalo a ptali se nás, co s tím budeme dále dělat.

Tazatelka: Kdy to bylo?

Reiner: To začalo velmi brzy někdy v srpnu v září 2020. To byla také doba, kdy jsem se poprvé dozvěděl od expertů, že PCR test vám neřekne vůbec nic o infekčnosti a kdy jsme si uvědomili, že se jedná o hranou pandemii. Tehdy jsme navázali kontakt s právníky a oni navázali kontakt s námi. V Německu jsme podali 4, 5, 6 žalob na základě PCR testů, protože si myslíme, že útočit na základy vzniku této pandemie je skutečně velmi důležité. Nemůžeme útočit na základy špatné léčby a toho, že opatření nejsou přiměřená. Pokud byste to udělali, najednou byste spadli do jejich léčky a souhlasili byste s jejich hlavním narativem. Pak byste připustili, že je tu pandemie, která tu rozhodně není.

Jediným základem všech opatření a to se týká i vakcín je PCR test. Bez PCR testu a bez další lži, kterou je asymptomatická nákaza, by se tyto události nikdy neuskutečnily. Takže na základě toho, co jsme se dozvěděli, jsme podali několik žalob a také jsme pomohli kolegům, kteří jsou mezinárodně s námi ve spolupráci, aby navázali kontakt s našimi experty. Například jedna žaloba, která byla podána před několika týdny, byla podána po několika měsících usilovné práce v Jižní Africe.

Tazatelka: Jejich ústavní soud se zdá být nezávislý. To je ta nejdůležitější věc… zdá se být nezávislý, a nezkorumpovaný.

Reiner: To je problém celé Evropy. Máme zkorumpovaný celý soudní systém, to samozřejmě neznamená, že by všichni dostali zaplaceno, aby nedělali svou práci, ale jde spíš o ohrožení jejich kariéry. Pokud se nebudou zastávat kroků vlád, to by pro ně znamenalo konec jejich kariéry. To je důvod, proč nemůžeme věřit našemu soudnímu systému, musíme vytvořit nás vlastní právní systém, stejně tak jako musíme vytvořit nový systém pro ekonomiku, vzdělávání a zdravotnictví. Žaloby jsou velmi důležité ze dvou důvodů. Zaprvé chceme ukázat lidem, že se to dá zvládnout, máme skutečné právníky, skutečné soudce, skutečné experty a skutečné svědky, kteří budou svědčit a toto započne během následujícího týdne.

Tazatelka: Příští týden?

Reiner: Ano, je to modelový soudní spor, aby lidé na celém světě pochopili, že musíme vzít osud do vlastních rukou, že musíme vytvořit své vlastní soudy. A tento soudní proces je stále jednou nohou ve starém systému, protože připravujeme něco, co je známého ze starého sytému, něco jako velké soudní vyšetřování, ale dalším krokem, jakmile dostaneme soudní příkazy k zatčení, začne velký proces, který bude realizován lidmi pro lidi v našem novém systému. Již na tom pracuje několik lidí v USA a na kontinentu v Africe, a myslím si, že na ostatních místech světa také. Nejdůležitější je dát lidem jasný obraz (toho, co se stalo) skrze právní proces, tak aby si na to vytvořili svůj vlastní názor, který bude podporován skutečnými experty a ne těmi idioty, kteří nám jsou představování z televizí, rádií a v poslední době i televizních talkshow.

Tazatelka: A ohledně Indie, říkal jste mi o Indii. Mohl byste zopakovat, co jste mi řekl?

Reiner: Ano, Indie je dost před námi, a možná to bude platit i pro některé země z východní Evropy. Indie má výrazně méně zkorumpovaný soudní systém a starý systém se tam zdá stále funkční. Ve skutečnosti jejich systém funguje tak dobře, že naši kolegové tam podali žalobu na Billa Gatese pro vraždu…

Tazatelka: Kdy se to stalo?

Reiner: To bylo před několika týdny. A vyšetřuje se to a je to vyšetřováno velmi důkladně a se vší vážností. A v nejhorším případě tam Bill Gates čelí trestu smrti. Nejsem fanouškem trestu smrti, ale to víte, oni tam mají svůj systém.

Tazatelka: A také jste mi říkal, že indická vláda v roce 2017 odhalila Billa Gatese. Takže to byla pravda. Protože novináři mi řekli, že to byla fake news.

Reiner: Ne, to byla pravda a nyní jsou proti němu činěny soudní kroky. Vyšetřování zločinů.

Tazatelka: Řeknete mi, kolik právníků s vámi nyní spolupracuje?

Reiner: Jádro právníků, kteří budou prezentovat důkazy, je tak 20 možná 30 právníků, ale stále více a více právníků se připojuje. Jen dnes se přidala skupina 40 právníků z Lucemburska, zhruba stovka z Francie, ještě další jsou z Itálie. Tohle je jen začátek velkého hnutí.

Tazatelka: Děkuji vám moc Reinere, teď nás tedy bude čekat demonstrace.

Reiner: Ano, ukážeme lidem, že za ně bojujeme.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře