Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Také novozélandská laboratoř nachází nanotechnologii v očkovací látce Pfizer!

Dr. Matt Sholton a právnička Sue Grey v rozhovoru o divných nálezech v očkovací látce Pfizer, které nedávno objevili i lékaři na Novém Zélandu a které jsou shodné s objevy španělské skupiny LaQuintaColumna.info a německých lékařů a patologů.

  • take-novozelandska-laborator-nachazi-nanotechnologii-v-ockovaci-latce-pfizer

Začátkem týdne jsme byli kontaktováni skupinou vědců, která provedla vědeckou mikroskopickou analýzu očkovací látky Pfizer.

Přiměly je k tomu některé zprávy důvěryhodných odborníků, uznávaných expertů, chemiků a patologů ze zámoří, kteří hlásili, že objevili něco, co bylo velmi, velmi malinkaté, ale zdá se, že se jedná o velice komplexní nanotechnologii. A tato skupina z Nového Zélandu objevila přesně to samé. Takže mě požádali, abych se na to podíval a mohl se tak přesvědčit, že se nejedná o podvod (fake), ale o práci skutečných lidí, která byla odvedena na Novém Zélandu.

Už jste se někdy s něčím takovým setkal?

Na tyto zmíněné zprávy jsme byli již upozornění.

Ze zámoří?

Ano. Existuje skupina ze Španělska, jejich webová stránka je Orwell.City, a ta stále zveřejňuje nové a nové práce (od La Quinta Columna). Dále je skupina velmi uznávaných patologů v Německu, která reportuje o svých výsledcích pitev lidí, kteří zemřeli po očkování. A ti hlásili, že viděli věci, které ve své dlouholeté kariéře ještě nikdy neviděli.

Hlásili také, že objevili nečekané přísady v očkovacích látkách, abych to tak vyjádřil. Ve skutečnosti oznámila i celá řada dalších vědců a lékařů na tiskové konferenci stejná zjištění. I tak je však stále velice šokující, když to vidíte na vlastní oči. Nesmíme zapomínat, že když se díváme na obrázky nebo na videa, jedná se zde o měřítko v nano velikosti, což znamená extrémně malinkaté částice, které se zjevně chovají jako strojky, obvody nebo čipy.

Tento druh věcí… je velmi těžké to vysvětlit. Ale vědci mi říkají, že se v tomto měřítku gravitace a mechanismy chovají úplně jinak. Já v žádném případě nejsem expert v tomto oboru, ale několik dní jsme se tím zabývali, abychom tyto práce prověřili a sami se přesvědčili. Opravdu je nutné, aby to bylo prověřeno a vyšetřeno kontrolními úřady, které mají na starosti ochranu veřejnosti.

Všechny důležité informace o oxidu grafenu v souvislosti s Covidem, 5G, očkováním, transhumanismem a kontrolou obyvatelstva naleznete na Telegramu: t.me/GrapheneAgenda

zdroj: https://tadesco.org/take-novozelandska-laborator-nachazi-nanotechnologii-v-ockovaci-latce-pfizer/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře