Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Odevšad

Zvýšení důchodů nemuselo být vůbec tak vysoké, kdyby vláda včas reagovala na zvyšování cen energie. Zdražování začalo dlouho před ukrajinskou "válkou".

Vláda si tento zcela zbytečný problém vyrobila sama svou neuvěřitelnou neschopností. Kam se hrabe Andrej s pětiprocentní inflací. 

Že je důchodová reforma zcela nesmyslná, už píšu dlouho. Nikdo si nemůže za celý život naspořit na stáří tolik, aby mohl žít aspoň průměrným životem, protože inflace funguje nepřetržitě. Neexistuje lepší investice, než jak to provedl Gusta. "Jeho" děti pracují celkem čtyřicet let a odevzdávají daně celý život, takže na tom vydělá stát i všichni lidé. Ideální řešení je kromě výstavby družstevních a státních bytů hlavně záporná dan dle počtu dětí. Problém by byl vyřešen velmi rychle. 

  • odevsad
 
Pávek ještě nebyl inaugurován a už je rekordně aktivní než všichni předcházející prezidenti před svým nástupem do funkce. Opravdu tu nevzniká salámovkou další kult osobnosti jako byl Kléma a Vašek? Když zemřel Véna, na Nově celých devět dní nebyla jediná nehoda, jediná vražda, celé zprávy byly o Vaškovi.
 
Přitom Pávek je prachobyčejný penzista, který byl kdysi vojákem. Takže jaké má pravomoci jednat se světovými politiky??? Stále je tak opatrný, že se k okrádání důchodců, pardon, úpravě důchodů se bojí vyjádřit. Podepíše-li tento zákon, dokáže tím svou loajalitu k ODS a pětikolce.
 
Zároveň tím poruší svůj slib o sjednocování národa. Inu, když je schopen poslat své dva syny na jistou smrt do cizí války, proč by nekašlal na důchodce. On sám má důchod skoro jako soudružka Courová...Pokud se protiústavní soud postaví za vládu, bude to vzorný důkaz, že i soudy jsou zpolitizované jako v padesátých letech. 
 
Vláda teprve po roce /!!/ bude krátit dávky Ukrajincům, zjištovat jejich majetek a mají-li práci. Proč to samé  neudělá u nepřizpůsobivých? Skutečně pravicová vláda by to udělala dávno. 
 
Našim politikům vadí zdraví Zemana, ale senilita zcela nesvéprávného Bideta je v pořádku. Že je většina Američanů proti němu, to česká televize neřekne. Neřekne ani to, že hodně zemí demonstruje proti válce na Ukrajině a hlavně proti podporování zbrojení Ukrajiny.
 
Všimli jste si, že z pravdoláskařů se stali velmi zlí lidé, plní nenávisti, lži, schvalující cenzuru, totalitu, padesátá léta a dokonce válku proti velmoci, která obětovala 150 milionů mladých životů, aby mohli naši rodiče žít? Dokonce si volí za prezidenta aktivního kovaného komunistu! Vašek by plakal...Historie se opět salámovkou opakuje...
 
Vítová z ANS četla ze smlouvy, že z NATO lze po dvaceti letech vystoupit. To vám ČT neřekne. 
 
Fialenko 26.3.2018-Každý, kdo komunisty pouští k moci, nás vede na cestě k socialismu. Stanjura- Zvyšování daní z nemovitostí nepřipustíme. Hlavní předvolební slib ODS- Budeme snižovat dluh. Sliby se slibují...
 
Gates oznámil světovým vládám, že je na čase založit "komise smrti", které budou určovat, kteří lidé mohou dál žít a kteří musí zenřít. Chocholoušku, kde se flákáš?
 
Vejce údajně léčí kovid. Nelze to vyloučit, protože vejce je zárodek života. Požáry drůbežáren nejsou náhody.
 
V Idahu bude očkování proti kovidu trestným činem. Jinde se zavádí povinné očkování malých dětí...
 
Utopie nám nařizuje povinně přijmout Istambulskou smlouvu. Dále nařizuje /!!/, že jsme povinni podepsat všechny mezinárodní smlouvy, které podepsal parlament EU. Tím pádem se stáváme protektorátem! Istambulská úmluva zavádí bojovat s gendrově podmíněným násilím spolu s ziskovkami prostřednictvím školské výuky! Budou se rušit pojmy otec a matka, muž a žena. Ve škole se bude propagovat předčasná sexualizace, trans a změna pohlaví.
 
Turecko odvolalo svůj podpis pod touto úmluvou. Turecko se odvrací od USA a odchází z NATO a  přiklání se k Rusku. Zemětřesení nebyla náhoda, tak jako výbuch plynovodu, USA je schopno doslova všeho a HAARP stále funguje....
 
Stále je pro vás účast na demonstraci ztrátou času?

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře