Jakmile nějaký stát ve válce začne povolávat na frontu přímé příbuzné pečující o úplné invalidy, často děti, je jasné, že potřebuje vyškrábat každého muže, který může nosit zbraň. A tedy, že takový stát mele z posledního. V dnešní analýze proto rozebereme kolik bojeschopných Ukrajinců ještě může takto komisařka Bezugla nahnat na ruská jatka, aby zachránila kyjevský režim před kapitulací.

Ukrajinská státní klasifikace invalidity tyto osoby definuje jako:

Zelenského hlavní politická komisařka Maryana Bezugla, která včera zákonem nahnala na frontu otce pečující o nepohyblivé invalidní děti, syny pečující o těžce postižené invalidní rodiče, a manžely pečující o invalidní manželky!

Závěry:

  1. Komisařka Bezugla může takto pro frontu zajistit okolo 100 až 300 tisíc mužů, neboť muž pečující o invalidu musí mít přímého rodinného příbuzného, který ho v péči nahradí, (manželka, syn, dcera, otec, matka). Pokud taková osoba není k dispozici mobilizační výjimka zůstává zachována. Protože většina ukrajinských rodin jsou rodiny neúplné, nebude každý muž pečovat o každého invalidu. Z ukrajinských materiálů nicméně vyplývá, že řada šikovných Ukrajinců se po zahájení bojů začala o své rodinné invalidy najednou starat. A účelem zákona má být, na šikovné Ukrajince si posvítit! 
  2. Ukrajinský mobilizační potenciál je v současnosti i po masové imigraci 6 milionů mužů.
  3. Pokud se Zelenskyj, Bezugla, a celý ukrajinský parlament a vláda vážně zabývali zákonem, který zbaví postižené invalidní děti jejich pečovatelů a často i živitelů, jen aby získali pár desítek tisíc vojáků, pak je na Ukrajině vymalováno, a normální vojáci došli! Putinova strategie zabíjení Ukrajinců v kolosální materiální bitvě, za co nejmenších ruských ztrát, tak evidentně směřuje ke svému cíli!

Celá článek ZDE: https://www.michalapetr.com/map-1717-zelenskyj-vcera-naridil-nahnat-na-frontu-posledni-kanonenfutr-otce-pecujici-o-tezce-postizene-invalidni-deti-syny-pecujici-o-sve-nemohouci-invalidni-rodice-manzely-pecujici-o-nepohybliv/