Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Světová organizace sdružení pilotů Air Lines Pilots Association Int’l, zveřejnila pravdu. Smutnou pravdu

Největší světová organizace sdružení pilotů Air Lines Pilots Association Int’l zveřejnila zajímavou listinu.

A sice listinu úmrtí pilotů za závažných okolností. V roce 2Q19 registrovala organizace ALPA Int’l 1 úmrtí, v roce 2020 to bylo 6 úmrtí a v roce 2021 neuvěřitelných 108 úmrtí.

Dle výpovědí mluvčího společnosti ALPA Int’l stoupá možnost trombózy do extrémních čísel. Je také známo, že trombózy se vyskytují zvláště často v souvislosti s očkováním (COVID_19).

  • svetova-organizace-sdruzeni-pilotu-air-lines-pilots-association-int-l-zverejnila-pravdu-smutnou-pravdu

Poslechnout si můžete zprávu v rádiu TOP 20 radio.tv v německém jazyce na následujícím linku. Poslechnout si můžete v části 3:09 – 3:37

Dále je možné se podívat na krátké vide výpovědi pilota, kterému bylo poškozené zdraví právě očkovacími orgiemi, tak jak jsme vás dříve datovali.

Video najdete zde

Ke všem případům bych se rád vyjádřil následujícími řádky. Alarmujícími řádky.

Jak všichni víme, v injekcích se nachází hydroxid grafenu a oxid grafenu. Jeden z nich je do těla injektován za účelem vytvoření nové infrastruktury nervového systému a následně je napojen na neurony stávajícího systému s následným napojením na internet. Vše má sloužit na shromažďování dat o dotyčné bytosti. Která už lidskou bytostí není.

Potud je zatím všechno v pořádku? Ne není. Grafen v těle reaguje na elektromagnetické záření a silně kumuluje v těle energie ze systému 5G. Není to jenom systém 5G ale i jiné záření. Musíme si uvědomit, že v letadle máme několik radarových zařízení, které emitují mikrovlné paprsky. Jsou to: radar na počasí, antikolizní radar, GPS a sekundární radar. Protože se většina z nich nachází v přední části letadla, před cockpitem, způsobují tak zvaný back stream, zpětný paprsek, který se nedá odstínit. Jen částečně. Zpětné paprsky neblaze působí na bytosti, které v cockpitu sedí. V případě očkování je to, dle mého názoru, katastrofa kterou si zatím lidé pořádně neuvědomují.

Po očkování: Nejen díky působení paprsků na grafen, ale také sníženému tlaku v kabině letadla, vznikají v lidském těle problémy s tromby. A jsme u základu problému. Dnes se vedou v odborných kruzích diskuze, že očkovaným bude zakázáno létat jako cestující v letadle!! Naočkovaným pilotům, kteří uvěřili MSM, budou pravděpodobně odebrány pilotní licence. Moc chytří nebyli a o moudrosti se nedá vůbec v těchto případech hovořit.

Tomáš kdysi psal o zápalu lidí ke konci lidstva, tak jak ho dnes známe. Nevím jestli měl na mysli i tento případ, kdy se dotyčné osobě začalo kouřit z očí, nosu, úst a uší? Očkovaný izraelec s třetí dávkou byl natočen (asi se dostal do HOTSPOTU) který způsobil nevídanou reakci grafenu a vnitřně uhořel. Podívejte se sami.

Video kde vychází pára či kouř kolabujícímu člověku z hlavy.

Demonstrace proti izraelské vládě. Jeden z demonstrantů začne křičet a vyfukuje kouř z očí, úst, nosu a uší. Jeho mozek hořel zevnitř.

Vyděšení demonstranti se snaží uhasit oheň, který raší z jeho hlavy , kabátem a lahví vody. Je to jako exotermické sebeupálení přicházející zevnitř.

Incident je velmi zvláštní. Zde na kanálu bylo zveřejněno další video, na kterém dva muži také vyfukují kouř z hlavy.

O obou je známo, že byli očkováni. Zdá se však, že v jejich hlavách něco zkratovalo, pravděpodobně způsobené mikrovlnami nebo elektromagnetickým zářením 5G.

Je známo, že lidé, kteří dostali „vakcínu smrti“, jsou vystaveni vnitřním katastrofám způsobeným interakcí elektromagnetických vln a těžkých kovů, grafenu atd.

Není vyloučno, pokud by aliance nestihla zavčas vypnout 5g, že v Evropě k těmto událostem MŮŽE dojít.

Právě nyní jsem objevil vynikající postřeh od jury a ihned ho kopíruji, i bez jeho dovolení, ndo tohoto článku, protože úzce s tématem souvisí. Určitě se na mně nebude zlobit.

Zpráva od jury:

Pilot, který při přistání ztratil vědomí, žaluje Bidenovu administrativu a odvolává se na vlastní předpisy FAA.

Zraněný pilot tvrdí, že při přistávání osobního letadla cítil, jak mu něco „bouchlo“ v hlavě, a na přistání si nepamatuje. Kvůli „zranění po očkování“ již není schopen létat, a proto žaluje Bidenovu administrativu, protože mandát porušil vlastní pravidla a předpisy FAA.

Nemluvě o Norimberském kodexu.

https://gab.com/SonOfEnos/posts/107543398871520779

zdroj - https://tadesco.org/svetova-organizace-sdruzeni-pilotu-air-lines-pilots-association-intl-zverejnila-pravdu-smutnou-pravdu/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře