Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Umírající muž si vyléčil rakovinu tlustého střeva za pomocí konopného oleje

Ve svém emocionálním rozsudku smrti, 33letý Davis Hibbitt sděluje světu svůj příběh, jak si vyléčil rakovinu tlustého střeva za pomocí konopného oleje, proti které nebyla účinná léčba chemoterapií, ozařováním, a dokonce i operací.

umirajici-muz-si-vylecil-rakovinu-tlusteho-streva-za-pomoci-konopneho-oleje

Hibbit cítil, že jej chemoterapie „zabíjí" a rozhodně neminimalizovala jeho pokročilé 3. stádium rakoviny tlustého střeva. Poté se rozhodl vyzkoušet konopný olej jako poslední možnost, když mu lékaři sdělili, že mu zbývá jen 18 měsíců života.

Hibbitt připustil, že zpočátku nevěřil, že by mohl konopný olej vyléčit jeho nemoc, ale řekl, že je to pořád lepší pokus, než chemoterapie.

Od té doby co začal konopný olej používat, byl bez rakoviny, a hovoří od té doby o konopí jako o „zázraku", o kterém by se měl každý dozvědět. Hibbitt uvedl, „já jen chci, aby si byli ostatní lidé vědomi toho, že tam venku existují i jiné možnosti."

Hinnitt není jediným mužem, který hovoří o „zázračném" léku proti rakovině za pomocí konopného oleje. Ronnie Smith tvrdí, že vyléčil 300 lidí (včetně sebe) z rakoviny za pomocí konopného oleje. Dělal si svůj vlastní olej pěstováním rostlin, jelikož měl v Kalifornii zdravotnickou kartu s povolením na pěstování této byliny.

Rick Simpson patří mezi další muže, kteří rovněž léčili rakovinu za pomocí konopí. Vysvětluje, že farmaceutické společnosti tají již mnoho let informace o zázračném konopí s cílem zvýšit jejich vlastní zisky z léčby rakoviny.

Zdroj: http://svobodnenoviny.eu/umirajici-muz-si-vylecil-rakovinu-tlusteho-streva-za-pomoci-konopneho-oleje/

Poznámka redakce: Přečtěte pro vyjasnění - KONOPNÝ OLEJ VS. KONOPNÝ OLEJ

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 bushka@volny.cz 2015-04-30 16:25
Redaktor a překladatel článku jsou oba naprostí ignoranti, protože šlo o konopný výtažek. Kdybyste na takovou nemoc užívali konopný olej, skončili byste nejspíš pod drnem. V angličtině se konopný olej řekne hempseed oil, to čím se dotyčný léčil, je něco naprosto jiného s úplně jiným složením a je to vyrobené z úplně jiné části rostliny než konopné semeno. Není to bohužel poprvé, co píšete takové chybné informace o konopí, a na upozornění nereagujete. Zveřejňováním takových nesmyslů může lidem vážně ublížit, tak prosím ten článek opravte!
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře